4 способи як зупинити старіння шкіри

4 способи як зупинити старіння шкіри

Здорова та красива шкіра - це впевненість у собі та ознака доброго здоров'я, що веде до успіху в досягненні поставлених цілей. Цінні поради нашого лікаря дерматолога,  як зупинити старіння шкіри, який правильний догляд за шкірою. Які захворювання та порушення роботи яких органів впливають на швидке появлення мілких та глибоких зморшок. Записатися на прийом до дерматолога за тел. +38(096)43−43−848

Вода, як спосіб зупинити старіння шкіри

Перше, що потрібно знати це те, що за день ми маємо випити не менше 2л води.

Маємо привчити себе до 8 склянок води в день.

Порада: придбайте собі красиву пляшку для води, додавайте в неї шматочки лимону і так буде набагато веселіше дотримуватися цього правила!

Вітамін С та цинк

Коли ми вживаємо більше вітаміну С і цинку, то наша шкіри нібито оновлюється і стає більш ніжною. Але одних вітамінів буде мало, тому не забуваємо, що ці мікроелементи є і в морській жирній рибі, або в зелених овочах та горіхах.

Вживайте достатню кількість цих мікроелементів, щоб зупинити швидке появлення мілких зморшок та попередити появу глибоких змін в шкірі.

Сон

Можна було б ще замінити каву на зелений чай так як каву дуже сильно впливає на якість сну, а для нашої шкіри сон це найголовніше правило. Коли ми спимо менше ніж 8 годин, то наша шкіра не може максимально оновитися і відновитися, що призводить до лущення обличчя та ранніх зморшок.

Як зупинити швидке появлення зморшок

Правильне нанесення крему

До лущення шкіри обличчя ще може призводити той фактор, що ми неправильно наносимо та використовуємо крем для обличчя.

Записатися на прийом до дерматолога косметолога та дізнатися про правильність догляду за обличчям, щоб ваша шкіра виглядала бездоганно Ви зможете скориставшись онлайн записом

Запис на прийом

Всі ми звикли брати крем пальцями, і ні разу не задумувалися про наслідки, однак коли ми торкаємося крему пальцями, то бактерії потрапляють в наш крем і там же розмножуються. Інколи вони мають здатність змінювати його першочерговий склад. І після цього крем стає неефективним, навіть може викликати алергію. Тому радимо вам придбати собі маленьку ложечку для крему.

Також важлива функція в нанесенні крему це наносити його не хаотично а спокійно, бо якщо швидко, то ви тільки порушите кровотік та спровокуєте набряки, а також розтягнуте шкіру.

Навіть косметологи рекомендують наносити крем масажними лініями знизу до гори, легкими рухами, без натискань. Багато хто із нас любить наносити крем товстим шаром можливо на може здаватися, що чим більше крему ми наносимо, тим краще він працює. Але ми помиляємося. Тому що нашій шкірі потрібно стільки крему, стільки вона може поглинути. Якщо крему забагато, шкіра не буде дихати.

Які хвороби сприяють появі зморшок

Важливо пам'ятати, що порушення роботи внутрішніх органів, ведуть до швидкого старіння шкіри.

 • захворювання щитоподібної залози;
 • патологія печінки та підшлункової залози;
 • порушення відтоку жовчі;
 • захворювання шлунку та кишківника;
 • порушення венозного відтоку;
 • алергічні реакції.

Щоб зупинити старіння шкіри, треба пам'ятати

 1. Пити достатньо Води.
 2. Вживати достатньо Вітаміну С та Цинку.
 3. Повноцінний достатній Сон.
 4. Правильне Нанесення Крему.

Тому дівчата до своєї шкіри ми маємо відноситися обережно якщо хочемо виглядати молодше, до свого догляду періодично варто вносити корективи, але щоб впевнитись, що саме цей догляд вам підходить, то проконсультуйтеся з лікарем дерматологом  косметологом. Тому що спеціаліст допоможе вам швидше отримати бажаний результат. Лікар дерматолог Євроклініки працює на Результат!

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Одна відповідь

 1. Отримайте безкоштовну відповідь на свої питання, раді допомогти Вам.