УЗД сечового міхура

УЗД сечового міхура допомагає діагностувати захворювання органів сечовидільної системи. Є досить інформативним, повністю безпечний, дозволяється до застосування дорослим і дітям.

Показання для проведення УЗД сечового міхура:

 • прискорене і / або хворобливе сечовипускання;
 • різні домішки в сечі (осад, кров);
 • гостра затримка сечі;
 • підозра на сечокам’яну хворобу;
 • різкі болі, що тягнуть внизу живота.

Переваги УЗД в медичному центрі Євроклініка:

 • Відсутність підготовки перед ультразвуковою діагностикою (УЗД). Відсутність черг. Невисока вартість (доступні ціни та знижки на УЗД). Звертаючись до медичного центру «Євроклініка», Ви робите вибір на користь оптимального співвідношення високої якості і вартості діагностичних послуг.
 • Професіоналізм лікаря УЗД дозволяє виявити найдрібніші відхилення і патологічні зміни. УЗД в Києві проводять лікарі вищої категорії, з досвідом роботи більше 25 років. Великий досвід лікарів. Проходження стажування та практики в світових клініках. Лікар обов’язково дасть свої коментарі та рекомендації.
 • Сучасне обладнання. УЗД діагностика гарантує високоточні результати обстеження за допомогою нових цифрових вимірювань і швидкої обробки інформації. У клініці УЗД діагностика проводиться на УЗД апараті E-CUBE преміум класу з інноваційною технологією і нової цифрової розрахункової програмою, що дозволяє провести якісне дослідження роботи серця.
 • Безпека для здоров’я ультразвукового дослідження – відсутність шкідливого опромінення, яке властиво рентгенівським методам.
 • Не дає побічних ефектів. Дана методика не супроводжується жодними ускладненнями. Тому УЗД використовується в якості діагностичного методу для дітей та вагітних жінок.

Як готуватися до УЗД сечового міхура?

Особливих вимог не існує, але сечовий міхур треба наповнити, бо сонографія сечовидільної системи – це комплексне дослідження, всі органи пов’язані між собою.

Для цього за годину до обстеження треба випити від двох до чотирьох склянок води без газу.

Експертність

У нас фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикували свої знання в клініках Європи та Ізраїлю, готові впроваджувати нові та досконалі методики лікування

Філософія здоров'я

Надати впевненість у здоров'ї – це призначення нашої організації. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

Health Education

Health Education – це новий рівень, який ми впроваджуємо в Євроклініці. Здоровий спосіб життя для кожної людини індивідуальний, і ми даємо рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

Здоров'я & Турбота

Піклуватися про наших клієнтів - одне з основних напрямків роботи Євроклініки. Спостерігати за розвитком дитини, щоб він ріс здоровим і щасливим на благо своїх батьків - ще одне наше призначення

Лікарі експерти рекомендують

Запис на прийом

  Додаткові послуги​