Неврологія

Неврологія в медичному центрі “Євроклініка” це:

 • Досвідчені лікарі-неврологи
 • Комплексна діагностика
 • Ефективне лікування
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Регулярні стресові ситуації, надмірні фізичні навантаження та несприятливі погодні умови стали постійними супутниками сьогодення. Людському організму, який перебуває в постійному напруженні, складно утримувати 100 % баланс. Тож часто чітке функціонування нервової системи дає збої внаслідок дії негативних чинників. Здебільшого пов’язані з цим проблеми зі здоров’ям треба розв’язувати, спираючись на досвід профільних лікарів — неврологів.

Що лікує неврологія

Неврологія — це галузь медицини, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні різноманітних захворювань і порушень нервової системи, яка складається з головного та спинного мозку, нервів та м’язів. Робота неврологів спрямована на лікування болей різної етіології, судомних нападів, запалень нервів, нейродегенеративних захворювань і таких, які спричиняють рухові проблеми у пацієнтів, порушення кровопостачання головного мозку тощо.

Причини та симптоми неврологічних захворювань

Причини неврологічних порушень можуть бути досить різноманітними: генетичні фактори, травми, інфекції, аутоімунні реакції, отруєння тощо. Симптоми таких захворювань також різні й можуть виражатися такими проявами:

 • біль;
 • слабкість;
 • запаморочення;
 • різка зміна тонусу м’язів;
 • зниження чутливості в будь-якій частині тіла;
 • порушення координації рухів;
 • безсоння;
 • істотне погіршення пам’яті;
 • зміни у вимові;
 • судоми тощо.

Методи діагностики в неврології

Діагностика неврологічних захворювань — це важливий етап, який проходить перед лікуванням. До основних її методів належать:

 • клінічний огляд;
 • неврологічне обстеження;
 • комп’ютерна томографія (КТ);
 • магнітно-резонансна томографія (МРТ);
 • електроміографія (ЕМГ);
 • УЗД судин голови та шиї (УЗДГ);
 • енцефалографія (ЕЕГ) тощо.

На основі вказаних або також додаткових обстежень лікар може визначити оптимальний метод лікування.

Профілактика та лікування неврологічних захворювань

Профілактика неврологічних захворювань включає в себе здоровий спосіб життя, правильне харчування, відмову від шкідливих звичок, фізичну активність і регулярні медичні обстеження. Практика лікування неврологічних захворювань може варіюватися від призначення ліків і фізіотерапії до хірургічних втручань. Водночас терміни процедур значно залежать від типу та ступеня складності захворювання. Деякі стани можуть бути вилікувані протягом кількох тижнів або місяців, в той час як інші, такі як нейродегенеративні хвороби, можуть вимагати довгострокового лікування, що може тривати роки або бути пожиттєвим.

телефон

Ваш план лікування розрахований на стабільний прогрес, і кожен етап буде виконуватися швидко.

Переваги неврології в медичному центрі «Євроклініка»

 1. Лікарі-експерти з великим практичним досвідом у сфері неврології.
 2. Повний комплекс необхідних послуг. Неврологічне відділення амбулаторно надає широкий спектр послуг, включно з консультацією чуйних та уважних спеціалістів, точною діагностикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів з різними неврологічними станами.
 3. Індивідуальні програми. Фахівці враховують особливості фізичного стану кожного пацієнта та розробляють персоналізований план лікування.
 4. Дієве поєднання альтернативних методів лікування та мінімальне призначення медикаментів з корекцією індивідуального дозування.
 5. Мультидисциплінарний підхід. Є можливість залучення фахівців суміжного профілю. Це дає змогу забезпечити комплексний підхід до лікування та надати допомогу у разі важких клінічних випадків.
 6. Доступ до новітніх методів лікування. В нашій клініці використовують сучасні техніки лікування, включно з фізіотерапією, психотерапією тощо. 
 7. Прийнятні ціни на послуги неврологів-експертів і діагностику.

Як записатися на консультацію до фахівців неврології

Шукаєте, де є хороша неврологія в Києві, щоб і гарне відношення, і високий рівень надання послуг, і спеціалісти з великим практичним досвідом? Лікування неврологічних захворювань в медичному центрі «Євроклініка» у Києві здійснюється після ретельної консультації лікаря-невролога та його заключення. Для запису на консультацію до фахівців з неврології ви можете скористатися онлайн-сервісом на нашому сайті, зателефонувати за вказаними на сайті номерами або відвідати медичний центр. Обов’язково підготуйте всі необхідні медичні документи та історію захворювань для зручності й швидкої діагностики.

Кожна людина хоче бути щасливою. А це не є можливим без здоров’я і гарного самопочуття, особливо за сучасного ритму життя. За поганого самопочуття та для планового огляду звертайтесь за допомогою в  «Євроклініку». Наші лікарі допоможуть вам в найскладніших випадках: поставлять точний діагноз, призначать найдієвіше лікування, врахують усі можливі побічні ефекти, нададуть поради з реабілітації та профілактики.

Питання-Відповіді

До неврологічного напряму медицини належать різноманітні захворювання і порушення, які впливають на центральну та периферичну нервову систему, серед яких:

 • Мігрень
 • Хребтові кили
 • Вертеброгенні ураження
 • Епілепсія та судоми
 • Порушення сну
 • Паркінсонізм
 • Склероз розсіяний
 • Вегето-судинна дистонія
 • Неврити/невралгії
 • Неврологічні захворювання у дітей (аутизм, церебральний параліч, синдром Дауна тощо)
 • Нейродегенеративні захворювання (хвороби Альцгеймера, Гентингтона тощо)
 • Наслідки закритих черепно-мозкових травм
 • Мікоцитоз
 • Остеохондроз

Даний перелік можна доповнити ще цілою низкою захворювань, лікування яких належить до широкої сфери неврології.

Допомагати відновленню нервової системи може чимало чинників і підходів залежно від стану пацієнта та характеру порушень здоров’я. Зазвичай найкращий ефект в неврології досягається за допомогою фізіотерапії, фізичної реабілітації, вживання спеціальних медпрепаратів та використання психотерапії. Також важливо дотримуватися здорового способу життя, включаючи збалансоване харчування, фізичну активність і стрес-менеджмент для підтримки нервової системи в довгостроковій перспективі

Антидепресанти можуть застосовуватися в неврології у випадках, коли пацієнт має супутню депресію або тривалий стрес, які можуть впливати на загальний стан нервової системи. Також вони можуть використовуватися для лікування неврологічних захворювань, таких як невропатія і хронічні болі, які супроводжуються депресією або тривожністю. Призначення антидепресантів у неврології завжди проводиться лікарем-неврологом або психоневрологом і базується на індивідуальних потребах та характеристиках кожного пацієнта.

Ціна послуг у неврології

Консультації

Консультація невропатолога₴ 650 

Консультація дитячого невролога
₴ 700 

 

Консультація терапевта
₴ 600 

Консультація кардіолога
₴ 650 

Обстеження

“БЕЗ ГОЛОВНОГО БОЛЮ” комплекс неврологічний
₴ 1350 

Дуплексне сканування судин шиї
₴ 600 

Дуплексне сканування судин голови
₴ 600 

Дуплексне сканування судин шиї та голови
₴ 900 

УЗД судин голови та шиї
"Без головної болі " - комплекс неврологічний

Завжди вигідно й більш інформативно. Це декілька УЗД обстежень, найкращим чином розкривають стан хворого. Такий підхід сприяє винайти найефективніше лікування.

УЗД судин голови та шиї
УЗД судин голови та шиї

Вимірювання товщини стінки сонної артерії товщина інтиму медіа є об'єктивним маркером відображає ступінь ураження судин атеросклеротичним процесом.

uzy-serdtsa
УЗД серця

Візуалізує структури серця - клапани, стінки, серцеву сумку. Дозволяє вивчити характер руху крові в судинах, вивчити скорочувальну здатність міокарда. Виявити зони ураження (рубці) серцевого м'яза. Наявність тромбів в порожнинах серця.​

аналізи
Аналізи

Своєчасна і точна діагностика різних захворювань неможлива без лабораторних досліджень. За оцінкою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ) лабораторні дослідження дають 60-80% діагностичної інформації про хворого.

Невролог
Неврологія
Гастроентерологія
Гастроентерологія
Кардіологія
Кардіологія
Дерматологія
Дерматологія
Лікар ендокринолог в Києві
Ендокринологія
Педіатрія
Педіатрія
Дитячий вертебролог
Дитяча ортопедія
Сімейна медецина
Сімейна медицина
аналізи
Аналізи
Сімена медецина
Виклик додому
Профілактична медецина
Профілактична медицина

Запис на прийом

  insult.jpg.pagespeed.ce.WKdQpqwZSf
  Інсульти: клінічні прояви та профілактика

  Інсульти - гострі порушення мозкового кровообігу, які проявляються раптовими, стійкими (більше доби) порушеннями функцій головного мозку або призводять до швидкого летального результату...

  golovnaya-bol-i-patologiya-v-oblasti-shei.jpg.pagespeed.ce
  Головний біль і патологія в області шиї

  Цервікогенні головні болі більше характерні для людей зрілого віку і спочатку виникають після нічного сну або після тривалого перебування в положенні лежачи; згодом головний біль може стати постійним, але в...

  Лікар-Невролог Експерт

  Лікар-невролог вищої категорії, к.м.н.

  Невролог Експерт

  Розклад лікарів

  Люди говорять

  Мав честь проходить обстеження і лікуватися під керівництвом Елістратова. Думаю не помилюся, якщо скажу що Володимир Іванович один з кращих неврологів в місті.
  icon-evroklinika
  Микола

  Люди говорять

  Ніна Володимирівна допомагала нас, коли були проблеми з дитиною. Тепер все позаду. Рекомендуємо
  icon-evroklinika
  Євгеній

  Люди говорять

  Прийшла сюди до невролога зі старою проблемою, про яку, здавалося, знаю все. Але як з’ясувалося, те лікування, яке прописували мені було за застарілою схемою, ще й я недообстежена. Тут пройшла всю діагностику, яку потрібно було у моєму запущеному випадку, причому не тільки УЗД, але й аналізи, отримала нову схему лікування, яка нарешті поліпшила мій стан. В голові развиднілось. Щиро вдячна фахівцям кліники, тепер пурхаю, як метелик, та відчуваю себе нехай не молодшою, але точно на свій вік, а то у свої 50 була, як стара баба.
  icon-evroklinika
  Надія Іванова

  Люди говорять

  Щиро вдячна Кириченко Ніні Воломирівні. Дуже гарний лікар, дитина пішла з нею на контакт з перших хвилин, думала буде істерити, як це часто буває, як тільки побачить білий халат. Професіоналізм лікаря теж на рівні, все доступно пояснила й про необхідність досліджень, і їх результати, й лікування.
  icon-evroklinika
  Ярослава