УЗД для вагітних

УЗД для вагітних

УЗД для вагітних в Києві (ультразвукове дослідження вагітності) абсолютно безпечні для плоду та мами!

Ультразвукове дослідження вагітності проводиться на ультразвуковому апараті преміум класу з інноваційною технологією, нової цифрової розрахункової програмою, що дозволяє провести високоякісне дослідження з гарантією правильних результатів. 

Коли показано робити УЗД вагітним?

 • Перше ультразвукове дослідження вагітної проводиться в строк 11 тижнів + 1 день -13 тижнів +6 днів;
 • друге УЗД вагітної в термін 18-21 тижні;
 • Третє УЗД вагітної призначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру протікання цієї вагітності, особливостей попередніх вагітностей та пологів

Ультразвукове дослідження вагітності до 10 тижнів.

Найбільш частими показаннями є:

 • Наявність пухлинних утворень матки, яєчників, підозра на їх наявність;
 • Підозра на позаматкову вагітність,
 • Невідповідність розмірів матки, яка визначається при дворучному обстеженні, терміну вагітності, який визначений встановленому по першому дню останніх місячних.
 • Наявність внутрішньоматкового контрацептиву (спіралі) і вагітності;
 • Травма вагітної, інтоксикація вагітної;
 • Необхідність біопсії хоріона;
 • Обтяжений акушерський анамнез (викидні, різні ускладнення на ранніх термінах вагітності, аномалії розвитку ембріона при попередніх вагітностях, т.д.).

Для чого потрібно робити УЗД вагітним?

 • Перше ультразвукове обстеження плоду проводиться: для підтвердження факту наявності вагітності, кількість плодів, визначення розміщення хоріона (з 2-го триместру вагітності хоріон в результаті свого розвитку перетворюється на плаценту), оцінка його стану, підтверджується життєздатність плоду, виключаються різні маркери і пороки розвитку плоду, які можливо діагностувати в даний період, оцінка внутрішнього зіва шийки матки, візуалізація тіла матки, її придатків.
 • Друге ультразвукове обстеження плоду – також виключаються усілякі вади розвитку, вроджені пороки серця, прикріплення і особливості будови плаценти, вивчається життєдіяльність плода (число серцевих скорочень, м’язовий тонус, рухи), взаєморозташування плодів при двійні, відповідність плода терміну гестації. У разі виявлення або підозри на вроджені вади розвитку плода жінка направляється для консультації в регіональний перинатальний центр.
 • Третє ультразвукове обстеження плоду вивчається біофізичний профіль плоду (ступінь активності), уточнюється відповідність плода терміну вагітності, темп розвитку плода, його маса, розміри, стать, характер дозрівання плаценти, матково-плацентарний і фето-плацентарний кровотік за допомогою імпульсного доплера, кольорового допплерівського картування, уточнюється положення, передлежання плоду, плануються терміни пологів, терміни госпіталізації вагітної.

Допплерометричне дослідження дає можливість об’єктивно аналізувати стан матково-плацентарного також плодового кровообігу, нормальні параметри яких є еталоном успішного протікання вагітності. Зазвичай допплерометрию судин призначають у другій половині II-го і III-му триместрі вагітності. При виявленні порушень кровотоку, при проведенні відповідного лікування, рекомендують контрольне допплерометричне обстеження для уточнення ефективності проведеного лікування.

У разі виявлення вроджених вад серця у плоду (третє ультразвукове обстеження плоду) жінка направляється на консультацію в науково-дослідний інститут дитячої кардіології та кардіохірургії м.Києва для уточнення діагнозу та місця розродження.

У вагітних, в анамнезі у яких мало місце кесарів розтин вивчається стан післяопераційного рубця на матці, вимірюється його товщина. Крім дослідження плода у вагітних показано ультразвукове дослідження серця, нирок, венозної системи нижніх кінцівок так як на тлі вагітності часто має місце загострення різної патології даних систем.

Клінічне спостереження за вагітними

Проводиться відповідно до наказу МОЗ України №417 від 05.07.2011 р. «Про організацію амбулаторної акушерська-гінекологічної Допомоги в Україні». Згідно наказу, при протіканні вагітності без ускладнень жінка зобов’язана здійснити не менше 9 візитів до акушера-гінеколог, пройти біохімічні скрининги в 1 назад 1, 2 триместрах вагітності, провести не менше 3 ультразвукових обстежень за період спостереження. Якщо в період спостереження у акушера – гінеколога виникають будь-які сумніви у нормальному розвитку плоду то проводяться додаткові ультразвукові дослідження в необхідній кількості.

Вартість УЗД для вагітних в Києві прийнятна.

Експертність

У нас фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикували свої знання в клініках Європи та Ізраїлю, готові впроваджувати нові та досконалі методики лікування

Філософія здоров'я

Надати впевненість у здоров'ї – це призначення нашої організації. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

Health Education

Health Education – це новий рівень, який ми впроваджуємо в Євроклініці. Здоровий спосіб життя для кожної людини індивідуальний, і ми даємо рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

Здоров'я & Турбота

Піклуватися про наших клієнтів - одне з основних напрямків роботи Євроклініки. Спостерігати за розвитком дитини, щоб він ріс здоровим і щасливим на благо своїх батьків - ще одне наше призначення

Лікарі експерти рекомендують

Запис на прийом

  Додаткові послуги​

  Лікар УЗД Експерт

  УЗД Лікар Експерт

  Задайте питання - отримайте відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *