Відгуки про компанію

Відгуки про компанію

Шановні пацієнти медичного центру Євроклініка. Ваші відгуки про роботу клініки та лікарів спеціалістів потрібні нам для покращення якості надання медичної допомоги. Напишіть, будь ласка, відгуки про сервіс команди компанії. Залиште свої побажання, заповнивши форму нижче.

Ми працюємо для вас. Ваша думка дуже важлива.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


14 Відповідей

 1. Євроклініка так тримати, ми з вами
  Були вчора у Макарова лікар УЗД робили в неї Доплерографію, можу сказати що цей лікар справжній професіонал своєї справи, будемо звертатися тільки до неї, адже таких професіоналів зараз мало

  1. Доброго Вам здоров’я. Вдячні за відгук. Так, дійсно Макарова Олена Олександрівна дуже професійний лікар, досвід робити з дітьми більше 35 років, перший лікар в Україні, що займався ультразвуковим дослідженням структури головного мозку у дітей. Раді допомогти.

 2. Багато де робили Узи серця, багато чого говорили різні лікарі, але все вирішили ще таки звернутися в Євроклініку, і знаєте не пошкодувала, перший лікар кардіолог Прохорович Т.П. яка змогла точно поставити діагноз та виявити проблеми з серцем, дуже вам вдячна, обов’язково будемо звертатися до вас)

  1. Доброго Вам здоров’я. Дуже вдячні Вам за відгук та високу оцінку роботи лікаря кардіолога. Раді допомогти.

 3. Шановні працівники Євроклініки, від нашої сім’ї хочемо подякувати вам за вашу працю, вчора робили Узи черевної порожнини, лікар Мар’яна Юріївна єдиний лікар яка змогла точно виявити нашу проблему та поставити правильний діагноз.

  1. Доброго Вам здоров’я. Щирі вдячні за відгук та високу оцінку нашої роботи. Раді допомогти.

 4. Врач Копейкин Игорь Иванович детский ортопед “Отдельное спасибо за консультацию детского ортопеда Копейкина Игоря Ивановича. После обследования на узи, доктор посоветовала нам обратиться к Игорю Ивановичу, его доброе выражение и улыбка сразу нам внушили доверие, которое полностью было оправдано. Конечно пришлось выполнить все рекомендации, результат оправдал наши усилия. Еще раз большое спасибо.”

  Светлана
  31.08.15

 5. Вперше дізналася про те, що глисти можуть бути причиною довготривалого кашлю. Дякую щиро Олені Константинівні Азнаурян, яка чітко встановила причину (в аналізі калу знайдено яйця аскарид). Ми пролікувались – все уже добре. Мій син більше не кашляє. Ще раз Вам гарно дякую.”

  Наталія
  31.08.15

 6. Врач Сличко Марьяна Юрьевна УЗИ “Таких таланових і професійних лікарів як Мар’яна Юріївна треба ще знайти. Ми нашу дитину обстежували у багатьох приватних клініках.але.на жаль.ніде точного діанозу нам не поклали..ми вже втрачали надію.і лиш Мар’яна Юріївна змогла нам допомогти діагностувати порушення у нашої дитинки.і своєчасно вилікувавши її саме в “Євроклініці”.ми тепер за дитину спокійні.спасибі вам величезне…

  Олена
  31.08.15

 7. Відгук про роботу клініки “Дійсно хороший лікар ,яка допомогла нашому синочку налагодити самопочуття . Дякуємо за турботливе ставлення і назначення ефективного лікування !!!”

  Владимир
  21.03.17

 8. Відгук про роботу клініки “Звертаємось не вперше. Нам подобається Висока якість послуг за доступними цінами .Дякуємо !!!”

  Валентина
  21.03.17

 9. Дитячий гастроентеролог Ільчук Інна Анатоліївна “Хотілося б подякувати лікарю-гастроентерологу Ільчук Інні Анатоліївні. Коли звернувся в центр за консультацією до лікаря, самопочуття було дуже жахливим (запалення було у всіх відділах шлунково-кишкового тракту). Інна Анатоліївна дуже ретельно вивчила симптоми та проблеми з якими я звернувся, та згідно результатів аналізів та обстеження призначила лікування,яке послідовно коригувала з наступними консультаціями.…

  Сергій
  30.09.17

 10. Лікар УЗД Сличко Мар’яна Юріївна “Хочу щиро подякувати, лікарю Сличко Маряні Юрівній, за її людяність, привітність, професіоналізм. Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, добра й достатку, нехай те добро що Ви робите для людей повертається до Вас сторицею”

  Леся
  23.08.18

 11. Лікар УЗД Сличко Мар’яна Юріївна “Хочемо подякувати Мар’яні Юріївні як професіоналу вищої категорії так і прекрасній чудовій жінці. У сина 7 років на обстеженні знайшли невідому пухлину. Зверталися в різні місця, точний діагноз так і не поставили. Тільки в Евроклініці Мар’яна Юріївна зробила якісно дитині УЗД черевної порожнини, поставила чітко діагноз і допомогла пройти консультації…

  Інна
  23.08.18