Кардіологія

Кардіологія в медичному центрі «Євроклініка» це:

 • Лікарі-експерти з науковим ступенем
 • Сучасна діагностика серцево-судинної системи
 • Ефективне лікування
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Кардіологія — це одна з найважливіших галузей медицини, оскільки серцево-судинні захворювання є серйозною загрозою для здоров’я та життя багатьох людей. Водночас метою цієї медичної сфери є не лише безпосереднє подолання виниклих серцевих хвороб, але й вжиття низки заходів для запобігання їхньому розвитку. Саме тому лікування та профілактика перебувають завжди пліч-о-пліч в процесі розв’язання вказаних проблем зі здоров’ям. Зокрема, добре розвинений напрям «кардіологія» в медичному центрі «Євроклініка» в Києві створює можливість пацієнтам якісного догляду та лікування всієї серцево-судинної системи організму. Прийом ведуть лікарі експерти з науковим ступенем.

Кардіологічні захворювання

Перелік факторів ризику серцево-судинних захворювань є значним. Так само і досить широкий спектр патологій, які впливають на органи, залучені в процесі постачання крові до кожної клітини людського тіла. Поміж найпоширеніших серцево-судинних захворювань:

 • Ішемічна хвороба серця
 • Гіпертонічна хвороба
 • Серцева недостатність
 • Аритмії
 • Анатомічні вади серця
 • Васкулярні захворювання

Причини та симптоми серцево-судинних захворювань

Генетичні фактори, стиль життя, харчування, отримані травми — все це є причинами серцево-судинних захворювань. І цей перелік далеко не вичерпний. Серед загальних симптомів у кардіології можуть бути:

 • біль у грудях;
 • запаморочення;
 • підвищений або істотно низький артеріальний тиск;
 • часте серцебиття без причини;
 • збій серцевого ритму;
 • набряки ніг;
 • синюшність шкіри тощо.

Тож при появі зазначених ознак варто терміново звернутися до профільного лікаря для консультації. Вчасна діагностика та лікування важливі для запобігання ускладненням у роботі серцево-судинної системи.

 

Кардіодіагностика в медичному центрі «Євроклініка»

Медичний центр «Євроклініка» пропонує широкий спектр кардіодіагностичних послуг для своїх пацієнтів і має набір сучасного обладнання, яке дає змогу здійснювати точні та надійні дослідження серця та судин. До способів кардіологічного обстеження в нашому центрі належать:

Водночас якісна технічна база є основою для можливого комбінування скринінгових кардіологічних програм. Якщо в процесі обстеження вдається виявити кардіохірургічну патологію і є потреба у швидкому реагуванні, ми завжди рекомендуємо варіанти розв’язання проблеми, зокрема домовляємося зі спеціалізованим медичним закладом, де вам зможуть надати найкращу допомогу з огляду на встановлений діагноз.

Девіз роботи наших досвідчених кардіологів: Зберегти можливе, запобігти неминучому, поліпшити наявне!

Профілактика та лікування серцево-судинних захворювань

Профілактика захворювань в кардіології охоплює здоровий спосіб життя, збалансоване харчування, фізичну активність та контроль таких факторів ризику, як куріння та високий артеріальний тиск. Особливо ці заходи важливі для категорії чоловіків та жінок 40+. До засобів лікування серцево-судинних захворювань здебільшого належить вживання медичних препаратів, дієтотерапія, фізична реабілітація та, в окремих випадках, хірургічні втручання.

У чому переваги кардіології медичного центру «Євроклініка»

Медичний центр «Євроклініка» в Києві відзначається високим стандартом надання кардіологічних послуг. Серед наших переваг:

 1. Команда досвідчених фахівців, лікарі експерти в кардіології.
 2. Сучасні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.
 3. Високотехнологічне обладнання.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 5. Широкий перелік послуг як для дорослих пацієнтів, так і для дітей.
 6. Можливість за один прихід повного кардіологічного огляду: консультація лікаря кардіолога експерта + УЗД серця + ЕКГ з розшифровкою + підбір ефективного (результативного) лікування.

Зазначені аспекти роблять «Євроклініку» одним із провідних медичних закладів у сфері кардіології.

Як записатися на консультацію до фахівців кардіологічного напрямку

Записатися на консультацію до кардіолога або на обстеження в нашому медичному центрі можна зручним для вас способом. Для цього необхідно зателефонувати до кол-центру, вказати зручну для вас дату та час. Так само можна скористатися послугою онлайн-запису. Вся детальна інформація та контакти вказані на нашому сайті.

Питання-Відповіді

Кардіологічні дослідження проводяться з метою оцінки стану серця та судин для виявлення можливих патологій і ризиків серцево-судинних захворювань. Ці дослідження допомагають вчасно виявити такі проблеми, як аритмії, ішемічна хвороба серця, гіпертонія, серцева недостатність та інші стани, що можуть спричинити серйозні ускладнення. Кардіологічні дослідження є важливим складником профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

Аналізи крові можуть надати важливу інформацію про стан серця та можливі проблеми. Наприклад, підвищений рівень тромбоцитів може вказувати на можливість утворення згустків у судинах. Підвищений рівень холестерину вказує на підвищений ризик розвитку атеросклерозу, серцевого нападу, ішемічної хвороби серця та інсульту. Високий рівень C-реактивного білку (CRP) може свідчити про запальні процеси в судинах. Інші показники, такі як електроліти, оцінюються для виявлення порушень серцевої діяльності. Однак діагностування серцевих проблем зазвичай потребує ретельнішого обстеження, включно з ЕКГ, ехокардіографією тощо.

Серцеву діагностику найкраще виконують інструментальні методи дослідження, й одним із найточніших є коронарографія, яка дає змогу детально оцінити стан коронарних артерій та виявити наявність їхнього захворювання. Крім того, магнітно-резонансна томографія (МРТ) та комп’ютерна томографія (КТ) забезпечують високу роздільну здатність і докладні зображення серця та судин. Для оцінки серцевої функції та структури часто використовується ехокардіографія (УЗД серця), яка надає важливу інформацію про роботу серця та клапанів. А також ЕКГ (електрокардіограма), яка є обов’язкова у кожному випадку та оцінює електричну активність, ритм, стан міокарду серця.

Вартість послуг кардіології

Консультація кардіолога₴ 650

Консультація дитячого кардіолога₴ 650

“Серденько” комплекс дитячий кардіологічний: ЕХО-КГ + ЕКГ з розшифровкою + Конс-я кардіолога дитячого ₴ 1500

“КАРДІО” комплекс: УЗД серця, ЕКГ, УЗД щитовидної залози, Конс-я кардіолога
₴ 2000

“ЗДОРОВ’Я серце і судини” комплекс: УЗД серця, ЕКГ, УЗД судин голови та шиї, конс-я кардіолога
₴ 2300

Ехокардіографія (ЕХО-КГ, УЗД серця) ₴ 700

Ехокардіографія для дітей (УЗД сердця) ₴ 700

ЕКГ з розшифровкою ₴ 300

ЕКГ без расшифровки  ₴ 200

Дуплексне сканування судин шиї і голови ₴ 900

Доплер вен нижніх кінцівок
₴ 600

УЗД артерій нижніх кінцівок
₴ 600

Додаткові послуги

Комплексні обстеження
Комплексні обстеження​

Завжди вигідно й більш інформативно. Це декілька УЗД обстежень, найкращим чином розкривають стан хворого. Такий підхід сприяє винайти найефективніше лікування.

UZD sudyn golovy ta shyyi-min
УЗД судин голови та шиї

Вимірювання товщини стінки сонної артерії товщина інтиму медіа є об'єктивним маркером відображає ступінь ураження судин атеросклеротичним процесом.

IMG_8233 узи сердца в услугах-min
УЗД серця

Візуалізує структури серця - клапани, стінки, серцеву сумку. Дозволяє вивчити характер руху крові в судинах, вивчити скорочувальну здатність міокарда. Виявити зони ураження (рубці) серцевого м'яза. Наявність тромбів в порожнинах серця.

аналізи
Аналізи

Своєчасна і точна діагностика різних захворювань неможлива без лабораторних досліджень. За оцінкою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ) лабораторні дослідження дають 60-80% діагностичної інформації про хворого.

Кардіологія
Кардіологія
Невролог
Неврологія
Гастроентерологія
Гастроентерологія
Дерматологія
Дерматологія
Лікар ендокринолог в Києві
Ендокринологія
Педіатрія
Педіатрія
Дитячий вертебролог
Дитяча ортопедія
Сімейна медецина
Сімейна медицина
аналізи
Аналізи
Сімена медецина
Виклик додому
Профілактична медецина
Профілактична медицина

Запис на прийом

  Поради лікарів

  Харчування і ризик розвитку інсульту
  Харчування і ризик розвитку інсульту

  На розвиток інсульту має вплив як недостатнє харчування так і надмірне харчування. Багато поживні речовини впливають га ризик розвитку інсульту.

  Роль гемоглобіну для здоров'я людини
  Роль гемоглобіну для здоров'я людини

  Гемоглобін - це білок, який міститься в еритроцитах крові. Він виконує в організмі важливу функцію - газообмін. Це посередник між...

  Дорослий Кардіолог Експерт

  КАРДІОЛОГ. УЗД-СПЕЦІАЛІСТ. ТЕРАПЕВТ. Г

  Дитячий Кардіолог Експерт

  Дитячий кардіолог. УЗД-спеціаліст

  Люди говорять Відгуки

  Один дзвінок, запис на консультацію і спокій після неї. Стрибав тиск, вік за 40, хвилювався.
  icon-evroklinika
  Микола Т.

  Люди говорять Відгуки

  Потрібна була довідка від кардіолога для спортивної секції. Проконсультували та допомогли. Дякую!
  icon-evroklinika
  Людмила

  Люди говорять Відгуки

  Це звернення до “Євроклініки” не було першим, тому я вже знала, що сервіс тут на дуже гарному рівні, але все одно було дуже приємно, що в кабінет на консультацію до кардіолога я потрапила без черг, без очікувань, мене дуже привітно зустріли і консультація була насправді консультацією. Лікарка провела огляд, призначила потрібні дослідження, які я пройшла в той же день (мені пощастило на УЗД серця було вікно, якийсь пацієнт відмінив відвідини). Призначене лікування те ж допомогло. Зараз почуваю себе набагато краще. Дякую!
  icon-evroklinika
  Валентина

  Люди говорять Відгуки

  Консультації у кардіолога тут дуже якісні та детальні. Був на прийомі з сином (5 років) у Артеменко Є. О. - дуже гарний спеціаліст, мені сподобалась. Навіть мені, людині далекій від медицини, зуміла все пояснити так, щоб я вдома дружині розповів без викривлень. Від щирого серця раджу клініку та лікаря!
  icon-evroklinika
  Олександр