Виклик додому лікарів експертів це:

 • Зручність
 • Істотна економія часу
 • Комфортна домашня обстановка
 • Конфіденційність
 • Вигідні умови

Навіть у людини, яка турбується про своє здоров’я та проходить усі необхідні профілактичні огляди, можлива ситуація, коли їй знадобиться послуга «Виклик лікаря додому в Києві». По-перше, від різкого погіршення стану ніхто не застрахований, це є можливим в будь-яку мить, і не завжди ми маємо змогу відвідати клініку особисто. По-друге, виклик лікаря додому — це реальна можливість здобути консультацію без зайвого стресу та ризику заразитися респіраторною інфекцією (особливо в епідсезон ГРВІ, грипу, ковіду).

Лікарі-експерти медичного центру «Євроклініка» можуть приїхати за вашою адресою, провести огляд і доступні вдома обстеження, а після цього надати медичну консультацію щодо додаткових видів діагностики, курсу лікування (якщо є можливість призначити його відразу) або профілактики.

У якому випадку можна викликати лікаря додому

Консультація лікаря у вас вдома можлива, якщо ви або ваші близькі:

 • погано себе почуваєте (наприклад, є такі ознаки хвороби, як підвищена температура, запаморочення, ознаки інтоксикації, пронос, болі різної локалізації, нав’язливий кашель, різкі зміни артеріального тиску або його підвищення / зниження тощо) і не в змозі прийти до клініки;
 • відчули загострення хронічного захворювання (зокрема алергії);
 • маєте ознаки респіраторного захворювання (нежить, кашель, висока температура, задишка, біль у м’язах, сильна втома, пітливість, втрата або порушення нюху та ін.) — щоб не заразити інших;
 • не хочете йти до медичного закладу через специфіку хвороби (наприклад, багатьом пройти урологічний огляд легше вдома);
 • маєте ослаблений імунітет через хворобу й не хочете заразитися ще чимось у разі контакту з іншими людьми;
 • мусите дотримуватися постільного режиму тощо.

Також викликати лікаря додому можна, щоб:

 • пройти особистий огляд після онлайн-консультації (якщо її було замало для отримання точної картини та розуміння тактики подальших дій);
 • здобути консультацію експерта з вузької спеціалізації (особливо це стосується профілактичних і контрольних оглядів, коли немає потреби в складних діагностичних або лікувальних процедурах) — це економить час, знижує ризики зараження інфекціями в епідсезон;
 • уникнути зайвого стресу в дитини або людини будь-якого віку, яка не любить відвідувати лікарні або має нав’язливі страхи, пов’язані із цим.

Яких лікарів можна викликати додому

Виклик вузького фахівця додому (а також терапевта, педіатра, спеціаліста з масажу та медсестри) з медичного центру «Євроклініка» можливий за умови замовлення виїзду лікаря за декілька днів та погодження зручного часу для лікаря та пацієнта. За викликом виїжджають усі дитячі та дорослі фахівці, які працюють у нашій багатопрофільній клініці — неврологи, гастроентерологи, дерматологи, хірурги, ендокринологи, кардіологи й ін.
Також, крім огляду з простими видами діагностики (вимірювання пульсу, артеріального тиску і/або оксигенації) та консультації, на виїзді можуть бути проведені ультразвукові дослідження внутрішніх органів і систем (з-поміж іншого судин, серця) та ЕКГ.

телефон

Зателефонувати

Ваш план лікування розрахований на стабільний прогрес, і кожен етап буде виконуватися швидко.

Які переваги виклику приватного лікаря додому з медичного центру «Євроклініка»

 1. Експертна думка: за викликом приїжджають фахівці вищої категорії, кандидати мед. наук, професори із досвідом роботи за кордоном — ті ж лікарі, що консультують дорослих і дітей у медичному центрі.
 2. Зручність та істотна економія часу.
 3. Можливість огляду та отримання консультації без стресу та у звичних умовах для дітей та людей, які не люблять чи бояться відвідувати лікарні.
 4. Немає контакту зі сторонніми людьми (крім лікаря), що значно знижує ризики зараження респіраторними інфекціями в епідсезон.
 5. Можливість надати якісну медичну допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями та тим, кому призначено постільний режим.
 6. Конфіденційність надання медичних послуг.
 7. Прийнятна вартість послуг приватного лікаря у вас вдома.

Як викликати лікаря додому

Які умови виклику лікаря додому в Києві? Скільки коштує виклик лікаря додому? На ці та інші запитання вам відповість оператор контакт-центру «Євроклініки». Щоби дізнатися подробиці та записатися на домашню консультацію, залиште заявку на сайті через форму зворотного зв’язку або зателефонуйте. Пам’ятайте, раннє діагностування захворювання і постійний контроль його лікування — це запорука успішного відновлення здоров’я та покращення життя. Наші лікарі завжди працюють на результат і відповідально ставляться до стану здоров’я і якості життя кожного пацієнта під час і після лікування.

Питання-Відповіді

Підвищена температура тіла — це не єдиний симптом, за якого можна викликати лікаря додому до дитини. Причиною виклику можуть бути сильний головний біль, мігрень, запаморочення, ознаки інтоксикації, алергічні реакції, болі в м’язах або суглобах тощо. Також вузького фахівця можна викликати до абсолютно здорової дитини для консультації (зокрема профілактичної), щоби не стресувати дитину й не наражати на небезпеку захворювання в епідсезон.

Якщо ви або ваша близька людина (особливо дитина) почуваєтеся погано (наприклад, важко та/або боляче дихати, навіть у стані спокою) і є підозри на COVID-19, актуальнішою послугою для вас буде виклик невідкладної допомоги, а не лікаря. Можливо, що на цей час вам уже необхідна негайна шпиталізація та інтенсивна медична допомога. В інших випадках ви маєте можливість викликати лікаря, звернувшись до контакт-центру клініки.

Викликати лікаря додому в Києві можна в будь-який зручний для вас день і час.

Невідкладна допомога — це медичні працівники, які приїжджають до хворого чи людини, що погано почувається, у максимально короткий термін. Її мета — надати швидку допомогу, врятувати людину, яка перебуває в критичному стані або на його межі. Часто невідкладна допомога переходить у шпиталізацію. Виклик лікаря додому не є терміновою допомогою. Це зручна консультація з економією часу пацієнта. Здебільшого замовлення на виїзд лікаря треба робити за кілька днів (зручний час погоджується і з лікарем, і з пацієнтом).

Іноді хворому можуть відмовити у виїзді лікаря на адресу. Це стається в тому разі, коли є розуміння стрімкого погіршення його стану й необхідності швидкої медичної допомоги або навіть негайної шпиталізації. Тобто у всіх випадках, коли співробітник нашого контакт-центру оцінює стан як такий, під час якого викликати лікаря додому недостатньо для ефективної допомоги, а заразом збереження здоров’я та життя, він рекомендує викликати невідкладну допомогу.

Вартість послуг

Консультації

Виїзд без урахування консультації:

Виклик педіатра в місті
₴2000 

Виклик педіатра за містом (30 км)
₴4000

Виклик дитячого невролога в місті
₴2000

Виклик терапевта в місті ₴ 2000

Виклик терапевта за містом (30км) ₴ 4000

Виклик невропатолога в місті
₴ 2000

Виклик кардіолога в місті
₴ 2000

Виїзд медсестри
₴ 2000

Обстеження

ЗАК та ретикулоцити
₴ 440

Аналіз калу (копрограма)
₴ 220

Аналіз кала на дисбактеріоз
₴ 500

Загальний аналіз сечі
₴ 175

ЕКГ + розшифровкою₴ 300

Внутрім’язова ін’єкція
₴ 70

Внутрішньовенна ін’єкція
₴ 150

Підшкірна ін’єкція
₴ 70

В/в крапельна ін’єкція
₴ 350

Забір біоматеріалу 
₴ 100

Додаткові послуги

УЗД оргвнів черевної порожнини
"Внутрішній Детокс" — комплекс гастроентерологічний

Завжди вигідно й більш інформативно. Це декілька УЗД обстежень, найкращим чином розкривають стан хворого. Такий підхід сприяє винайти найефективніше лікування.

Гастроентерологія
"Чиста печінка" — комплекс гастроентерологічний

Вимірювання товщини стінки сонної артерії товщина інтиму медіа є об'єктивним маркером відображає ступінь ураження судин атеросклеротичним процесом.

УЗД судин голови та шиї
"Чисті судини" – комплекс судинний

Візуалізує структури серця - клапани, стінки, серцеву сумку. Дозволяє вивчити характер руху крові в судинах, вивчити скорочувальну здатність міокарда. Виявити зони ураження (рубці) серцевого м'яза. Наявність тромбів в порожнинах серця.

"Без головного болю" — комплекс неврологічний

Своєчасна і точна діагностика різних захворювань неможлива без лабораторних досліджень. За оцінкою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ) лабораторні дослідження дають 60-80% діагностичної інформації про хворого.

Сімена медецина
Виклик додому
Невролог
Неврологія
Кардіологія
Кардіологія
Гастроентерологія
Гастроентерологія
Дерматологія
Дерматологія
Лікар ендокринолог в Києві
Ендокринологія
Педіатрія
Педіатрія
Дитячий вертебролог
Дитяча ортопедія
Сімейна медецина
Сімейна медицина
аналізи
Аналізи
Профілактична медецина
Профілактична медицина

Запис на прийом

  Поради лікарів

  Глисти. Що важливо знати?

  Глистові інвазії (глисти , гельмінтози ) - проблема століття. Наша клініка напрацювала позитивний досвід з діагностики та лікування.

  Для чого потрібен свій терапевт?!
  Для чого потрібен свій терапевт?!

  Американці підрахували, що вигідніше витрачати 50 доларів на місяць на профілактику захворювань,

  Люди говорять

  Добрий день. Хочу висловити подяку медсестрі. Приїхала в призначений час, швидко знайшла зв'язок з дитиною, взяла аналіз на вищому рівні. Спасибі їй величезні.
  icon-evroklinika
  Анна

  Люди говорять

  Хочемо подякувати Марьяні Юр'ївні як професіоналу вищої категориї так і прекрасній чудовій жінці. У сина 7 років на остеженні знайшли невідому пухлину. Зверталися в різні місця, точний діагноз так і не поставили. Тільки в Еврокліниці Маріянна Юр'ївна зробила якісно дитині УЗІ черевної порожнини, поставила чітко діагноз і допомогла пройти консультації інших спеціалістів. Таків врачів зараз дуже мало. Дякуємо, Маріанна Юр' ївна, за Вашу роботу. Пока є такі врачі, не страшно ростити дітей і довірити їм життя!!!
  icon-evroklinika
  Інна