Для чого потрібен свій терапевт?!

Для чого потрібен свій терапевт?!

Для чого потрібен свій терапевт?!

Американці підрахували, що вигідніше витрачати 50 доларів на місяць на профілактику захворювань, спостерігаючи у свого лікаря (сімейний лікар або терапевт), ніж викидати тисячі доларів при раптовому зриві здоров'я і форс-мажорних обставин.

У кожної людини раніше чи пізніше виникає думка, що добре б перевірити стан свого здоров'я, дізнатися "слабкі" місця і зміцнити їх. З цим впорається лікар терапевт.

Правильно в таких випадках звертатися саме до терапевта.

Терапевт - це лікар широкого профілю, який дасть попередню оцінку загального стану здоров'я, призначить необхідні обстеження також консультації необхідних фахівців.

Навіть за відсутності скарг всім громадянам один раз рік треба робити загальні аналізи крові, сечі також флюрографію легенів. Але для чоловіків старше 40 років і для жінок старше 50-ти років вже обов'язково щорічно перевіряти. Окрім цих обстежень, глюкозу крові, холестерин, тиреоїдні гормони і електрокардіограму; при скаргах відповідно необхідні біохімічні показники, УЗД плюс рентген проблемних органів.

Особливо важливо обстежитися у терапевта, щоб привести своє здоров'я в порядок, для людей, охочих народити здорове потомство.

Коли пацієнт приходить повторно вже з результатами обстежень, лікар терапевт може більш точно поставити діагноз, скласти план лікування і спостереження, а також пояснити, що треба приймати для профілактики.

При гострих станах лікар терапевт призначає препарати для "швидкої допомоги". Зазвичай хворим з будь-якими загостреннями захворювань потрібно кілька разів прийти до лікаря (терапевт), щоб откоррегіровать дози препаратів для того, щоб досягти стабільного стану. Наприклад: при запаленні легенів або бронхіті хороший приватний терапевт рекомендує поетапне лікування, повторний огляд через місяць після одужання, потім ще через 3 і 6 місяців;

Після ангіни через два тижні лікар терапевт проводить повторну консультацію. Треба перевірити аналізи, бо саме в ці терміни починаються ускладнення; вперше перехворілим гострим пієлонефритом, щоб забути про це неприємне захворювання, потрібно продовжувати лікування не менше 6 місяців.

Хворих на хронічні захворювання лікар терапевт повинен дивитися мінімум 2 рази на рік або при необхідності.

Якщо у пацієнта є "букет" захворювань, лікар терапевт визначить, чого треба приділити увагу в першу чергу; як лікуватися. щоб не постраждали інші органи і системи, що приймати на всі випадки життя.

Відомо, як складно допомогти літнім людям. Для них особливо бажано постійно спостерігатися у терапевта, здатного планувати, координувати також контролювати всі лікувальні заходи.

Людині набагато спокійніше, коли він приходить до лікаря, якого знає, якому може задати всі хвилюючі його питання. А лікарю набагато легше попередити ризики ускладнень і проводити лікування, знаючи особливості конкретного пацієнта, його історію хвороби, спостерігаючи його не перший день.
Мати "свого" терапевта вигідно, зручно.

Будь ласка, знайдіть (вибіріть) свого особистого лікаря вчасно.

До Ваших послуг лікар терапевт МЦ Єврокініка.

Вартість приватного терапевта 397 грн.

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *