Вітаміни. Навіщо потрібні вітаміни навесні? Гіповітаміноз, авітаміноз

Вітаміни. Навіщо потрібні вітаміни навесні? Гіповітаміноз, авітаміноз

Навіщо нам потрібні вітаміни навесні?

Гіповітаміноз, авітаміноз.

Ми живемо, робимо якусь роботу, їмо, спимо, переживаємо різні емоції... При цьому витрачається наша енергія, зношуються наші м'язи, нерви, стираються суглоби - настає гіповітаміноз, авітаміноз... Для заповнення витраченого ми потребуємо їжі, води та повітря а також вітаміни.

Отриману їжу організм розщеплює до складових - білків, жирів, вуглеводів, води і газів, потім з них же синтезує те, що конкретно потрібно організму для відновлення його клітин, тканин, органів гіповітаміноз, авітаміноз порушує ці функції).

Всі ці процеси розпаду і синтезу називаються обміном речовин в організмі. Для швидкого і ефективного протікання всіх реакцій обміну речовин потрібні спеціальні активатори - ферменти і коферменти (вітаміни). гіповітаміноз, авітаміноз це зниження або відсутність вітамінів.

Ферменти - це вітаміни, пов'язані з білками, а коферменти - це вітаміни, пов'язані з фосфорною кислотою. Тобто вітаміни з ферментами - це ті «робочі конячки», які виконують основний обсяг метаболічних процесів в нашому організмі. Якщо вітаміни надходять в раціон - недостатньо, страждає якість обмінних процесів і, отже, загальний стан нашого здоров'я (гіповітаміноз, авітаміноз).

Виявляється близько 80% чоловіків і жінок не отримують з їжею рекомендованих норм вітаміни і мінералів.

Вітаміни - чому проявляється їх недолік (гіповітаміноз, авітаміноз)?

Підвищеною стомлюваністю, дратівливістю, сонливістю, зниженою працездатністю, зниженням імунітету, як наслідок - частими застудами також хронічними захворюваннями; у діток - відставанням у розвитку, поганою успішністю, підвищеною захворюваністю і т.д.

Несприятливі чинники навколишнього середовища, стреси, шкідливі звички, не раціональне харчування призводять в результаті, до більш швидкого зношування також старінню організму, (сприяє гіповітаміноз, авітаміноз якщо не приймати додатково вітаміни та інші корисні нутрієнти.

Які вітаміни навесні нам потрібні?

Так вітамін А підсилює імунний захист також бар'єрні функції слизових дихальних, сечостатевих шляхів, шлунково-кишкового тракту, шкіри, очей. У курящих людей завжди дефіцит вітаміну А.Гіповітаміноз, авітаміноз вітаміну А - зниження імунітету.

Вітаміни групи В (В1, В2, В3. В5, В6, В12) необхідні для повноцінної якісної роботи нервової, серцево-судинної, травної систем, кровотворення. Доведено, що вітамін В17 має виражену протиракової актівностью. Гіповітаміноз, авітаміноз це захворювання серця, судин, шлунково-кишкового тракту, підвищується кровоточивість.

Вітамін С активує вироблення захисних речовин, які протистоять інфекціям. Також зміцнює стінки судин, сполучну тканину, бере участь у синтезі колагену. Китайські вчені відкрили, що вітамін С перешкоджає старінню організму на рівні стовбурових клітин. гіповітаміноз, авітаміноз веде до зниження захисних сил, подгается організм частих інфекцій.
Вітамін Д необхідний для правильного розвитку і роботи кісткового апарату, шкіри. (Гіповітаміноз, авітаміноз призводить до порушення кісткової системи)

Вітамін Е називають «вітаміном молодості». Він покращує плинність крові, позитивно впливає на пам'ять, необхідний для активності статевої системи. (Гіповітаміноз, авітаміноз веде до захворювань статевої системи).

Вітаміни - їх роль в життєдіяльності людського організму неможливо переоцінити. Але неправильний само несвоєчасна прийом вітамінів може загострити перебіг різних захворювань, особливо гастриту, виразкової хвороби ШКТ, сприяти утворенню каменів у нирках і жовчному міхурі, викликати алергічні реакції.

Правильно діагностувати своєчасно лікувати авітаміноз гіповітаміноз може тільки фахівець.

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *