Навіщо потрібен педіатр?

Навіщо потрібен педіатр?

Коли виникає вкрай гостра ситуація - температура, задишка, біль у животі, інше - це питання не виникає.

Знають всі, і діти, і дорослі - треба викликати лікаря (це звичайно лікар педіатр), який поставить правильний діагноз, призначить необхідне лікування!

Далеко не всі розуміють, що багатьох неприємностей можна уникнути, якщо вчасно звернутися до лікаря (це звичайно лікар педіатр), не чекаючи серйозних ускладнень.

У різні періоди життя дитини перед лікарем ставляться різні завдання, які вирішує тільки педіатр.

Дитина може і повиненна бути здоровою - до цього прагнемо всі ми - як педіатр, так батьки.
Для різних періодів розвитку дитини лікар педіатр вирішує конкретні питання по правильному фізичному також психічному розвитку, складає індивідуальний план щеплень, контролює своєчасні огляди у профільних фахівців.

На першому році, коли закладається основна база здоров'я, важливо:

  • правильно годувати, гартувати малюка
  • проконтролювати фізичний також психічне розвиток дитини
  • своєчасно діагностувати і провести корекцію патологічних станів
  • вчасно виявити вроджену і спадкову патологію

Наступний важливий етап в 2-4 роки - соціалізація - дитина починає спілкуватися з ровесниками, відвідувати дитячий сад. З чим зіткнеться малюк? Як уникнути простудних захворювань, алергій? Що робити з глистами? На ці та багато інших питань відповість лікар педіатр. Спільно з іншими фахівцями оцінить можливості Вашої дитини, дасть рекомендації щодо полегшення адаптації до нових умов.

Малюк росте - пора в школу. Педіатр допоможе оцінити фізіологічну зрілість, готовність до школи, визначити групу здоров'я також медгрупи з фізкультури, відповідно до чого будуть розподілятися навантаження в цей відповідальний період.

Не пропустіть період статевого дозрівання так званий пубертатний період. В силу емоційної нестабільності, ендокринної перебудови в цей час можливий прояв і загострення різних захворювань. З цим розібратися також допоможе лікар педіатр.

Ну і, звичайно ж, закінчення школи - педіатр допоможе правильно зорієнтуватися при виборі професії з урахуванням індивідуальних особливостей і можливої ​​хронічної патології у школяра.

Дитячий лікар перший Ваш підказувач, Ваш помічник, друг для Вашого малюка.

Лікар педіатр це Ваш орієнтир в море медичної інформації

 

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *