Лямбліоз у дітей. Атопічний дерматит і особливості його прояву

Лямбліоз у дітей. Атопічний дерматит і особливості його прояву

Якщо лямбліоз у дитини діагностовано, то атопічний дерматит протікає по особливому, як гостро так і характерний хронічний перебіг. Найчастіше характерні прояви гострого алергічного стану, так званий гострий аллергоз або атопічний дерматит при лямбліозі.

Спостерігається кропив'янка, набряк Квінке, іноді часто поєднується кропив'янка з набряком Квінке, діагностує дитячий гастроентеролог, дитячий дерматолог. Можуть бути так звані анафілактоїдні реакції.

Атопічний дерматит особливо, якщо є лямбліоз у дітей, характеризується затяжним перебігом гострих проявів. Наприклад кропив'янка важко піддається лікуванню медикаментами, що часто вимагає призначення гормонів ( рекомендує дитячий гастроентеролог,  дитячий дерматолог ).

Лямбліоз у дітей з атопічним дерматитом проявляється:

  • виражений свербіж шкіри;
  • свербіж коньюктиви очей;
  • відчуття піску в очах;
  • сльозливість.

При цьому порушення з боку шлунка і кишечника мінімальні, відзначає дитячий гастроентеролог. Прояви в порушенні функцій шлунка і кишечника наступають після гострих алергічних процесів з боку шкіри.

Лямбліоз у дитини з хронічною формою дерматитів, тобто тривалий прояв шкірних висипань, приймає більш тяжкий перебіг.

Лямбліоз може сприяти розвитку екземи у маленьких дітей.

Ці шкірні прояви проявляються у вигляді

  • мокнуття,
  • вираженого свербежу відзначає дитячий дерматолог,
  • обов'язково приєднуються порушення стільця ( проноси ).

Лікування шкірних проявів тривале і малоефективне

Та не приносить результатів, якщо не проведена ефективна протилямбліозна терапія спеціалістом дитячим гастроентерологом та дитячим дерматологом.

Лямбліоз у підлітків призводить до нейродерміту ( дифузне ураження шкіри), що має тривалий і завзятий характер перебігу з частими загостреннями. Характерно еритродермія і виражений свербіж. Уражаються також нігті і волосся. Обов`язково спільне лікування фахівцями - дитячий гастроентеролог, дитячий дерматолог.

Завжди йде вторинне інфікування, тобто приєднується стрептококові або стафілококові ураження. Обов'язково з'являються порушення роботи органів шлунково - кишкового тракту - гастрити, гастродуоденіти, запалення жовчного міхура - холециститу, запалення кишечника - коліти.

Лямбліоз у дітей може викликати так само алергічні риніти, ларинготрахеїти, важкий перебіг бронхіальної астми. Частіше поєднується лямбліоз у дитини з глистної інвазією - це гострики (ентеробіоз), аскариди, токсокар, ін.

Лямбліоз у дитини правильно діагностує з індивідуальним результативним лікуванням дитячий гастроентеролог медичного центру Євроклініка.

Запис на прийом

Раді допомогти Вам. Продовження теми " Лямбліоз у дітей" читайте далі.

Необхідна Консультація гастроентеролога.

або Консультація дерматолога Телефонуйте +38(096)4343848

Які основні симптоми лямбліозу

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *