Атопічний дерматит. Рекомендації дерматолога по догляду за шкірою

Атопічний дерматит. Рекомендації дерматолога по догляду за шкірою

Атопічний дерматит у дитини чи дорослого - це спадково зумовлене, а отже хронічне, запальне захворювання шкіри, що періодично рецидивує і супроводжується інтенсивним свербінням та сухістю шкіри. Суха шкіра і зуд зустрічається практично у всіх пацієнтів. Для того, щоб знайти причини та вирішення проблеми потрібен кваліфікований дитячий дерматолог. Корисні рекомендації дерматолога по догляду за шкірою.

Атопічний дерматит у дитини причини

 • Перше це не правильне харчування.
 • Порушена робота печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, зниження активності ферментів цих органів, що перетравлюють їжу. А погано перетравлена їжа для організму дитини токсична, це все виливається у проявах, тобто висипах на шкірі, шкіра стає суха, посилюється і зуд.
 • Спадковість також має значення.
 • Особливість та чутливість дитячої шкіри до негативної дії зовнішнього середовища, склад одежі, навіть чим перуть одяг.
 • Особливою причиною є лямбліоз у дітей, протікання атопічного дерматиту важке та тривале.

Атопічний дерматит часто називають «зуд, що викликає появу різноманітного висипу» та суха шкіра.

Рекомендації дерматолога по догляду за шкірою

Велике значення при атопічному дерматиті має не тільки правильно підібране лікування при гострій стадії захворювання, а також адекватно підібраний догляд за шкірою при стадії ремісії.

Важливе місце в догляді за шкірою дитини з такою патологією, як атопічний дерматит, займає щоденне використання зволожуючих засобів, які підтримують ліпідний бар`єр шкіри.

Для правильного адекватного підбору засобів догляду за шкірою дитини, потрібен огляд спеціаліста, дитячий дерматолог, враховуючи загальну картину, підбере необхідні засоби.

Запис на прийом

Дитячий дерматолог рекомендує:

 1. Пам`ятайте, що зволожуючі засоби необхідно застосовувати не рідше 2-х разів на день.
 2. Уникайте занадто гарячого душу або ванни, а також тривалого перебування у воді.
 3. Приймати ванну або душ не довше 10 хвилин при температурі води не вище 38 С.
 4. Не розтирайте мокру шкіру. Висушіть її, промокаючи рушником.
 5. Протягом 3-х хвилин після купання нанесіть на шкіру зволожуючий засіб.

Застосовуйте очищуючі та зволожуючі засоби для лікування атопічного дерматиту у дитини, які рекомендував лише лікар ( дерматолог або дитячий дерматолог).

І останнє ведіть щоденник загострень, який допоможе Вам обговорити перебіг хвороби з лікарем і підібрати найкраще лікування для Вашої дитини. Атопічний дерматит у кожної окремої дитини проходить по-різному, для виявлення причини потрібен кваліфікований дитячий дерматолог.

В медичному центрі Євроклініка веде прийом дитячий дерматолог Романенко Ірина Михайлівна.

Доктор медичних наук, лікар вищої категорії - унікальне поєднання сучасних преператів з класичною методикою " індивідуальних рецептів" зміщування препаратів.

Якщо Вам потрібна допомога, довіртесь професіоналу

Запис на прийом

Або телефонуйте +38(096)4343848

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


2 Відповідей

 1. Чи можливо вилікувати атопічний дерматит у дитини назавжди?

  1. Доброго здоров’я Вам, атопічний дерматит піддається лікуванню, якщо дотримуватися призначених схем лікування та виявлення причини, що його провокують. Запишіться на консультацію до дерматолога Євроклініки та отримайте призначення результативного лікування. В клініці приймає лікар дерматолог Романенко Ірина Михайлівна, професор, лікар вищої категорії https://evroklinika.com/navparvlenia/dermatolohiia/ Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності