Дитячі фахівці здоровій дитині 1-го року

Дитячі фахівці здоровій дитині 1-го року

Для чого здоровій дитині 1 -го року життя необхідний огляд таких фахівців як дитячий ортопед, дитячий невролог, дитячий кардіолог і інші?

На першому році життя дитини спостерігає педіатр, який дає рекомендації з догляду та вигодовування дитини, стежить за його розвитком. Планує щеплення, профілактичні огляди, необхідний мінімальний пречень аналізів.

Але, крім того, малюка обов'язково повинні оглянути деякі вузькі фахівці - дитячий ортопед, дитячий невролог, дитячий кардіолог - навіть якщо ви вважаєте дитину абсолютно здоровою. Мета оглядів - виявити вродженої патології, своєчасна діагностика та лікування різних захворювань.

Дитячий ортопед оглядає дитину в 3 місяці. Найбільш часта, на жаль, досить поширена в наш час патологія - дисплазія (порушення розвитку) тазостегнових суглобів. При підозрі на дисплазію дитячий ортопед, після свого огляду, може призначити додаткові дослідження (УЗД кульшових суглобів і ін), дати рекомендації з лікування, далі спостерігати дитини.

Своєчасна діагностика та лікування дозволять вирости вашому малюкові міцним, здоровим.

Профогляд немовляти вузьким фахівцем - дитячий невролог - проводять на 1 міс. життя, потім на 3 міс. При виявленні патології лікар - дитячий невролог, спостерігає дитину до 18 років.

Огляд фахівця дозволяє виявити мікросимптоматику, пов'язану з порушеннями з боку нервової системи, на яку батьки дитини можуть не звернути увагу. Як можна раніше лікарю потрібно показати малюка, якщо пологи проходили з відхиленнями, була затяжна жовтяниця новонародженого, якщо вагітність проходила з ускладненнями.

Буває необхідність проведення нейросонографії ( УЗД головного мозку), консультації окуліста - ці питання повинен вирішити дитячий невролог. Дуже часто, навіть якщо немає будь-якої явної неврологічної патології, гіперактивність, непосидючість, погана успішність у школі, веде корінням до раннього віку, тобто розвиток малюка 1 -го року життя.

Вчасно призначене лікування дозволить уникнути серйозних проблем надалі.

Дитячий кардіолог при огляді ( в 1мес . ) виключає вроджену патологію з боку серцево- судинної системи, що дає можливість виключити різні ускладнення, правильно вчасно призначити необхідне лікування захворювань.

Євроклініка пропонує консультації фахівців :

Дитячий ортопед Горелик Валерія Володимирівна, кандидат медичних наук, категорія вища .

Дитячий невролог Кулік Лілія Іванівна, лікар вищої категорії

Дитячий кардіолог Тетьянчук Олена Вячеславівна, лікар вищої категорії

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *