Великий піст. Правильне харчування в піст. Що їсти під час посту?

Великий піст. Правильне харчування в піст. Що їсти під час посту?

Великий піст. Правильне харчування в піст. Що їсти під час посту.

Для людського організму Піст - це в деякій мірі «стрес», адже йому потрібно адаптуватися до нових умов харчування.

Нормальне функціонування всіх органів і систем потребує корисних речовин та енергії, добова норма складає 2500-3000 ккал, це забезпечить правильне харчування в піст.

Для ідеальної рівноваги організму, необхідно оптимальне співвідношення кількості вуглеводів, жирів а також білків (50%-вуглеводи, 20%-білки, 30%-жири), всіх потрібних мікроелементів (Ca, P, K, Na, I), вітамінів, які забезпечать правильне харчування в піст.

Через нестачу цих речовин може спостерігатися погіршення працездатності організму. Наприклад, через брак калію погіршується збудливість нервових також м'язових клітин, падає тонус судин, а від нестачі кальцію - розвивается тетанія (судомні напади), тд. Самою чутливою до зменшення кількості поживних речовин є нервова система. Через постійний «голодний» імпульс, який передається від чутливих рецепторів травного тракту, і від усіх клітин, людина стає неврівноваженою, розвивається апатія, погіршується пам'ять, спостерігається зменшення маси тіла, стійкість до інфекційних агентів в час посту. Тому треба точно знати, що їсти під час посту.

Пост характеризується в першу чергу виключенням з раціону всіх м'ясних, молочних і жирних продуктів, а це, як відомо найпоширеніші продукти серед людей. Тому, щоб запобігти виснаження організму, потрібно правильне харчування в піст.

Раціонально розробити собі режим харчування.

  • Що їсти під час посту, щоб повністю забезпечити організм потрібною кількістю білка.
  • Що їсти під час посту - потрібно їсти бобові, капусту, сою, крупи, гриби, горіхи.
  • Що їсти під час посту для поповнення вітамінів.

Джерелом всіх вітамінів є фрукти, наприклад:

  • Грейпфрут, апельсин (вітамін С),
  • Яблука (пектин, вітамін С, який зменшує кількість холестерину),
  • Авокадо (A, D, E вітаміни, зміцнює імунну систему),
  • Мандарини (A, C, K вітаміни), тд.

Що їсти під час посту. Також величезне значення має квасоля, яка вміщує багато білків, вітамінів, антиоксидантів, що допомагають руйнувати холестерин, небезпечний для серцево-судинної системи.

Щоб отримати величезну користь від посту, потрібно правильно скомбінувати всі ці продукти, щоб запобігти виснаження організму. Це якраз правильне харчування в піст.

Але все ж, якщо ви не можете самі розробити собі раціон, ви можете звернутися до гастроентерологів «Євроклінікі»,    які допоможуть вам це зробити правильно і швидко.

Правильне харчування в піст, сприяє тому, що ми перестаємо бути психічно залежними від їжі, і таким чином ми робимо перші кроки до очищення душі. Адже не думаючи про їжу, ми замислюємося про більш суттєве для нашого життя. І тому потрібно розуміти, наскільки це важливо, дотримуватись Посту для гармонії свого внутрішнього світу.

За допомогою у виборі харчування в період посту звертайтеся до наших лікарів.

Запис на прийом до гастроетеролога 497 гр.

Запис на прийом до терапевта 397 грн.

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *