Консультація гінеколога. Що потрібно знати про жіноче здоров'я?

Консультація гінеколога. Що потрібно знати про жіноче здоров'я?

Показниками гармонії жіночого здоров'я в широкому розумінні є - відсутність проблем з боку роботи серцево-судинної системи, відсутність вугрових висипань на шкірі, еластичність і її молодість, стабільність психічних процесів, здатність запам'ятовувати інформацію, відсутність сексуальних проблем у взаєминах з партнером, а також регулярний менструальний цикл, багато іншого.

За умов сучасного «стресового» способу життя дуже важливо любити себе!

Що це означає? Гінеколог радить ...

Говорячи про жіноче здоров'я важливо знати також розуміти функції жіночої статевої системи.

  1. Генератівная функція - утворення жіночих статевих клітин - яйцеклітин.
  2. Ендокрінная функція - секреція жіночих статевих гормонів яєчниками (естрогенів, прогестерону).
  3. Половая функція - реалізується шляхом регулярного статевого життя.
  4. Репродуктівная функція - здатність до зачаття, виношування і народження дитини.
  5. Менструальная функція - щомісячні циклічні зміни в матці і яєчниках, які призводять до щомісячного відторгненню слизової порожнини матки - ендометрію.
    Про це хотілося б поговорити докладніше, так як не кожна жінка, а вже тим більше дівчинка розуміє, що таке нормальний менструальний цикл.

Отже, гінеколог розповідає як рахувати менструальний цикл?

Менструальний цикл - це кількість днів, яке проходить від початку попередньої менструації до початку наступної. У нормі він повинен тривати не менше 21 дня і не більше 35-37дней.
Після 18 років менструації повинні приходити завжди через однакову кількість днів. Щоб це перевірити, гінеколог радить завжди вести менструальний календар.
Наступний критерій менструальної функції - тривалість менструації.

Гінеколог остерігає!

Менструація не повинна перевищувати 7 днів, але і тривати менше 3-х днів.
Важлива так само і інтенсивність крововтрати. Її можна визначити за кількістю міняних прокладок на день (норма до 3-4-х) або протягом 2 годин (не більше 1-й), або ж по позначенню поглинається здібності, зазначеної у вигляді «капель» на упаковці цих гігієнічних засобів.
Біль різної інтенсивності в «критичні дні» може впливати на працездатність жінки і порушувати якість її життя. У нормі менструації повинні проходити безболісно, іноді допускаються супроводом неприємних відчуттів внизу живота або області попереку, але вже ніяк не сильним болем з-за якої неможливо працювати. Обезательно необхідна консультація гінеколога У XXI столітті фізіологічні, природні зміни в організмі жінки не повинні впливати на її загальний стан і вже ніяк не заважати її ділової активності. Швидше за все є причина таких порушень і організм сам кричить про допомогу.

Гінеколог застерігає.

Пам'ятайте - ніякого болю! У тому числі і в молочних залозах! Це сигнал можливої гормональної дисфункції. Лікар гінеколог обов`язково допоможе Вам.
Будучи впевненою, що тепер Ви дорогі жінки знаєте, на що потрібно звертати увагу, будете стежити за своїм здоров'ям ще краще.
Гармонії Вам у всьому...

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *