Лікар невропатолог

Невролог — це медичний фахівець, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. Послуги невролога у Києві пропонує низка медичних закладів, які мають високу сертифікацію відповідного профілю. Серед них чільне місце займає медичний центр «Євроклініка», у якому якнайкраще скомпоновані можливості кваліфікованого обстеження та лікування. Прийом ведуть лікарі з науковими ступенями, експерти в неврології.

Які захворювання лікує невролог

Невролог займається лікуванням широкого спектру захворювань і порушень, які впливають на центральну та периферичну нервову систему. Це такі найпоширеніші хвороби, як епілепсія, інсульт, мігрень, розлади руху, захворювання спинного мозку тощо. Також лікар-невролог вивчає відновлення функцій нервової системи після травм та інших ушкоджень. А ще допомагає коригувати неврологічні ускладнення, що виникають внаслідок системних захворювань, таких як: інфекції, аутоімунні розлади, онкологічні стани.

Коли потрібно звернутися до невролога

Огляд у невролога потрібен, якщо людина відчуває будь-які симптоми, що вказують на порушення нервової системи:

Також пацієнти, які мають ризик розвитку неврологічних захворювань через сімейний анамнез або мають хронічний перебіг хвороби, повинні періодично проходити огляд у невролога.

Запис на прийом

Як відбувається прийом невролога

Під час консультації невролога проводиться детальне обстеження пацієнта. Це — ретельний збір анамнезу, фізичний огляд та необхідні діагностичні процедури, такі як: комп’ютерна томографія (КТ), магнітно-резонансна томографія (МРТ), електроміографія, УЗД судин та інші. Після отримання результатів відповідних аналізів та обстежень, лікар встановлює точний діагноз і призначає ефективне лікування.

Невролог розробляє індивідуальний план лікування для кожного пацієнта залежно від його діагнозу. Це може включати призначення лікарських засобів, фізіотерапії, реабілітаційних процедур, психологічну корекцію та інших терапевтичних підходів.

Послуги, які надає невролог (невропатолог)

Невролог (невропатолог) надає широкий спектр послуг для подолання захворювань нервової системи, поміж яких:

  • Клінічний огляд та консультація. Невролог проводить загальний огляд пацієнта, вислуховує скарги, збирає медичний анамнез та надає консультацію щодо можливих патологій.
  • Лікування. Невролог призначає лікування різних неврологічних захворювань, включно з призначенням медикаментів, фізіотерапією та реабілітацією.
  • Моніторинг та нагляд. Невролог відстежує стан пацієнта впродовж лікування, коригує терапію та надає рекомендації для покращення стану здоров’я.
  • Профілактика. Невролог також займається профілактикою неврологічних захворювань, надаючи поради щодо здорового способу життя, а також вивчає ризики та сприяючі фактори для запобігання неврологічним проблемам.

Ціни на послуги невролога залежать від їхнього виду та від рівня складності консультації чи лікування.

Неврологи рекомендують

Переваги лікування в невролога медичного центру «Євроклініка»

«Євроклініка» відома високоякісною медичною допомогою, сучасним обладнанням та висококваліфікованими фахівцями. Тут пацієнти отримують індивідуальний підхід до кожного випадку, якісне обстеження та компетентне лікування.

  • Лікарі експерти в неврології.
  • Великий досвід лікарів неврологів.
  • Стажування та практика в клініках Америки, Європи та Ізраїлю.
  • Швидка і точна діагностика.

Лікування в медцентрі «Євроклініка» — це насамперед комплексне вирішення проблеми. Вже на першій консультації невролога у Києві в нашому закладі ви відчуєте високий рівень медичного сервісу за європейськими стандартами. Наші невропатологи зазвичай працюють у взаємодії з іншими медичними спеціалістами, такими як: нейрохірурги, онкологи, фізіотерапевти, психотерапевти та інші, щоб забезпечити комплексний підхід до лікування.

Фахівці закладу стежать за новинками в галузі неврології та впроваджують нові технології та інноваційні методи для поліпшення результатів лікування.

Спеціалісти забезпечують постійне спостереження за пацієнтами під час лікування, що дає змогу їм вчасно виявляти можливі ускладнення та коригувати у разі потреби план лікування. Вони також надають психологічну підтримку та мотивацію для пацієнтів у процесі одужання.

Під час консультації невролога в «Євроклініці» пацієнтам надається важлива інформація про їхні стани, можливі ускладнення, методи лікування та способи запобігання рецидивам. Це допомагає пацієнтам ухвалювати обґрунтовані рішення щодо свого здоров’я та брати активну участь у процесі лікування.

Як записатися на прийом до невролога «Євроклініки»

Для запису на прийом до невролога в медичному центрі «Євроклініка» можна скористатись телефоном на офіційному веб-сайті клініки або електронною поштою. Також є можливість записатись на сайті клініки через онлайн-форму, що значно спрощує процес реєстрації. Тож, якщо вам необхідні якісні послуги невропатолога у Києві, ви можете звертатися до нас з цілковитою впевненістю в позитивному результаті.

Прості речі треба зробити тут і зараз.

Для цього потрібна всього одна година вашого часу.

Запис на прийом

Питання-Відповіді

Різниці між назвами «невролог» і «невропатолог» немає. В переліку медичних спеціальностей наразі використовується термін «невролог». А його відповідник «невропатолог» є застарілим і на офіційному рівні він не вживається. Лише у розмові люди старшого покоління часто кажуть так за звичкою.
Під час консультації невролога список необхідних аналізів може варіюватися залежно від симптомів та попереднього медичного анамнезу пацієнта. Зазвичай рекомендується принести результати загального аналізу крові та аналізу сечі для виключення можливих системних захворювань. Крім того, специфічні аналізи, такі як: аналіз на рівень глюкози, вміст певних маркерів запалення або імунологічні аналізи, які можуть бути рекомендовані в залежності від підозр на конкретне неврологічне захворювання.
Невролог може долучатися до лікування деяких випадків депресії, особливо якщо вона пов’язана з певними неврологічними захворюваннями або розладами, такими як хвороба Паркінсона чи епілепсія. Проте для лікування самої депресії найкращим вибором є психіатр, психотерапевт або психолог, оскільки вони спеціалізуються в психічних станах та психотерапевтичному лікуванні.

Вартість послуг

Консультація невропатолога₴ 650 

“БЕЗ ГОЛОВНОГО БОЛЮ” комплекс неврологічний
₴ 1800

“Чисті судини” – комплекс судинний
₴ 2300 

Дуплексне сканування судин шиї
₴ 600 

Дуплексне сканування судин голови
₴ 600 

Дуплексне сканування судин шиї та голови
₴ 900 

Послуги

узд для дорослих
Доплерографія судин
неврологД
Виклик невролога додому
“Чистые сосуды” – комплекс сосудистый
"Чисті судини" - комплекс судинний
"Без головного болю" - комплекс неврологічний
doctor
Експертність

Фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикують свої знання в клініках Європи та Ізраїлю

heart
Філософія здоров'я

Надати впевненість у здоров'ї. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

герб
Health Education

Ми надаємо індивідуальні рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

care
Здоров'я & Турбота

Піклування про здоров'я наших клієнтів — один з основних напрямків роботи Євроклініки

Запис на прийом