Як себе захистити від шкоди кондиціонерів

Як себе захистити від шкоди кондиціонерів

Літо радує нас своїм теплом, але якщо температура повітря досягає 30-35 градусів в тіні, то ми починаємо згадувати зиму з її холодами. Така вже людина.

Часто в цей час року літні люди скаржаться на проблеми зі здоров'ям, збільшується число серцево-судинних захворюванні і ускладнення, які з ними пов'язаних: інфаркти, гіпертонічні кризи та ін.

На допомогу приходять кондиціонери. Практично у всіх на роботі є кондиціонери, у багатьох вони встановлені у будинку. Більшість людей вважає їх використання виправданим, адже вони несуть зручність і комфорт. це дійсно так. Але якщо ми не дотримуємося правил техніки безпеки, то піддаємо себе ризику захворіти. Як себе захистити від шкоди кондиціонерів, поради лікаря терапевта.

Лікар терапевт радить:

  • По-перше, не рекомендується знаходитися біля кондиціонера. Адже потік холодного повітря, спрямований прямо на вас, рівносильний знаходженню вас на протязі. Це знижує ваш імунітет і ви легко можете захворіти гострим бронхітом, трахеїтом, синуситом або пневмонією.

Лікар терапевт нагадує Вам.

  • По -друге, температурна різниця не повинна перевищувати шести - семи градусів між вуличною температурою і температурою в приміщенні. Це теж впливає на ваш імунітет і, відповідно, на ваше здоров'я.

Лікар терапевт попереджає Вас.

  • По-третє, пам'ятайте, що фільтр - це всього лише сіточка, яка затримує пил, пух, дрібне сміття. Її необхідно чистити один раз на три місяці, щоб там не скупчувалися і не розмножувалися бактерії. Краще звернутися до фахівців. Боятися легіонельозу або хвороби легіонерів не треба. У наших побутових кондиціонерах ця грам-негативна бактерія не живе. Вона розмножується тільки в системах центрального кондиціонування, де водні випаровування розігріваються до +35 градусів, а в побутових кондиціонерах конденсат має температуру близько нуля і відразу видаляється.

Лікар терапевт уточнює для Вас

  • Люди побоюються знаходження в кондиціонерах фреонів. У старих моделях івикористовувався фреон R22, його концентрація так мала, що при витоку нічого б не було. Зараз використовують інші види фреонів, які не впливають на озоновий шар, безпечних для здоров'я людини.

Лікар терапевт рекомендує Вам.

  • У ці спекотні дні, якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, не забувайте вчасно приймати свої ліки, стежити за цифрами артеріального тиску, вживати в їжу більше овочевих салатів, фруктів, пити не менш полутора- двох літрів рідини, краще мінеральної води без газу.

Якщо відчули нездужання або захворіли, то не займайтеся самолікуванням, а йдіть до лікаря.
Запобігти захворюванню або лікувати його початкові прояви завжди легше, ніж боротися з ускладненнями.

Буду рада Вам допомогти, з повагою, лікар терапевт медичного центру «Євроклініка».

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *