Очищення печінки. Чистка печінки - успіх в очищенні організму

Очищення печінки. Чистка печінки - успіх в очищенні організму

Лікар вищої категорії, терапевт гастроентеролог Евроклінікі радить.

Для відновлення здоров'я, позбавлення від будь-якої недуги необхідне очищення організму тобто чищення печінки. Так дійсно за важливістю тут на першому місці стоїть очищення печінки.

Печінка - величезна біохімічна лабораторія організму, виконує багато функцій і пов'язана з усіма органами, системами, тому своєчасна чистка печінки вкрай важлива для правильного функціонування всіх систем.

Основні функції печінки наступні:

 • Травна - печінка виробляє на добу 1-1,5 л. жовчі, яка необхідна для нормального перетравлення також засвоєння їжі. При нестачі жовчі кишечник не засвоює жири і кальцій; Очищення печінки веде до достатньої кількості виділення жовчі.
 • Синтетична - печінка синтезує складні хімічні речовини - білки необхідні для обміну речовин і кислотно-лужного балансу; очищення організму гарантія правильного обміну речовин.
 • Детоксикаційна - печінка працює як «хімчистка» для організму. Все що ми з'їли, випили або вдихнули не якісне, печінка повинна зв'язати також дезактивувати, щоб не постраждали інші органи. Тому так важливе очищення печінки.

Якщо шкідливих агентів занадто багато, печінка не здатна відразу їх знешкодити також вивести їх з організму, Всі ці токсичні речовини скидаються в жовчний міхур. Коли жовчний міхур переповнений шлаками, печінка, нирки, кишечник працюють з перевантаженням, з'являються різного типу алергії також аутоімунні захворювання - тому необхідне очищення організму - чищення печінки.

Якщо у пацієнта є «букет» захворювань або, навпаки, самопочуття погане, а захворювань не знаходять, то обов'язково є патологія печінки.

За природними біологічним ритмам найбільш сприятливий час для очищення печінки, очищення організму - це весна.

Правильно проводиться очищення печінки під керівництвом лікаря.

Після огляду лікар (терапевт або гастроентеролог) може призначити УЗД органів черевної порожнини (з'ясувати чи немає каменів жовчного міхура, поліпів, аномалій розвитку, форми, при яких очищення печінки може викликати ряд небезпечних ускладнень). Та біохімічні аналізи крові, що дає можливість розписати підготовчі заходи.

Існує багато методик для очищення печінки, жовчного міхура:

 • дуоденальне зондування (одночасно діагностична також лікувальна процедура, в результаті якої можна з'ясувати ступінь також причину захворювання і видалити застояну жовч);
 • сліпе зондування (очищення печінки в амбулаторних умовах будинку); чищення печінки по Малахову, Семенової, Щадилова, Морицу.

Часто в популярній літературі зустрічається сліпе зондування з магнезією, сорбітом або карловарської сіллю як варіант.

Раціонально кожній людині підібрати оптимальний для нього спосіб очищення, залежно від його стану. Дуже ефективно поетапне (3-5 етапів) глибоке сліпе зондування, зазвичай після двотижневої або місячної підготовки, прийому жовчогінних препаратів (хофитол, Галстена, гепабене, інше.).

Чищення печінки очищення організму вдалося, якщо спостерігається рясне відходження калових мас темно-зеленого кольору з різними за кольором і розміром включеннями (від яскраво-зелених свіжих до коричнево-чорних старих каменів). Якщо ж стілець у великій кількості, але звичайного кольору, то це говорить про те, що сталося тільки очищення кишечника, а жовчний міхур не відкрився.

Коли очищення печінки очищення організму вдалося, людина відчуває себе «як на крилах», з'являється енергійність, гарний настрій, очищається шкіра, нормалізується вага, іде ряд хворобливих симптомів.

Очищення печінки також жовчного міхура веде до відновлення гомеостазу, збалансуванню ваги тіла і створити передумову до того, щоб наш організм зцілив себе сам. Це є одне з кращих методів профілактики хвороб - повне очищення організму.

Приходьте до нас і доставте своєму організму таке задоволення!

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 Відповідей

  1. Доброго здоров’я Вам. Потрібно спочатку зробити УЗД печінки, жовчного міхура та підшлункової залози. А потім проконсультуватися з лікарем гастроентерологом. Препарати, які діють на роботу жовчного міхура приймати заборонено. Звертайтеся, допоможемо https://evroklinika.com/poslugy Бережіть себе.

  1. Доброго здоров’я Вам. Необхідно зробити УЗД печінки, жовчного міхура та підшлункової залози. Обов’язково пройти консультацію гастроентеролога. В Євроклініці УЗД проводить лікар з досвідом роботи більше 20 років, діагностує причини і поставить діагноз. https://evroklinika.com/navparvlenia/uzd/. Також отримаєте кваліфіковану консультацію лікаря гастроентеролога. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

  1. Добрий день, Вікторія, уточніть, будь ласка, яку процедуру маєте на увазі.