Літо, здрастуй! Лікар терапевт радить.

Літо, здрастуй! Лікар терапевт радить.

Літо, здрастуй! Починається сезон відпусток, а це означає, що нас чекають нові подорожі, нові враження. Ми будемо знайомитися не тільки з новими країнами, але і з їх кухнею. Хочеться все спробувати: солодке, борошняне, жирне...  Тому лікар терапевт радить.

Про що ми повинні пам'ятати?

Звичайно, про почуття міри.

Якщо у Вас раніше були проблеми зі здоров'ям, то вже зараз бажано відвідати терапевта і здати такі аналізи: загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові.

А тим, кому 35 років і старше, додається ще й аналіз крові на холестерин, жирні кислоти і β- ліпопротеїди. Якщо Вас чекає активний відпочинок, то бажано пройти ЕКГ (електрокардіограму) та УЗД серця.

Влітку ми намагаємося більше часу проводити на свіжому повітрі, на нас впливає ультрафіолетове опромінення.

Помірна дозування ультрафіолету має на організм оздоровчий вплив, активізується обмін речовин, кровотворення, шкірне дихання.

А надмірне перебування під ультрафіолетом вважається фактором ризику хвороб щитовидної залози (гіпертиреозу).

Тоді людина починає відчувати жар у всьому тілі, слабкість, серцебиття, з'являється безсоння, втрата ваги. Щоб уникнути цього, лікар терапевт рекомендує зробити УЗД щитовидної залози та аналіз крові на гормони щитовидної залози.
Необхідно знати вихідний рівень свого здоров'я, щоб без наслідків дати навантаження на організм.

Чекаємо Вас в нашій клініці!

Ви зможете пройти у нас всі необхідні дослідження, отримати рекомендації лікаря терапевта, за допомогою нього правильно зібрати в дорогу «аптечку» для всієї родини. І тоді Ваш відпочинок принесе Вам тільки радість та приємні враження.
Бажаємо Вам приємного відпочинку!
Вам завжди раді допомогти лікар терапевт МЦ Євроклініки

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *