Як зберегти здоров'я в наш тривожний час. Психотерапевт радить ...

Як зберегти здоров'я в наш тривожний час. Психотерапевт радить ...

Як зберегти здоров'я в наш тривожний час. Психотерапевт радить...

По-перше: навести порядок у своєму господарюванні, психотерапевт рекомендує перестати турбуватися, зайнятися своїми справами, приділяючи максимум уваги своїй основній роботі, родині, своєму здоров'ю.

Цікаво знати, що у східній медицині прийнято вважати основними причинами захворювань: приблизно 10% - від того, що ми випили, з'їли, ніж дихали; 10% - від спадковості; 10% - від самих різних причин (травм, інфекцій, отруєнь, інших), близько 70% - від почуття несправедливості.

Тобто, якщо ми не розуміємо і не приймаємо те, що відбувається, це найбільш всього негативно впливає на наше здоров'я.

Хронічний стрес, в якому перебуває більшість українців, постійно викликає загострення і прогресування хронічних захворювань, зниження імунітету, зниження працездатності, погіршення самопочуття. Ці негативні явища можна, потрібно усувати як духовної роботою, так і фізичними методами.

Давайте розберемося.

Є закони природи і енергії, яким нас, на жаль, не вчили в школі, окрім закону збереження енергії.

Ми знаємо, що енергія нікуди не зникає: якщо десь чогось зменшитися, то в іншому місці така ж кількість енергії обов'язково прибуде. Але є ще глобальні космічні енергетичні закони менш відомі, але не менш важливі: закон карми - «що посієш, те пожнеш» або «віддача визначає надходження»; закон уваги - «там, де увага, там і ми», то є чому ми приділяємо свою увагу, тому ми віддаємо свою енергію.

Наприклад, багато чули про перехоплення чужого уваги для того, щоб направити цю енергію-силу на свої справи: дитина привертає до себе увагу коли кричить для того, щоб привернути сили батьків; дівчина фарбує помадою губи, одягає декольте, вкорочує спідницю, щоб зібрати увагу і залучити чоловічу силу, т.д.

Переносимося на інформаційні війни: виходить, що головна лінія фронту - це боротьба за Вашу увагу, а не битви на вулицях, якими лякають. Коли ми в неспокої, розгубленості, страху, то віддаємо свою енергію тому чого боїмося, що вигідно нашим ворогам і темним силам.

Найскладніше для нас - це зберегти увагу на своїх справах.

Треба залишатися господарем своєї уваги. Це неможливо, тому що нас веде справедливий гнів, що ми завжди праві, з нами не посперечаєшся. Це є наша боротьба за рівновагу. А коли життя змушує повернутися до своїх справ, то ми їх робимо погано. Від цього наше життя стає ще гірше.

ВАЖЛИВО НАВЧИТИСЯ керувати своєю увагою!

Радить психотерапевт.

Ось як у народній традиції вирішувалося питання з переживаннями:

1) Шукали джерело, потім його усували;
2) Коли джерело переживань не можна прибрати або не видний, то виділялося час також сили на переживання.

І все! ТРЕБА постаратися виділити собі точний необхідний час для переживань, наприклад з 17:00 до 18:00. Психотерапевт радить... Посидіти, ознайомитися з інформацією, віддатися переживань, (насолодиться сповна), потім повернутися до своїх справ теж сповна, в потрібному хазяйському стані. Відрубати всі канали занепокоєння, дозволяти собі відкривати їх тільки в урочний час.

Коли виявляєте, що увага знову витікає, треба просто нагадати собі, що час на переживання вже виділено - то можна спокійно повертатися до своєї справи.
Звичайно, своїм поточним справам слід виділити час. Минулий час свого життя не повернеш. Або робимо свої справи з повною увагою і силою, або перебуваємо в переживанні, яке нас переживає.

Увага - це наше все, наша життєва енергія Відняли увагу - відняли здоров'я або життя.

Психотерапевт радить ... Фізичними методами зберегти здоров'я: - це, по-перше, режим праці, відпочинку, харчування, повноцінні наскільки це для вас можливо. Важливо знати свої слабкі місця, буквально «підстелити соломки» під них, провести профілактічексіе підтримують курси лікування. що дозволить не запускати захворювання.

Якщо є кардіологічні проблеми, контролювати тиск, відкоригувати зі своїм лікарем прийом базових серцевих ліків, провести курс судинних препаратів, засобів, що поліпшують обмінні процеси в серце. З'ясувати, що приймати на швидку допомогу, завжди мати ці препарати під рукою.
Якщо проблеми з шлунково-кишковим трактом, психотерапевт радить ... в найкращим випадку проконсультуватися з лікарем або, як мінімум, пройти курс протирецидивного лікування, яке раніше вам допомагало. При погрішності в дієті застосовувати спазмолітики, ферменти. Аналогічно, з будь-якими іншими проблемами зі здоров'ям.

Ми завжди готові і раді допомогти зберегти, примножити Ваше здоров'я.

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *