УЗД серця новонародженим і дітям раннього віку.

УЗД серця новонародженим і дітям раннього віку.

УЗД серця новонародженим і дітям раннього віку проводится в МЦ Евроклініка лікарем кардіологом.

Дитячий кардіолог рекомендує батькам знати про особливості серцево-судинної системи у дітей раннього віку.

У новонароджених і дітей перших тижнів життя особливо у недоношених дітей, відбувається перебудова кровообігу з внутрішньоутробного на «дорослий» тип кровотоку. При цьому закривається артеріовенозний проток, зменшується в розмірах овальне вікно міжпередсердної перегородки, знижується тиск в судинах малого кола кровообігу, збільшується навантаження на ліві відділи серця. Будь-які пологи, в тому числі і кесарів розтин, є стресом для дитини. При патологічних пологах, які супроводжуються гіпоксією (кисневим голодуванням), больовим синдромом, крововтратою, гіпотермією дитини, дихальними розладами має місце порушення процесів адаптації серцево-судинної системи до позаутробного життя. 
Різні патологічні стани дитини (підвищення температури тіла, інтоксикація, порушення обміну речовин, зневоднення) дуже швидко призводять до серцево-судинних порушень і зриву адаптації. 

У даній віковій групі найбільш часто виникають і важко протікають різні вірусно-бактерійні інфекції з ураженням серцевого м'яза і розвитком кардитів. 
Виявлення в дитячому віці різних шумових ефектів над областю серця вимагають негайного обстеження з метою діагностики вроджених вад серця і своєчасної їх корекції. 
Всі перераховані стани і захворювання необхідно своєчасно діагностувати за допомогою УЗД серця - методу ехокардіографії. 

Показання для проведення єхокардіографії серця дітям та переваги УЗД діагностики перед іншими методами діагностики. 

УЗД серця новонародженим і дітям раннього віку:

 • є обов'язковим при діагностиці та лікуванні будь-якої патології серцево-судинної системи, без даного методу неможливо поставити правильний діагноз; 
 • якщо ви плануєте отримати кваліфіковану консультацію дитячого кардіолога; 
 • показано всім дітям, у яких лікар педіатр або дитячий кардіолог вислуховує шуми в області серця, дітям з низькою масою тіла, з блідістю або синявою шкіри при крику, годуванні; при порушенні ритму серця («перебої»), раптовою втратою свідомості; 
 • УЗД серця новонародженим показано дітям народженим з різним ступенем незрілості, перед проведенням планової вакцинації; 

Ехокардіографія або УЗД серця - це метод абсолютно безпечний, безболісний, відсутнє променеве навантаження і практично не має протипоказань, можливе проведення дослідження навіть сплячого дитині; 

 • Не потрібно попередньої підготовки до обстеження; 
 • Запис дослідження на цифрові носії інформації; 
   

УЗД серця в Києві в МЦ Євроклініка проводять на кольоровий універсальної цифрової ультразвукової системі преміум класу. 
Новий E-CUBE- 9 містить добре зарекомендовану  технологію формування зображення, яка втілює всі цінності і можливості ультразвуку з урахуванням потреб користувача. Завдяки Кристал Signature ™, інноваційної монокристалічної технології ALPINION, ехо-сигнал характеризується більш високою стабільністю і енергетичною ефективністю, що зумовлює велику однорідність зображення і підвищує чутливість у допплерівских режимах.

В МЦ Євроклініка УЗД серця дітям проводить:

 •  дитячий кардіолог, кандидат медичних наук Артеменко Євгенія Олександрівна
 • дитячий кардіолог, педіатр Сличко Маріанна Іванівна
 • лікар експерт УЗД Сличко Мар'яна Юріївна


Консультація дитячого кардіолога - ціна від 700 грн.

“СЕРДЕНЬКО” комплекс дитячий кардіологічний - від 1500 грн.