Цілющі властивості води

Цілющі властивості води

Ми п'ємо воду щодня! Вода є невід'ємною частиною нашого раціону. Ми знаємо, що людина повинна випивати достатню кількість води щодня. Про це ми чуємо від лікарів і дієтологів, про це ми читаємо на сторінках модних видань про правильне харчування та які цілющі властивості води. Всі говорять нам: «треба!», А людину завжди хвилює питання: «навіщо пити воду?».

Вода є основним хімічним компонентом людського тіла і становить близько 60% нашого ваги. Вона міститься в наших клітинах (75%), в мозку (85%), в нашій крові (94%). Вона регулює всю роботу нашого організму, здійснює доставку макро- і мікроелементів, ферментів, гормонів до наших тканинам.

Природно, в рідких середовищах організму циркулюють і продукти життєдіяльності, токсини. Їх виведення теж пов'язано з водою. Вода впливає на наші слизові оболонки і шкіру. Вона бере участь у всіх хімічних процесах.

Нестача води призводить до зневоднення організму.

З втратою рідини організм виснажується. Як ми це відчуваємо? Ми стаємо млявими, шкіра і слизові сухі, артеріальний тиск може знижуватися. Великі втрати можуть привести до згущення крові і тромбозів, до порушення терморегуляції організму.

Але надмірне вживання води може бути небезпечним навіть для здорового організму. Може виникнути водна інтоксикація, коли витрачаються наші електроліти (з'єднання натрію). У людини можуть бути набряки, підвищуються цифри артеріального тиску, можуть страждати нирки.

Де ж "золота середина"? Скільки пити води в день?

Норма споживання рідини на добу на людину - це 30 мл. на кожен кілограм ваги. Якщо ми важимо 60 кг., То 60 * 30 = 1800мл. на добу.

Яку воду краще пити? Пити треба чисту воду, без газу. Бажано за 20-30 хвилин до прийому їжі, ледь теплу, дрібними ковтками. У чистій воді немає калорій, цукру, домішок.

Уважно ставтеся до свого здоров'я, пийте воду правильно, і тоді вона принесе Вам радість і красу, а Вашому організму користь!

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *