Лікування головного болю медичними п'явками

Лікування головного болю медичними п'явками

Застосування п'явок при головному болю дуже ефективно, екологічно чисто, фінансово доступно. Метод лікування медичними п'явками застосовується з давніх часів, особливо для лікування головного болю, гіпертонії, варікозу.

Лікування головного болю п'явками - метод вибору сьогодні!

За останній час зросла кількість судинних захворювань, що обумовлено погіршенням екології, збільшенням стресових факторів, не збалансованим харчуванням, гіподинамією, несвоєчасними діагностичними та профілактичними заходами.

Одним з проявів судинних захворювань є головний біль. В арсеналі сучасної медицини існує багато різноманітних методів лікування судинних захворювань, але останнім часом все більше людей звертається до натуральних методів лікування, одним з яких і є гірудотерапія.

Чим ефективне лікування головного болю медичними п'явками

  • Під час сеансу гірудотерапії в організм людини із слиною п'явки надходить безліч біологічно-активних ферментів, які мають знеболювальну, протизапальну та спазмолітичну дію.
  • Укус п'явки викликає рефлекторне роздратування певних точок на тілі людини, така сама дія голкорефлексотерапії, ефективність якої при лікуванні головного болю не викликає сумнівів.
  • Кров, яку випиває п'явка і подальша кровотеча з ранок протягом 10-12 годин, сприяє розвантаженню венозного застою, що дуже часто є головною причиною головного болю.

Запис на прийом

Переваги лікування головного болю в медичному центрі Євроклініка

Курс лікування складається з 5-8 сеансів, які проводяться 2-3 рази на тиждень і включають в себе постановку 5-6 п'явок на сеанс.

П'явки медичні одноразові, екологічно чисті.

Лікар гірудотерапевт вищої категорії, Коштура Анжела Валеріївна, досвід роботи 20 років.

Привабливі ціни, один сеанс гірудотерапії 397 грн. ( п'ять п'явок ).

При необхідності пройти УЗД обстеження судин на експертному апараті

Телефонуйте+38(096)43−43−848

Підберимо зручний для Вас час та день.

Зручне розташування клініки, поряд станції метро Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота.

Для авто є паркомісця (попередньо зателефонуйте).

Запис на прийом