Лікування лямбліозу у дітей 2-й етап

Лікування лямбліозу у дітей 2-й етап

Лікування лямбліозу у дітей (продовження теми)...

2 -й етап лікування паразитів або власне противопаразитарне лікування.

Лікування лямблій у дітей включає застосування одного іноді двох курсів специфічних препаратів. При цьому медикаменти, які дитина отримувала на 1 - му підготовчому етапі - не змінюються. Якщо є загострення з боку травного тракту, то протилямбліозна терапія не назначается. Лікування лямблій у дітей за сучасною схемою включає два курси застосування антипаразитарних препаратів, які проводяться з перервою 5-7 днів. Ця схема лікування лямбліозу у дітей більш ефективна.

Дозу медикаментів і тривалість застосування призначає дитячий гастроентеролог.

Лікування лямблій у дітей із застосуванням антипаразитарних препаратів на 5 - 7 -й день може провокувати погіршення загального стану дитини. Це пов'язано з надходженням в кров дитини багато алергенів і токсинів від загиблих паразитів. Ці явища зменшують, застосовуючи проносні засоби, сорбенти - дозу препаратів також підбирає дитячий гастроентеролог.

Лікування лямбліозу у дітей включає застосування хіміопрепаратів (група імідазолу, тинідазолу, орнідазолу або нітрофуранові ). Дози призначає дитячий гастроентеролог, враховуючи вік та вагу дитини. Ефективність лікування 90-95%.

Обов'язково дотримується режим харчування, дієта із застосуванням ентеросорбентів та ферментів, жовчогінних препаратів, протиалергічних засобів. Дитячий гастроентеролог підбирає медикаменти залежно від клінічних проявів.

Існує безсимптомне носійство лямблій (клініка практично не проявляється ).

Лікування лямблій у дітей « носіїв » показано дотримання гігієнічного і дієтичного режиму. Дитячий гастроентеролог рекомендує фітопрепарати протягом 2-х тижнів сліпе зондування - 1 раз на тиждень. За протоколами МОЗ таким дітям також призначають протипаразитарну терапію.

Лікування лямблій у дітей - контроль проводять через 3 тижні - аналіз калу 3 дні поспіль або дуоденальне зондування - 1 раз.

Дитячий гастроентеролог обов'язково після медикаментозної терапії призначає сліпе зондування або дюбаж 10-15 разів. Обов'язково період лікування лямбліозу стежити за стільцем - має бути щоденне спорожнення кишечника, не допускати закрепів.

Лікування лямблій у дітей на 2-му етапі обов'язково включає посилений водяний режим.

Далі слідує 3-й етап (реабілітаційний).

Основна мета це проведення раціональної протизапальної терапії, нормалізувати роботу травного тракту, підвищити імунітет і створити умови, що перешкоджають розмноженню лямблій, як в кишечнику так і жовчному міхурі. Основна мета полягає у проведенні раціональної протизапальної терапії, нормалізації функціонального стану травного тракту, підвищення імунітету та створенні умов, що перешкоджають розмноженню лямблій в кишечнику і жовчному міхурі.

Результативне лікування Вам проведе дитячий гастроентеролог.

Раді допомогти Вам. Продовження теми "Лямбліоз у дітей" слідує".

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


2 Відповідей

 1. Добрий день дитині 2,8
  Маємо позитивний результат Лямблії ІП 3,129
  Чим лікувати дитину

  1. Добрий день, Ірина.
   Обов’язково звертаєтесь до дитячого гастроентеролога. Лікар оглядає дитину, дивиться показники крові ( загальний аналіз, печінкові проби) та враховуючи стан дитини, призначає лікування. Спочатку підготовчий етап, потім саме лікування паразитів, потім відновлювальна терапія. Схема в три етапи, тоді є ефект. Зретайтесь, раді допомогти.
   В клініці приймає дитячий гастроентеролог вищої категорії, після огляду дтини, Вам призначать схему лікування індивідуально.