Літо, обережно лишай у людини! Як лікувати Симптоми

Літо, обережно лишай у людини! Як лікувати Симптоми

Ви можете і не підозрювати, але ймовірність появи лишаю у вас на шкірі є досить високою. Особливо це стосується такої пори як літо. Адже влітку переважно активізується прояв та симптоми грибкового шкіряного захворювання на поверхні тіла людини такого, як отрубевидний лишай.

Як виглядає лишай у людини

Найбільш яскраві симптоми захворювання висівкового лишаю є поява на поверхні тіла несиметрично розташованих округлих плям з чіткими формами і закінченнями (кордонами) рожевого кольору. Найбільше вони поширюються на шиї, спині та навіть на обличчі.

Що таке лишай? І як він може виникнути

Насправді на поверхні тіла людини містяться повно грибкових організмів, які можуть уразити тіло в будь-який момент. Постійна особиста гігієна допомагає зменшити ризик шкідливого впливу грибків і їх прояву на тілі, але цього недостатньо. Найчастішою причиною появи лишаю є знижений імунітет. Адже організм не встигає боротися з шкідливим впливом грибків, що і призводить до розповсюдження їх на шкірі.

Лишай - це хронічне захворювання, яке може виникнути при:

- надмірному потовиділенні
- порушенні гормонального фону
- в умовах підвищеної вологості
- патології внутрішніх органів
- при зниженому імунітеті
- при хронічному стресі
- при контакті з хворою людиною, твариною

Види лікування і методи боротьби

Якщо ви виявили! будь-яку зміну на вашій поверхні шкіри, якнайшвидше зверніться до лікаря дерматолога, щоб зупинити поширення шкідливого грибкового прояву на вашому тілі.
Або якщо ви перебуваєте під дією згаданих небезпечних факторів - пройдіть профілактичний огляд у лікаря ендокринолога та лікаря гастроентеролога, щоб не допустити розвиток у вас цього захворювання.

Запис на прийом

Також обов’язковою умовою є зміцнення свого імунітету і захист від стресу. Імунітет ви можете зміцнити за рахунок споживання смачної і корисної їжі в достатній кількості, відрегульованого сну і перебування на свіжому повітрі (для мешканців міст – періодичне перебування на природі). Захист від стресу ви можете здобути шляхом періодичної емоційної корекції у психолога, зайнять спортом, зміни обстановки, веселого дозвілля і основне – не дозволяти собі перенапружуватись на роботі.

Лікування в домашніх умовах лишаю є малоефективним, адже прояв його на тілі свідчить про те, що ваші внутрішні органи піддаються шкідливій дії і інтоксикації. Тому дуже важливо отримати повний спектр рекомендацій для лікування від професійного лікаря, щоб повністю захистити і відновити свій організм.

Не зволікайте і бережіть своє здоров'я.

Для запису до лікаря дерматолога високого класу Професора Романенко Ірини Михайлівни в медичному центрі Євроклініка телефонуйте
+38(096)43−43−848
Довіртеся професіоналам!
З турботою про Вас,
Євроклініка
Київ, центр міста, вул. Прорізна, 10

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *