Сличко Мар'яна Юріївна

Лікар УЗД Сличко Мар'яна Юріївна "Хочемо подякувати Мар'яні Юріївні як професіоналу вищої категорії так і прекрасній чудовій жінці. У сина 7 років на обстеженні знайшли невідому пухлину. Зверталися в різні місця, точний діагноз так і не поставили. Тільки в Евроклініці Мар'яна Юріївна зробила якісно дитині УЗД черевної порожнини, поставила чітко діагноз і допомогла пройти консультації…

Інна 23.08.18
Сличко Мар'яна Юріївна

Лікар УЗД Сличко Мар'яна Юріївна "Хочу щиро подякувати, лікарю Сличко Маряні Юрівній, за її людяність, привітність, професіоналізм. Бажаю Вам міцного здоров'я, миру, добра й достатку, нехай те добро що Ви робите для людей повертається до Вас сторицею"

Леся 23.08.18
icon-evroklinika

Дитячий гастроентеролог Ільчук Інна Анатоліївна "Хотілося б подякувати лікарю-гастроентерологу Ільчук Інні Анатоліївні. Коли звернувся в центр за консультацією до лікаря, самопочуття було дуже жахливим (запалення було у всіх відділах шлунково-кишкового тракту). Інна Анатоліївна дуже ретельно вивчила симптоми та проблеми з якими я звернувся, та згідно результатів аналізів та обстеження призначила лікування,яке послідовно коригувала з наступними консультаціями.…

Сергій 30.09.17
icon-evroklinika

Відгук про роботу клініки "Звертаємось не вперше. Нам подобається Висока якість послуг за доступними цінами .Дякуємо !!!"

Валентина 21.03.17
icon-evroklinika

Відгук про роботу клініки "Дійсно хороший лікар ,яка допомогла нашому синочку налагодити самопочуття . Дякуємо за турботливе ставлення і назначення ефективного лікування !!!"

Владимир 21.03.17
icon-evroklinika

Горелик Валерия Владимировна детский ортопед-травматолог "Отличный врач! очень добрая, все подробно рассказала, осматривала ребенка, играя с ним. Врач от Бога! Спасибо!"

Ирина 31.08.15
Голуб Тетяна Іванівна

Врач Голуб Татьяна Ивановна терапевт "Спасибо большое,доктор. Очень грамотный чуткий подход к пациенту. Наконец-то моя болячка вылечилась,что не удавалось ранее. 🙂 И вообще хорошо слаженно работает весь коллектив клиники. Чувствуется искреннее внимание к себе. Всем советую эту Клинику."

Наталия 31.08.15
Сличко Мар'яна Юріївна

Врач Сличко Марьяна Юрьевна УЗИ "Таких таланових і професійних лікарів як Мар'яна Юріївна треба ще знайти. Ми нашу дитину обстежували у багатьох приватних клініках.але.на жаль.ніде точного діанозу нам не поклали..ми вже втрачали надію.і лиш Мар'яна Юріївна змогла нам допомогти діагностувати порушення у нашої дитинки.і своєчасно вилікувавши її саме в "Євроклініці".ми тепер за дитину спокійні.спасибі вам величезне…

Олена 31.08.15
icon-evroklinika

Врач Назаренко Владимир Иванович терапевт "Владимир Иванович обладает высокими качествами профессионализма,глубокими знаниями и огромным потенциалом практических познаний в медицине.Как высокодуховный человек имеет необыкновенный дар сострадания и внимательного отношения к людям.Умение расположить к себе человека , создать легкую обстановку общения , дать понять, что беседа с человеком для него в настоящее время имеет для него самое важное и…

Ольга Ивановна 31.08.15
icon-evroklinika

Врач Назаренко Владимир Иванович терапевт "Согласен с предыдущим автором на все сто! Мы Назаренко тоже благодарны. Как говорится, жену поставил на ноги за короткий период. Побольше бы таких врачей."

Антон 31.08.15
icon-evroklinika

Врач Сличко Марьяна Юрьевна УЗИ "Самый лучший врач УЗИ именно здесь:) Марьяна Юрьевна, спасибо Вам огромное! А еще спасибо ЛОРу Александру Евгеньевичу. Я так рада, что мои дети могут наблюдаться у таких квалифицированных врачей (и просто приятных людей). Спасибо ВАМ за помощь!"

Tatiana Lubimova 31.08.15
icon-evroklinika

Врач Сличко Марьяна Юрьевна УЗИ "На вихідних відвідала клініку,дуже приємно вражена, лікарі чудові,навіть не очікувала,що буде така увага і турботливість з їх сторони!"

Катерина 31.08.15