Медична довідка в садок Форма 086/1

Кожна дитина при оформленні в дитячий колектив повиненна пройти профілактичне обстеження і дослідження позначені документацією МОЗ України для оформлення довідки в садок за формою 086/1. В комфортних умовах нашої клініки ведуть прийом провідні дитячі лікарі м.Київ, для запису на прийом телефонуйте +38(096)43−43−848

Обов’язкові фахівці при оформленні медичної довідки в дитячий садок форма 086/1

 • Педіатр.
 • Дитячий невролог.
 • Дитячий офтальмолог.
 • Дитячий ортопед.

Лабораторні дослідження для оформлення довілки в садок:

 • загальний аналіз крові,
 • загальний аналіз сечі,
 • аналіз калу на яйця гельмінтів, зішкріб на ентеробіоз.

Довідка форми 063 /о про щеплення надається лікарю педіатру для корекції необхідної вакцинації.

Форма онлайн для запису на прийом до лікарів нашого медичного центруЗапис на прийом Швидко, зручно, професійно! 

Загальна мета профогляду для оформлення медичної довідки в садок форма 086/1

 • Визначити ступінь адаптації дитини і дати оптимальні рекомендації по перебування малюка в нових для нього умовах.
 • Зміна звичного режиму, способу життя безумовно є для дитини стресом. Навіть якщо Ви вважаєте свою дитину здоровою, при оформлення медичної довідки в дитячий сад, при огляді фахівця можуть бути виявлені зміни, на які необхідно адекватно відреагувати, щоб попередити розвиток захворювання.
 • У цьому віці важливо пройти обстеження за формою 086/1, адже діти рідко можуть поскаржитися, якщо щось їх турбує.
 • При оформленні довідки за формою 086/1, лікарі допоможуть Вам визначити особливості Вашої дитини і дати рекомендації, що робити, щоб період адаптації пройшов спокійно.

Що виявляють лікарі на оглядах при оформленні довідки в садок

Дитячий невролог визначає ступінь зрілості нервової системи, психофізіологічний статус, Якщо була раніше пропущена яка-небудь патологія, дає лікувальні рекомендації, визначає, чи може дитина перебувати в дитячому колективі.

Дитячий ортопед звертає увагу на порушення постави, наявність плоскостопості, формування суглобів. Виявлення в ранньому віці цієї патології на ранніх стадіях і їх корекція допоможуть далі уникнути більш серйозних проблем.

Дитячий офтальмолог (дитячий окуліст) – його завдання – виявлення порушень зору і їх своєчасна корекція. Адже в садку навантаження на очі збільшиться.

Аналіз крові – навіть якщо немає зовнішніх проявів, можуть бути зміни в аналізах – знижений гемоглобін, зміни формули крові – можуть бути проявами анемії, наявності запальних або алергічних змін.

При дослідженні сечі – виключається патологія нирок, сольового обміну.

Ну а дослідження калу і зішкріб дадуть можливість виключити наявність гельмінтів і найпростіших і вчасно їх позбутися.

Оформлення медичної довідки в дитячий сад

на заключному етапі дитину оглядає педіатр, який з урахуванням отриманої інформації визначає групу здоров’я дитини, дає рекомендації по дієті, фізичному навантаженні дитини, визначає готовність малюка для знаходження в дитячому колективі.

При наявності патології рекомендує лікування, рекомендує, при необхідності, консультації інших фахівців, рекомендує графік подальших профоглядів в зв’язку з виявленими змінами, корегує календар щеплень.

Уважність у здоров’ї своєї дитини тепер – це запорука його благополуччя у  майбутньому.

Запис на прийом

  doctor
  Експертність

  У нас фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикували свої знання в клініках Європи та Ізраїлю, готові впроваджувати нові та досконалі методики лікування

  heart
  Філософія здоров'я

  Надати впевненість у здоров'ї – це призначення нашої організації. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

  Health Education

  Health Education - це новий рівень, який ми впроваджуємо в Євроклініка. Здоровий спосіб життя для кожної людини індивідуальний, і ми даємо рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

  Здоров'я & Турбота

  Піклуватися про наших клієнтів - один з основних напрямків роботи Євроклініка. Спостерігати за розвитком дитини, щоб він ріс здоровим і щасливим на благо своїх батьків - ще одне наше призначення

  Лікарі експерти рекомендують

  Додаткові послуги

  Задайте питання - отримайте відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Одна відповідь

  1. Якщо є уже огляд дитини та висновки вуззьких спеціалістів, наш лікар педіатр оформить необхідну медичну довідку для оформлення в дитячий садок за формою 086/1 та надасть вам необхідні рекомендації по здоров’ю дитини.