Оформлення в школу. Форма № 086-1

Один з найвідповідальніших моментів в житті дитини та її батьків – це початок шкільного життя. Школа передбачає вже інше навантаження, режим, відповідальність, психофізичну зрілість. Наскільки Ваша дитина готова до нового «дорослого» життя, чи може його організм перенести додаткові навантаження – на ці питання повинні відповісти фахівці, які проводять профогляд перед вступом до школи. Крім того завдання лікарів – виявити граничны стани та будь-яку наявну хронічну патологію, хронічні вогнища інфекції, дати рекомендації щодо їх лікування і спостереження.

Шановні батьки! Євроклініка пропонує пройти медичний огляд Вашої дитини в комфортних умовах, кваліфікованими лікарями, без черги за доступними цінами – довідка за формою 086/1 для оформлення в перший клас.

Якщо є у дитини висновки фахівців, аналізи, ми пропонуємо оформлення лікарем педіатром медичної карти дитини для оформлення в дитячий сад або в школу за формою 086/1.

Для оформлення в школу  форма 086/1

Дитина повинна пройти огляд таких дитячих лікарів фахівців (Документація МОЗ України):

 • дитячий ортопед;
 • дитячий хірург;
 • дитячий офтальмолог;
 • дитячий невролог;
 • дитячий кардіолог;
 • ЛОР лікар;
 • педіатр;
 • стоматолог.

Здати необхідний пакет аналізів для довідки в школу за формою 086/1:

 • загальний аналіз крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • кал на яйця гельмінтів;
 • ЕКГ.

Також мати довідку форми 063 / о – форма зі щеплення.

Чому необхідні спеціалісти при оформленні довідки в школу.

Дитячий невролог – виключає наявність патології з боку нервової системи, визначає психо-фізіологічну зрілість та готовність організму до майбутніх навантажень.

Дитячий хірург –  огляд на наявність кил, крипторхізму та іншої хірургічної патології.

Дитячий ортопед – оцінює стан формування кісток та м’язів, виявляє порушення постави, наявність плоскостопості, дає рекомендації по їх корекції, визначає фізичні можливості дитини, може порекомендувати яким видом спорту краще йому зайнятися.

Дитячий кардіолог – виявляє зміни з боку серцево-судинної системи, що дасть можливість говорити про можливість фізичних і розумових навантаженнях. Особливо важливий цей фахівець, якщо Ви додаєте додаткове фізичне навантаження для дитини у вигляді спортивних секцій або занять танцями.

Дитячий офтальмолог – виявляє порушення зору, дасть рекомендації по їх корекції, розповість на якій відстані від дошки оптимальніше сидіти дитині на уроках.

Педіатр на підставі отриманої інформації і свого огляду визначає групу здоров’я, дієту і групу навантаження з фізичної культури в школі, з огляду на наявність хронічної патології та інших порушень у дитини, дає рекомендації щодо подальшого диспансерного спостереження.

Можливий огляд іншими фахівцями при показаннях: дитячий невролог, дитячий кардіоревматолог, дитячий гастроентеролог, дитячий отоларинголог, дитячий ендокринолог. 

Запис на прийом

  doctor
  Експертність

  У нас фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикували свої знання в клініках Європи та Ізраїлю, готові впроваджувати нові та досконалі методики лікування

  heart
  Філософія здоров'я

  Надати впевненість у здоров'ї – це призначення нашої організації. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

  герб
  Health Education

  Health Education – це новий рівень, який ми впроваджуємо в Євроклініці. Здоровий спосіб життя для кожної людини індивідуальний, і ми даємо рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

  care
  Здоров'я & Турбота

  Піклуватися про наших клієнтів - одне з основних напрямків роботи Євроклініки. Спостерігати за розвитком дитини, щоб він ріс здоровим і щасливим на благо своїх батьків - ще одне наше призначення

  Лікарі експерти рекомендують

  Додаткові послуги

  Задайте питання - отримайте відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


  Одна відповідь

  1. Звертайтеся до професійних дитячих лікарів та будьте впевнені у здоров’ї Вашої дитини, раді допомогти.