Аналізи до кардіо та судинних комплексів

Аналізи для обстеження серця і судин рекомендується здавати 1 раз в рік. Пакет аналізів включає показники визначення порушень роботи головного “насоса” – серця, виявлення факторів ризику інсульту і інфаркту. Увага! Аналізи для обстеження серця рекомендовано за призначенням лікаря кардіолога!

Цей пакет аналізів дає можливість отримати максимальну кількість показників оцінки ризику і ступінь захворювання серця і судин:

 • за один забір крові;
 • дешевше разом на 30%.

В медичному центрі Євроклініка спеціалісти розробили пакет аналізів, які допоможуть підтвердити або виключити захворювання.

При кардіологічних захворюваннях лікар кардіолог рекомендує:

Пакет анализів – Серце і судини (CARD), включає 12 життєво важливих показників.

Аполіпопротеїн А1 (АРОА1). Аполіпопротеїн В (АРОВ). Глікований гемоглобін (HbA1c). C-реактивний білок (кількісний показник). Гомоцистеїн. Ліпідограма (холестерин, тригліцериди, ХС ЛПНЩ, ХС ЛПДНЩ, ХС ЛПВЩ, коефіцієнт атерогенності, коефіцієнт ХС ЛПНЩ/ХС ЛПВЩ).

Аналізи для обстеження серця і судин оцінюють:

 • усі обміни речовин в організмі;
 • середню цифру глюкози в крові за останні 3 місяці;
 • виявити на ранній стадії цукровий діабет, атеросклероз;
 • виявити запальний процес в організмі;
 • фактори ризику та розвитку атеросклерозу і тромбозу;
 • запобігти виникненню інфаркту міокарда або інсульту;
 • контроль проведеного лікування та протікання захворювань.

Підготовка пацієнта до здачі аналізів крові:

Натщесерце, вранці до 11.00, при потребі можна випити негазованої води.

Запис на прийом

Здоров’я – найбільший скарб. Пильність до свого здоров’я – можливість завчасно попередити важкі захворювання, не дозволити перехід у не виліковну хронічну форму. 

Щоб стежити за станом організму необхідно 1 раз на рік здати аналізи і проконсультуватись у лікаря кардіолога.

Аналізи для обстеження серця і судин, загальна вартість всього 1285 ₴

Аполіпопротеїн А1 (АРОА1), Аполіпопротеїн В (АРОВ), –  білкові частки ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), так званого «поганого холестерину», який переносить холестерол з печінки в наші клітини. 

Глікований гемоглобін (HbA1c), – показує середній вміст цукру в крові  за тривалий період часу ( 3 місяці ) та   ступінь вираженості цукрового діабету.​

C-реактивний білок (кількісний показник) – показник білків гострих запальних процесів. Стимулює імунні реакції, при умовах запалення синтезується в печінці та збільшується в  крові уже через 6-7 годин після початку запального процесу.

Гомоцистеїн, Гомоцистеїн (Гц) – необхідний при синтезі ряду білків. При  окисленні гомоцистеїну утворюються так звані вільні радикали, які пошкоджують внутрішню стінку судин – клітини ендотелію – веде до тромбоутворення, атеросклерозу судин

Ліпідограма 7 показників жирового обміну (холестерин, тригліцериди, ХС ЛПНЩ, ХС ЛПДНЩ ,ХС ЛПВЩ, коефіцієнт атерогенності, коефіцієнт ХС ЛПНЩ/ХС ЛПВЩ).

Холестерин є складовою частиною мембрани клітин, підвищення холестерину веде до руйнування судинної стінки в наших життєвоважливих органах – серце, головний мозок, нирки та інші.

ЛПВЩ  здійснюють перенос холестерину від клітин наших органів в печінку, де холестерин розпадається в жовчні кислоти і виводиться з організму.

ЛПДНЩ – утворюються в печінці, при високій кількості в крові беруть участь у механізмі утворення атеросклеротичних бляшок.

Загальнийаналіз крові – золотий стандарт  відображення  загального стану всієї системи кровотворення, виявляє присутність та активність патологічного запального процесу в організмі.

doctor
Експертність

У нас фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикували свої знання в клініках Європи та Ізраїлю, готові впроваджувати нові та досконалі методики лікування

heart
Філософія здоров'я

Надати впевненість у здоров'ї – це призначення нашої організації. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

герб
Health Education

Health Education – це новий рівень, який ми впроваджуємо в Євроклініці. Здоровий спосіб життя для кожної людини індивідуальний, і ми даємо рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

care
Здоров'я & Турбота

Піклуватися про наших клієнтів - одне з основних напрямків роботи Євроклініки. Спостерігати за розвитком дитини, щоб він ріс здоровим і щасливим на благо своїх батьків - ще одне наше призначення

Лікарі експерти рекомендують

Запис на прийом

  Додаткові послуги

  Задайте питання - отримайте відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *