Лікар гастроентеролог з великим практичним досвідом роботи в стаціонарі. Гастроентеролог  Махровська Неонілла Константинівна була заввідділенням стаціонару міської клінічної лікарні м.Київ більше 30 років, дитячий спеціаліст по лікуванню хвороб печінки, шлунку, кишківника, жовчного міхура, підшлункової залози, досвідчений лікар широкого профілю по лікуванню різних органів та систем у дорослих та дітей.

Гастроентеролог  Махровська Неонілла Константинівна

Унікальність лікаря в підході до проблеми, з якою до неї звернулися. Лікує в першу чергу людину, зважаючи на індивідуальні особливості організму та психологічного стану. Особливо це відноситься до захворювань у дітей, як дитячий гастроентеролог Махровська Неонілла Константинівна, спочатку аналізує та досліджує організм дитини, враховує усі анатомо-фізіологічні особливості, вплив навколишнього середовища, психо-емоційний стан дитини і тільки потім призначає відповідні обстеження та призначає необхідне лікування. Тому точний діагноз та якість результату лікування гарантований.Запис на прийом

Девіз лікаря гастроентеролога

Простих скарг у пацієнта не буває, враховується все і ще більше. Зайвих обстежень не буває.

Вмілий підхід до проблеми, з якою звернулися до лікаря гастроентеролога, означає про вчасне виявлення причини патології, що дає змогу  призначити якісне лікування та отримати надалі хороше самопочуття.

Ми складаємося з того, що ми вживаємо в їжу. Тому і необхідне правильне харчування, щоб робота печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і відповідно шлунку і кишківника були правильні, що веде до якісного життя.

Досвід роботи лікаря гастроентеролога Махровська Неонілла Константинівна

Всю лікарську діяльність присвятила лікар лікуванню гастроентеологічних захворювань, особливо лікування шлунково-кишкового тракту у дітей. Більше 30 років завідувалала гастроентерологічним відділенням. У своїй практиці використовує методику доказової медицини, мінімум медикаментів - максимум результату.

Призначення та підбір дози препаратів кожному пацієнту індивідуально, адже кожна людина сприймає один і той же медикамент по-різному, тому і результат лікування ефективніший. Поєднання знань класичної доказової медицини та великого клінічного досвіду. Призначає Гастроентеролог  Махровська Неонілла Константинівна тільки необхідні обстеження в кожному конкретному випадку: аналізи, УЗД, ФГДС, КТ, МРТ.

Хвороби, які лікує гастроентеролог

  • Хронічні патології шлунку та кишківника - гастрити та гастродуоденіти, виразкову хворобу, дизбактеріози, запальні процеси кишківника (коліти, ентероколіти), порушення стільця - закрепи, проноси, вздуття.
  • Захворювання жовчного міхура та протоків - порушення відтоку жовчі, застій жовчі, спазми сфінктерів, запальні процеси (холецистит, холангіт).
  • Захворювання підшлункової залози - реактивні зміни, ацетономічні процеси, пакреатити.
  • Патології печінки - порушення функції, жирове переродження, гапатози, гепатити, дифузні зміни, хронічні гепатити.

Запис на прийом за телефоном+38(096)43−43−848

Немає нічого дорожчого ніж наше власне життя та здоров'я. Дбайте вчасно про себе.