Онлайн консультации

Онлайн консультации врача для всех, кто нуждается в помощи

 

Уважаемые наши клиенты! Врачи медицинского центра “Евроклиника готовы помогать – проводить он-лайн консультации для всех, кто нуждается в помощи бесплатно и за минимальную оплату.

Для взрослых – дерматолог, кардиолог, терапевт, гастроэнтеролог, психолог.

Для детей – детский дерматолог, детский ортопед, детский невролог, детский кардиолог, детский психолог, педиатр.

Онлайн-консультация

Онлайн консультации для всех, кто нуждается в помощи

Полноценная консультация врача в онлайн режиме включает

 • Установление предварительного диагноза, учитывая жалобы, развитие заболевания
 • Помощь врача с текущими вопросами, если есть диагноз
 • Рекомендации в выборе метода добследования
 •  Коррекция терапии при наличии обследований

Задайте вопрос - получите ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


73 Ответов

 1. Добрий вечір! У свекра на днях раптово почала пропадати мова, викликали швидку, лікар сказала що це судинний спазм і панічна атака і , сказала що це не інсульт але порадила для перестраховки зробити мрт головного мозку . Його стан нормалізувався і зараз він каже що почуває себе добре. Але МРТ вирішили все таки зробити.
  Висновок: Наслідки перенесених ПМК в басейнах обох СМА та ВББ. МР-ознаки проявів хронічної недостатності церебрального кровообігу (Fazekas 3) та церебральної атрофії. Даних за ГПМК та об’ємне ураження головного мозку не отримано. Ділянки депонування гемосидерину в гемісферах мозочку, стовбурі, базальних гангліях – наслідки гіпертензивної енцефалопатії менш ймовірно, амілоїдоз.
  Питання наскільки терміново потрібно звертатись до лікаря? Прям завтра треба бігти чи можна в розслабленому режимі з понеділка?

  1. Доброго вам здоров’я. Необхідно звернутися до невролога та зробити УЗД судин голови та шиї. Також здати кров на холестерин – ліпідограма. Такі прояви можуть повторюватися, тому необхідно лікуватися. Бережіть себе.

 2. Доброго вечора! Зробили ЕЕГ дитині 1 рік і 2 місяці. По результатах: реєструється незначна дизритмія в задніх відділах і гостро фазові хвилі в потиличних ділянках з амплітудою 100- 130мкв. При ФС- зміни попередні. Реакція активності збережена.Епі- активності і асиметрія на даний час немає.

  1. Доброго Вам здоров’я. Даних за зміни в енцефалограмі шифрує лікар функціоналіст і дає заключення для дитячого невролога. Вам необхідно звернутися з цим обстеженням на консультацію до дитячого невролога. Звертайтеся, допоможемо. У нас в клініці веде прийом лікар дитячий невролог з великим досвідом роботи. https://evroklinika.com/poslugy/nevrolog-u/

 3. Добрый день. Ребенок 2.5 месяца, на грудном. По пробе бенедикта обнаружено 0.9, при норме 0.25. Беспокоят постоянные газы, жидкий стул и постоянный подкак кала. Вес набирает хорошо. Иногда отказыаается от груди при газообразовании. Мамалак пили месяц, не помог. Нужно ли переходить на смесь?

  1. Доброго дня. У малюків до 3-х місяців можуть бути зміни з боку шлунково-кишкового тракту (підвищене газоутворення, рідкий стілець) тому, що йде тільки становлення ферментативної системи, нарощування активності ферментів. Тому бажано притримуватися дієти, можливо дати препарати групи симетикона. Якщо стан дитини не покращиться, тоді можливо переходити на молочні низьколактозні, або безлактозні суміші. Обов’язково малюку давати пити воду, 10мл на кг ваги. Якщо дитина має вагу 5 кг, то вона повинна випивати неменше 50 мл води на добу. Бережіть себе.

 4. Добрый день.Боли в спине, сделано мрт с расшифровкой.Нужна консультация специалиста

  1. Доброго дня. Вам найкраще звернутися до лікаря невролога, прийти на прийом у клініку, який правильно призначить лікування після огляду. При неврологічних захворюваннях обов’язко необхідний огляд лікаря. В нашій клініці веде прийом доцент, кандидат медичних наук, висококваліфікований спеціаліст, який призначить вам індівідуальне лікування. Звертайтеся, допоможемо. https://evroklinika.com/navparvlenia/nevrologiya/

 5. Добрий день!Проконсультуйте мене будь ласка!У мене начебто туман в голові, немає ясності думки, інколи тягне м’язи в ділянці щоки, бувають тривожні стани. Таке враження, що в мене вигорання.Скажіть будь ласка з чим це може бути пов’язано?

  1. Доброго вам здоров’я, дані симптоми характерні при порушенні кровотоку головного мозку та неврологічних патологіях. Необхідний огляд невролога та також зробити УЗД судин голови та шиї. Не зволікайте, отримуйте вчасно кваліфіковану допомогу. Звертайтеся, допоможемо.https://evroklinika.com/navparvlenia/uzd/. Проводить УЗД обстеження лікар вищої категорії на апараті експертного класу. Консультує лікар невролог вищої категорії.

 6. Доброго ранку!
  Я звертаюсь до вас з причини, що в мене дуже низький гемоглобін 50гр/л, і мені лікарі будуть прокапувати залізо.І мені потрібно велосипедом їхати в лікарню, бо по іншому немає, як добратись до лікарні. Чи можна мені їхати на велосипеді після того, як мені прокапають залізо? Ну я маю на увазі навантажувати тіло. Бо їхати потрібно 15 км.
  Буду вдячна за відповідь.

  1. Доброго дня. Після ін’єкціії препаратів заліза не можна фізичне навантаження. Вам необхідно лягти в стаціонар на курс лікування. Швидкого вам одужання.

 7. Здравствуйте. Страдаю мигренью около 20 лет. в 2005м назначили триптаны. Сейчас врач суматриптан врач поменяла на золтриптан. Пью по 2 таблетки каждый день. Головная боль не уходит. Правая часть головы. Давление во время приступа доходит до 200, зафиксировали в клинике. Приступы очень сильные и длительные. Невролог ставит диагноз начальное нарушение мозгового кровообращения. Правильный ли диагноз? Назначила топиромакс дополнительно от которого я на 3й день чуть не умер. Перестал принимать. Пол года назад был микроинсульт но нигде я его не зафиксировал. Отняло левую кисть на половину, сейчас пальцы уже чувствую. Что мне делать с неправильным диагнозом и таким лечением?

  1. Доброго дня. Ви можете звернутися на консультацію нашого лікаря-невролога, який після огляду поставить правильний діагноз та призначить лікування. Також необхідно зробити УЗД судин голови та шиї. Звертайтеся, допоможемо. https://evroklinika.com/poslugy/uzd-sudin-golovi-ta-shii/

 8. Доброго вечора. Проходимо лікування в інфекційний лікарні, рвота, діарея. Діагноз не поставили. Почали лікування крапельницями, глюкоза, физрозчин з димедролом та ношпою та протирвотне ондосетрон. Під час сну у дитини почалися судоми. Лікар нічого не каже з цього приводу, каже таке може бути пройде. Судоми менше хвилини, руки зводить та лице. Що це може бути? Підкажіть будь ласка

  1. Доброго Вам здоров’я. Вашу дитину необхідно показати дитячому неврологу. Також зробити енцефалограму. Для виключення епісиндрому. Швидкого одужання.

 9. Добрый день ДЭП и лейкоареоз это последствия после ишемического инсульта

  1. Доброго здоров’я, нажаль, різні наслідки бувають після інсульту, тому постійний нагляд лікаря невролога обов’язковий. Також проводити реабілітаційні заходи.

 10. Невропатолог

  мне 55 лет,рост 182 см,вес 98 кг.безработный.
  Год назад проснулся и почуствовал как руки и ноги типа отлежал.сделал массаж ,гимнастику ничего не помогло.
  сначала не чувствовал стопы ног за год онемение дошло до бедер
  сечас вообще хожу с палочкой

  Был у нашего невропатолога ….он сказал само пройдет
  Я так понял это шейный остеохондроз?
  что мне делать?

  1. Доброго здоров’я Вам. Записуйтеся на прийом лікаря невролога, який вас огляне і поставить діагноз та призначить лікування. Можливо необхідно ще пройти обстеження додаткові. https://evroklinika.com/ru/navparvlenia/nevrolohiya/ Після огляду вам призначать результативне лікування. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 11. Добрий день! В листопаді 2022 р. виявили паразитарні гриби- дріжджі на обличчі. Прописали таблетки Ітракон, та дві мазі Ламикон та Єлідел. Спочатку було покращення незначне, але грибок перекинувся вже на інші ділянки на обличчі.

  1. Доброго здоров’я Вам. Рекомендуємо Вам ще раз повторно звернутися до лікаря дерматолога. У нас в клініці приймає професор, лікар дерматолог вищої категорії. https://evroklinika.com/ru/navparvlenia/dermatolohyia/. Після огляду вам призначать результативне лікування. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 12. Нужна помощь в постановке диагноза по результатам МРТ

  1. Доброго здоров’я Вам. Записуйтеся на прийом лікаря невролога, який проаналізує результат МРТ, вас огляне і поставить діагноз та призначить лікування. https://evroklinika.com/ru/navparvlenia/nevrolohiya/ Після огляду вам призначать результативне лікування. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 13. Добры день. В декабре месяце поставлен диагноз после эндоскопического исследования, был поставлен диагноз -эритематозная гастродуоденопатия. Обратилась к врачу , так как было много газов и болел сильно низ живота. Придерживаться диеты не всегда получалось. Когда ем жирную , соленую еду , мед, омлет очень сильно начинает болеть низ живота . Сделала КТ желудка и узи все в норме. Сейчас от любой еды начинает печь и болеть желудок и сильно болит низ живота. Начала пить Де-нол за пол часа до еды , становится легче. Спасибо

  1. Доброго здоров’я Вам. Потрібно звернутися до лікаря гастроентеролога. Це захворювання хронічне і лікування довготривале та проходить курсами, що лікар гастроентеролог призначить. Записуйтеся до гастроентеролога https://evroklinika.com/navparvlenia/hastroenterolohiia/. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 14. Добрий день. Моєму сину Іллі поставили діагноз микроцефалія . Назначили лікування і один з препаратів якій призначили в України зараз купить не возможно. Препарат називається Когітум. Нам в одній із аптек пропонують Когнітіум. Чи можна його давать дитині? Дитині 1 рік 11 мисяців.

  1. Доброго здоров’я Вам. Потрібно звернутися повторно до вашого лікаря дитячого невролога. Усі заміни препаратів узгоджуйте з ним. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 15. Добрый день. Меня зовут Сергей, 36 лет. У меня были жалобы на аритмию, и была назначена РЧА сердца. За 2 месяца до 2 месяца после операции пил Продаксу. Через месяц после отмены Продаксы внезапно началось легочное кровохарканье. КТ показало инфаркт легкого и эскудативный плеврит, признаки тромбоэмболии мелких артерий левого лёгкого. Через 4 месяца после выписка из стационара, то есть сейчас, сохраняется кровохарканье и боли в лёгких. В анализах крови найден волчаночный антикоагулянт, васкулит и кардиолипин отрицательно. На протяжении 3 лет повышен гемоглобин на уровне 180, эритроциты 5.4. Креатинин повышен 115, мочевая кислота 455, тромбиновое время 78. Сейчас беспокоит кровохарканье и боли в лёгком. Подскажите, что мне нужно сделать, какие анализы доставать, в чём причина, опасно ли это?

  1. Доброго здоров’я Вам. Все, що зв’язано з порушенням роботи кровотворної системи – є досить важкі захворювання, які важко діагностувати та довготривале лікування. Вам необхідно звернутися в пульмонологічний стаціонар, також бути під наглядом гематолога. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 16. Добрый день. Как лечить разноцветный лишай? Диагноз точный,уже проходила лечение,сейчас всё опять вернулось. Спасибо за ответ.

  1. Доброго здоров’я Вам. Потрібно звернутися пловторно до лікаря дерматолога. Це захворювання хронічне і лікування довготривале та проходить курсами, що лікар дерматолог призначить. Записуйтеся до дерматолога https://evroklinika.com/navparvlenia/dermatolohiia/. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 17. Доброго дня. У підлітка виникає неконтрольована агресія. Після якої порушується чіткість мови, скарги на біль в області серця, забуває. Свою поведінку пояснити не може. Вдома позитивний настрій, скандалів немає. Жорстокості не було

  1. Доброго здоров’я Вам. Необхідно обов’язково звернутися до лікаря дитячого невролога, дані ознаки характерні для порушення роботи нервової системи, наслідки дії стресу. Також необхідна психодіагностика. Запишіться на консультацію до дитячого невролога та УЗД судин голови та шиї в клініку https://evroklinika.com/ru/zapys-na-pryem/. Лікар поставить вам діагноз і порекомендує, що робити далі, призначить схему лікування. Обов’язково перевірити гормони щитовидної залози та зробити УЗД щитовидки. Порущення роботи веде до подібних симптомів. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 18. Добрый день, у меня после секса появились выделения но они странные розовые и примесью крови но они идут только когда ходишь в туалет так следов нету на прокладке , месячные закончились недавно. Выделения появились после полового акта после воздержания в 2 месяца . Что это может быть , может ли это быть травма ?

  1. Доброго здоров’я Вам. Необхідно обов’язково звернутися до лікаря гінеколога на огляд. Зробити УЗД матки та яєчників. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 19. С начала войны на голове появились много гнойных прыщей, пробовали уже всё, гормональные мази, капельницы, уколы, болтушки, разные шампуни, фукорцин, пили кучу таблеток, антибиотиков, сдавали анализы на глисты, даже советовали помыть голову хозяйственным мылом, но нечего не помогло, вот уже почти год, но нечего не меняется. Волосы ужасно выпадают и кожа головы ужасно болит. Помогите пожалуйста 🙏🏻

  1. Доброго здоров’я Вам. Спочатку необхідно оглянути вашу шкіру та волосся. В клініці веде прийом лікар дерматолог вищої категорії, професор Романенко Ірина Михайлівна. https://evroklinika.com/navparvlenia/dermatolohiia/. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 20. Мне 17 лет. 10.02 был незащищенный половой акт, овуляция должна произойти была через 6 дней, партнер не закончил у меня, но 11.02 я приняла 2 таблетки экстренной контрацепции (Пастинор). В течение времени была головная боль, живот и мажущие выделения, сегодня утром живот стал болеть сильнее и пошла менструация. Я очень волнуюсь все ли со мной хорошо как на лекарствах было написано что цикл не собьется. Помогите пожалуйста

  1. Доброго здоров’я Вам. Дані прояви бувають при перевищенні дози гормонів. Зверніться до гінеколога на огляд. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 21. Здравствуйте у меня такой вопрос. У меня есть дочка 1.1мес я кормлю ее грудью и вчера узнала что снова беременна. Можно ли кормить грудью во время беременности нечего не будет ли с малышом? Спасибо за ответ

  1. Доброго здоров’я Вам. Бажано відмовитися від грудного вигодовування. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 22. Доброго здоров’я Вам. Лікар УЗД Сличко Мар’яна Юріївна веде прийом в нашій клініці із січня місяця. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 23. Доброго здоров’я Вам. Веде прийом в нашій клініці із січня місяця. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 24. Добрий вечір,моєму сину17 років,жаліється на головокружіння і оніміння тіла вже 2 рік.Не можемо вияснити причину.Він ще хворіє на Мязеву Дистрофію Дюшена,не ходить.Можливо щось порадите.

  1. Доброго здоров’я Вам. Нажаль це прояви основного захворювання, необхідно постійний контроль у свого лікуючого лікаря та періодичної корекції основного лікування. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 25. Доброго дня, тягне поперек та лівий бік внизу живота, часті походи в туалет але безболісні, які аналізи потрібно здати та зробити УЗД?

  1. Доброго здоров’я Вам. Здати загальний аналіз сечі, зробити УЗД нирок, сечового міхура, матки та яєчників. Звернутися до сімейного лікаря. Бережіть себе та близьких. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

   1. Хлопчик 10 років, розсіяний, неуважний, гіперактивний, конфліктує з іншими дітьми.Що можна пропити, для заспокоєння?

    1. Доброго здоров’я Вам. Необхідно обов’язково звернутися до лікаря дитячого невролога, дані ознаки характерні для порушення роботи нервової системи, наслідки дії гіпоксії при вагітності або пологів. Запишіться на консультацію до дитячого невролога та УЗД судин голови та шиї в клініку https://evroklinika.com/ru/zapys-na-pryem/. Лікар поставить вам діагноз і порекомендує, що робити далі, призначить схему лікування. Звертайтеся, допоможемо. Бережіть себе. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 26. Добрий вечір!
  Чим можна замінити такі ліки:
  Моносан 20 мг
  Варфарін нікомед 2,5 мг ?
  Бажано якомога більше варіантів, бо окуповані території.

  1. Доброго здоров’я Вам. Аналоги варфаріну – синкумар, варфаркс, фенілін. Аналоги моносану – аеросоніт, ізоденіт, ізокет, Кардикет ретард, Изомонит, Кардонит, Монолонг, Нитросорбид. Бережіть себе та близьких. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 27. Доброе время суток,мне 30 лет хронических заболеваний нету, вакцинован 2 раза уже прошло время для побочных эффектов ,только псориаз уже как 3 года плюс но я не об этом,28.01.22 пришел друг сказал что я какой то жёлтый ,я переспросил у коллеги он подтвердил тоже самое хотя я себя чувствовал как обычно нормально,потом начало трусить слабость (я себя не накручевал,просто искал причину в чем дело и что не так,но ничего такого не ел и не пил.
  На следующий день и до сегодняшнего дня непонятное состояние , ничего не болит ,но чувство напоминает как недосып и сонливость как будто какой-то емоций не хватает или чувство ,
  Хожу на работу думаю адекватно,пишу вам,что то не так и не пойму от чего и откуда…. помогите разобраться
  Курю, пю много кофе(на работе могу по 3-4 американо выпить за день обычно 2-3 точно)а чуть не забыл я давно не пю с сахаром чай кофе, сладости ем но редко.

  1. Добрый день, Артур.
   Необходимо пройти УЗИ печени и желчного пузыря, сдать анализы – печеночные пробы. Это даст ответ и выяснит причину желтухи – гепатит или закупорка желчных протоков. Обращайтесь, рады помочь.

 28. Хлопцю 21 рік. 5 місяців зуд тіла без висипань. Про що говорить розгорнутий ан.крові ( не норма)- ширина розподілу еритр.( RDW-SD) 43,3( збільшені), середній об’єм тромбоц.(MPV) 11,3( збільш.), Паличкоядерні нейтрофіли-2( зменш.), Сигментоядерні нейтрофіли відн.к- тьNEU 44.0( зменш), лімфоцити відн.к- ть LYM 44.0 ( збільшені). На УЗД трохи збільшена печінка і підшлункова, печінкова проба норма, щитоподібні гормони норма. Про що говорить аналіз крові, куди далі звертатись. Терапевт говорить що це алергічне.Дякую

 29. Доброго дня, підкажіть чи є нормою в аналізу крові є-; п-4;с-42;л-54; м-;

  1. Добрий день, Вікторія. Показники змінені, щоб правильно проаналізувати, вкажіть весь аналіз крові. Гарного дня.

   1. Доброго дня. Я на 22 тижні вагітності. Відчуваю несильні поколюючі болі в низу живота цілий день. Переживаю чи це нормально чи ні?

    1. Доброго здоров’я Вам. Потрібно до гінеколога, огляд УЗД. Поки можна випити трав’яні заспокійливі чаї (м’ята, меліса), зробити клізму якщо не було стільця більше одного дня. Бережіть себе та близьких. Із-за технічних причин відповідь може затримуватися, перепрошуємо за незручності.

 30. Часті головні болі,декілька років назад писала ВСД.
  Перехворіла ковідом і знову почались головні болі в пульсі та безсониця,дратівливість,відчуття втоми.До ковіду теж частенько боліла голова

  1. Добрий день, Вероніка.
   Необхідно зробити УЗД судин голови та шиї, звернутися на консультацію до невролога. Такі постковідні синдроми дуже, нажаль, часто зустрічаються і потребують лікування. Тому не зволікай, записуйтеся на прийом https://evroklinika.com/ru/kontakty/
   Раді допомогти

 31. Добрый день.У ребёнка ночной энурез,невропатолог лечил,не помогло,последнее, что принимали-минирин 3 месяца.
  Ребёнку 5 лет,с 2до 3 было все нормально,потом пошли в дет.сад и началось и по сей день.Обратились к остеопту ,один приём пока был,она рекомендовала обустроить кровать ребёнка как описано на вашем сайте жесткая кровать с приподнятым ножным краем под углом 45 градусов.Вопрос как это должно выглядеть? Ведь угол слишком крутой и ребёнок не сможет так спать или мы неверно поняли? Можно пожалуйста схему и ваши рекомендации по поводу нашей проблемы.
  .

  1. Добрый день, Марина.
   Конечно лечение энуреза – это сложный и длительный процесс, обязательно необходима работа с психологом ( ведь провоцирующий момент – садик). Также рекомендовано осмотр детского уролога, обследование почек, мочевого пузыря, рентген пояснично-крестцового отдела позвоночника. Соблюдать питьевой режим – после 18.00 не давать ребенку пить.
   По поводу угла кровати – на нашем сайте такой информации нет, поэтому схемы мы указать не можем.
   Если вы будете соблюдать выше указанные рекомендации, то результат у вас будет в лечении.
   Будьте здоровы.

 32. Здравствуйте. Вопрос к педиатру или к дерматологу. Неделю назад ребенок загнал скабку. Немного напухло и покраснело. Приложили алоэ и скабка вышла, но сейчас из ранки продолжает выходить жидкость. Ранка заживает очень медленно. Как ускорить процесс?

  1. Добрый день, Оксана. Ранку надо смазывать фукарцином или зеленкой, чтобы избежать инфицирования. Лучше держать открытой рану, так быстрее заживает при условии, что ребенок не будет соприкасаться с загрязнениями. Скорейшего выздоровления, беригите себя и близких.

 33. Доброе утро. Подскажите, что делать, я стала плохо спать, ночью если засыпаю, то сон очень чувствителен. Если ночью встаю в туалет, то после очень тяжело заснуть. Мне 63 года, ещё пол года назад со сном проблем не было.

  1. Добрый день, Елена. В наше тревожное время это часто бывает. Поэтому старайтесь не смотреть негативную информацию во второй половине дня, окружите себя приятными глазу вещами, цветами. Пообщайтесь с близкими, знакомыми, которые повышают настроение.
   Перед сном можно попить успокоительные чаи с мяты, мелиссы, молоко с медом.
   На ночь можно принять 1-2 таб. валерианы. Это простые вещи, но часто помагают.
   К снотворным препаратам прибегать в последнюю очередь. Их выписывает врач невропатолог или семейный врач после осмотра.
   Будьте здоровы, берегите себя.
   С уважением, Ваша Евроклиника.

 34. Доброе утро.
  Вопрос к гастроэнтерологу. Чем можно снять приступ изжоги. Столкнулась с ней недавно, угостили купленным сладким рулетом, было вечернее чаепитие. Через полчаса появился дискомфорт, а когда лягла спать, стало хуже.

  1. Добрый день, Александра. Рекомендуем разсмоктать таблетку Гастротела. Если снова появляется изжога, то снова через 40 мин после еды разсмоктать еще одну таблетку. Беригите себя и будьте здоровы.

  2. Добрый день, вопрос к ортопеду.
   Ребенку 5 месяцев. В 3 месяца стали носить шину фрейка. Через 2 месяца диагноз, ядро окостенения на левой ножке не появляется. Назначили носить ещё 2 месяца шину фрейка. Подскажите, что предпринять, чтобы ядро быстрее появилось?

   1. Добрый день, Виктория.
    Шины назначают при нарушении формирования впадины сустава, то есть при дисплазии тазобедренных суставов, вывихе или подвывихе.
    Для формирования ядер окостенения головки бедренной кости рекомендуют:
    1. прием масляного раствора витамина Д ( 1000 Од в день ),
    2. зарядку – разведение ножек ребенку ( показывает детский ортопед на приеме ),
    3. и массаж нижних конечностей.
    Задержка формирования ядер окостенения головки бедренной кости в большинстве случаев проявляется при нехватке витамина Д. Также причиной может быть нарушение обмена веществ у ребенка (метаболическая нефропатия, встречается редко).
    Тазобедренные суставы формируются до 6-8 мес. Ядра окостенения диагностировать необходимо на УЗИ суставов.
    Если есть у Вас возможность, запишитесь на прием к детскому ортопеду к нам в клинику. В клинике ведет прием кандидат мед.наук детский ортопед Горелик Валерия Владимировна и Копейкин Игорь Иванович. Также ребенку можно сделать УЗИ суставов.
    Рады помочь. Берегите себя и близких.

 35. Онлайн консультации для всех, кто нуждается в помощи врача

  Полноценная консультацию врача в онлайн режиме включает
  1. Установление предварительного диагноза, учитывая жалобы, развитие заболевания
  2. Помощь врача с текущими вопросами, если есть диагноз
  3. Рекомендации в выборе метода обследования
  4. Коррекция терапии при наличии обследований