Онлайн консультації

Вельмишановні наші клієнти! Лікарі медичного центру “Євроклініка готові допомагати – проводити онлайн консультації для всіх, хто потребує допомоги безкоштовно та за мінімальну оплату.

Для дорослих  –  лікар дерматолог, кардіолог, терапевт, гастроентеролог, психолог
Для дітей – лікар дитячий дерматолог, дитячий ортопед, дитячий невролог, дитячий кардіолог, дитячий психолог, педіатр.

Онлайн консультації

Онлайн консультації лікаря для всіх, хто потребує допомоги

Задайте питання – Отримайте відповідь. 

Заповніть, будь ласка, форму, яка знаходиться нижче. 

Протягом 2-3 год. отримаєте відповідь.

За мінімальну оплату, всього 370 грн. Ви отримаєте:

 • Повноцінну консультацію лікаря в онлайн режимі на період карантину.
 •  Після закінчення карантину кожний клієнт додатково буде оглянутий в клініці відповідним спеціалістом та отримає суттєві знижки на інші послуги клініки.

Телефонуйте  +38(096)43−43−848

або пишіть [email protected]

Повноцінна консультація лікаря в онлайн режимі включає

 • Встановлення попереднього діагнозу, враховуючи скарги, розвиток захворювання
 • Допомога лікаря з поточними питаннями, якщо є діагноз
 • Рекомендації у виборі методу дообстеження
 • Корекція терапії при наявності обстежень

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


299 Відповідей

 1. Доброго дня! Моїй дитині 4 місяці. Під час сну я помітила , що у неї присутній подвійний вдих, який може повторятися через 15- 20 хвилин. Можливо це було і раніше , але я не звернула на це увагу. Чи це є нормою у таких маленьких дітей?

  1. Добрий день, Оксана.
   Так, це варіант норми. У грудних дітей присутня ще незрілість центральної нервової системи, тому має місце такий прояв дихання.
   Гарного дня, будьте здорові.

 2. Доброго дня! В мене рецедивує молочниця вагінальна і разноцветний лишай на тілі. Як мені вилікувати? Лікарю в нашому місті не довіряю

  1. Добрий день, Ліана.
   Для правильного підбору лікування потрібен огляд лікаря. Дані прояви – це зниження імунітету Вашого організму.
   Обов’язково пийте пробіотики (лінекс або біфіформ або інші доступні вам). В їжу вживайте кисло-молочні продукти.
   Шкірні прояви можна періодично змазувати саліциловим спиртом.
   Вишліть фото проявів на шкірі на вайбер клініки +38 099 558 48 34 або пошту [email protected], наш дерматолог Вам допоможе підібрати правильне лікування.
   Гарного дня, будьте здорові.

 3. Я хворію на ковідю 29.03.2021 ПЛР підтверджено. На даний час болить ввесь живіт.Допомогає немисил.Це пов”язано з ковід.? Що робить?

  1. Добрий день, Вадентина.
   Так, такі симптоми бувають при ковідній інфекції.
   Потрібно пити рідини до 2 л (а саме просту воду), вітамін С 1000 Од, вітамін Д 4000 Од, цинкк. Людям за 50р. обов’язково приймати аспірин кардіо 100 мг натщесерце. При виражених болях в животі краще приймати ношпу 2 таб. або спазмалгон 1 таб.
   Одужуйте, бережіть себе та рідних.

 4. Доброго вечора в мене оніхомікоз вже рік часу і екзема у вусі вже 2 місяці, що це за хвороба?

  1. Добрий день, Катя.
   Це грибкове захворювання, лікується як ззовні (смазування) так і прийом препаратів внутрь. Лікування складне, тому призначає тільки лікар дерматолог після огляду.
   Одужуйте, бережіть себе та рідних.

 5. Добрий вечір.
  Перехворіла на ковід, вже минув тиждень, але присутня сильна втома, слабкість, сонливість, головокружіння, сухість губ, іноді болить живіт. Сьогодні появився біль у відділі правої сідниці і тягне ногу. Це можуть бути симптоми після ковіду чи щось інше? Дякую

  1. Добрий день, Людмила.
   Так, це можуть бути симптоми астенізації після перенесеної вірусної інфекції.
   Пийти мультівітами, рідину воду до 2 л., також потрібно обстежити серце, пройти консультацію у кардіолога та зробити УЗД серця для виключення міокардиту, який є частим ускладненням після ковіду.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, який володіє досконально методикою огляду серця, поставить діагноз і порекомендує, що потрібно далі робити. Також веде прийом кардіолог Коштура Анжела Валерівна, лікар вищої категорії.
   Запис за тел 096 43 43 848.
   Бережіть себе та будьте здорові.

 6. Доброго вечора!температура то є то нема. Вона не велика 37-37.2.тест на ковід негативний, аналіз мочі і крові теж нормальний. Турбує біль у попереку тільки з правої сторони. Що ще може бути?

  1. Добрий день, Ася.
   Потрібно зробити УЗД внутрішніх органів – печінка, нирки, підшлункова залоза, жовчний міхур. Також рентген легень. Можливо почалися ускладнення після перенесоної інфекції. Це або плеврит, міокардит, враження нирок.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, який володіє досконально методикою огляду усіх органів, поставить діагноз і порекомендує, що потрібно далі робити. Також ведуть прийом кардіолог, невролог, гастроентеролог.
   Запис за тел 096 43 43 848.
   Бережіть себе та будьте здорові.

 7. Доброго дня!
  з вчорашного ранку болить горло, (трохи червоне). Полощу корою дуба та ромашкою .
  Що можна приймати годуючій мамі? ( дитині 10 місяців)

  1. Добрий день, Вадентина.
   Такі симптоми можуть бути і початку при ковідної інфекції.
   Потрібно пити рідини до 2 л (а саме просту воду), вітамін С 1000 Од, вітамін Д 4000 Од, цинкк. Годуйте дитину у масці, також краплі вашого молока можна капати в носик дитині, воно містить велику кількість інтерферонів – профілактика інфекції.
   Одужуйте, бережіть себе та рідних.

 8. Доброго дня.
  Підкажіть будь ласка по аналізу крові
  Моноцити 15
  Базонофвли 0.7
  Інші показники в межах норми.
  Чи може це вказувати на коронавірус
  Температура 37-37.5 слабкість

  1. Добрий день, Інна.
   Так, такі показники вказують, що в організмі є вірусна інфекція, для підтвердження на ковід потрібно здати ПЛР тест.
   Потрібно пити рідини до 2 л (а саме просту воду), вітамін С 1000 Од, вітамін Д 4000 Од, цинкк. Людям за 50р. обов’язково приймати аспірин кардіо 100 мг натщесерце.
   Одужуйте, бережіть себе та рідних.

 9. Високий лютеїнізуючий гормон, високий фолікулостимулюючий гормон та низький прогестерон. Діагноз- дисменорея. Назначили кок “Силует”. Чи виправдано призначили гормони і чи є інші варіанти лікування якщо курс препарату “Тазалок” не допоміг? Буду вдячна за відповідь.

  1. Добрий день, Юлія.
   Так, призначення гормонів виправдано, це необхідно для корекції фаз циклу. У вас нестача прогестерону, даний гормон відповідає за другу фазу циклу.
   Менструальний цикл складається з першої фази, так званої естрогенової, де переважають естрогени, та друга фаза, коли переважає прогестерон. якщо цей баланс порушений, то виникає порушення циклу, тобто менстрації не регулярні, або взагалі припиняються. На цикл також впливає робота щитовидної залози, її також необхідно обстежити, зробити УЗД та здати гормони ( ТТГ, Т3 вільний, Т4 вільний, АТПО ).
   Якщо у Вас є можливість відвідати нашу клініку, то запишіться на прийом до спеціаліста лікаря УЗД Сличко Мар’яни Юріївни. Вам поставлять діагноз і порекомендуть, що далі робити.
   Бережіть себе та будьте здорові.

 10. Дякую за готовність допомогти!
  Шкоран Олексій Борисович, 1986 р.н. вже більше 7 діб з t 38,5-41, збивається на години 2-3 до 37,5-38,5, рентген: “затемнення Sn зліва, лівий корінь недостатньо прослідковується. Дрібні плеврозіальні спайки зліва. Висновок: Rö-озн. сегментарної (Sn) пневмонії лівої легені. Консультація сімейного лікаря в невідкладному порядку”.
  експрес-тест на ковід негативний (робив на 5 добу). Перші три доби зовсім не прокидався, прокинувся від нестерпного болю в поясниці, 5 днів не їв, лише пив. Вчора виконали аналізи: С-реактивний білок 23,86; PLT 367; WBS 19,92; NEUT 15,05; MONO 2,82, MPV 12,7; P-LCR 47,5; паличкояд. 17; лімф-ти 17-48; моноц. 12; ШОЕ 50.
  Його сімейний лікар звільнився, тому переуклали в пт декларацію до іншої лікаря, в неї до 19.04 прийом розписаний, далі графіка нема, виклики теж розписані, в пт потрапив після сидіння в черзі понад 3 години. Більше не встає і не погоджується їхати. Швидку 4 дні поспіль не вдавалося викликати, вчора приїхали і сказали, що в лікарнях місць немає, чекати рентген.
  Порадьте, будь ласка, чи треба починати антибіотикотерапію, якщо так, то що саме і скільки.
  Загальний стан: слабкий, часто марить, через що не може заснути, 1-2 рази на добу його сильно трусить при t 38,5-39, іноді глухий кашель без мокроти, тупий розлитий головний біль, раз ненадовго знепритомнів, в анамнезі бронхіальна астма з нападами приблизно раз на місяць останні 8 років. Анорексик. До захворювання палив в середньому пачку на день, зараз не палить зовсім. За порадою швидкої п’є віт. Д, С, цинк, парацетамол.

  1. Добрий день, Світлана.
   У Олексія типова кардина протікання ковідної інфекції з негативним тестом. Потрібно пити антибіотик обов’язково сумамед 500 мг 1 раз або аугменти 625 мг 2 рази на день. Курс 5-7 днів ( в залежності від стану ).
   Також обов’язково пити рідини до 2 л (а саме просту воду), вітамін С 1000 Од, вітамін Д 4000 Од, цинкк. Також обов’язково приймати аспірин кардіо 100 мг натщесерце для розрідження крові.
   Одужуйте, бережіть себе та рідних.

 11. Доброго дня, на протязі трьох тижнів підвищена температура, коливається в межах 37-37,5, також втома і головний біль, інших симптомів не спостерігається. Що це може бути?

  1. Добрий день, Аня.
   Вирогідно Ви перенесли інфекційне захворювання і є ускдаднення (серце, нирки). Здайте аналізи – загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі, С-реактивний білок. Зробіть УЗД серця, органів черевної порожнини. По результатам обстежень можна ставити діагноз і призначити лікування.
   Також обов’язково пити рідини до 2 л (а саме просту воду), вітамін С 1000 Од, вітамін Д 4000 Од, цинкк. Також обов’язково приймати аспірин кардіо 100 мг натщесерце для розрідження крові.
   Одужуйте, бережіть себе та рідних.

 12. Здравствуйте
  В связи с Covid, государство обязует носит каждого медицинскую маску.У меня с 13 лет хронический бронхит,который время от времени обостряется.Я заметила,что начинаю задыхаться,когда одеваю маску(особенно в помещении).Вопрос в том,может ли это быть законным основанием для того,чтобы ее не носить и как правильно это сделать?
  Спасибо за ответ.

  1. Добрый день, Яна.
   Носить маску необходимо, это в первую очередь защита себя и рядом находящихся людей.
   Советуем просто подобрать маску с такого материала, который не будет Вам провоцировать кашель. Или попробуйте носить респиратор.
   Будьте здоровы.

 13. Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратись в загальному аналізі крові.
  пишу тільки відхилення від норми:
  гематокрит (НСТ) – 38,1% при нормі 39-48
  середній вміст гемоглобіну в еритроциті (МСН) – 31пг при нормі 27-31
  середня концентрація гемоглобіну в еритроциті (МСНС) – 375,6 г/л при нормі 320-360
  Розподіл тромбоцитів по об’ємах (PDW) – 21% при нормі 15-17

  1. Добрий день, Ярослав.
   У вас присутнє згущення крові, пийте більше рідини, а саме води 1.5-2 л в день. Якщо перехворіли на ковід, або вам за 50 р., то обов’язково вживайте кожний день аспірин кардіо по 100 мг зранку натщесерце.
   Бережіть себе та будьте здорові.

 14. Доброго дня ! Дитині 10 років 3 тижні тому тому перехворіли на алергічний дерматит ,зробили загальний аналіз крові вчора і результат токсогенна зернистість нейрофілів -50%, що це??? Може звернутися до лікарів???

  1. Добрий день, Діна.
   Як мінімум, потрібен повний текст аналізу. Тоді можна зробити хоч якісь попередні висновки. Для остаточного висновку треба розуміти, що турбує дитину та чим хворіла. Якщо скарг немає, то переробити аналіз через тиждень. При збереженні змін, необхідно звернутися до лікаря.
   Бережіть себе та будьте здорові.

 15. Я живу в селі і до нас приїшла кішка і народила котята я до неї підійшла вона мене вкусила за палець палець трохи підпух болить і трохи нагноїло де відбилися зуби кота… Скажіть будь-ласка чи кіт скажений мене вкусив…….

  1. Добрий день, Юлія.
   Це важко сказатати, але однозначно за кішкою необхідний нагляд обов’язково, а палець лікуйте, вимочуйте у сольовому розчині, можна ставити мазь Леваміколь.
   Укусила тому, що захищала котят, а не тому, що хвора, вирогідно за все.
   Будьте обачні та здорові.