Онлайн консультації

Вельмишановні наші клієнти! Лікарі медичного центру “Євроклініка готові допомагати – проводити онлайн консультації для всіх, хто потребує допомоги безкоштовно та за мінімальну оплату.

Для дорослих  –  лікар дерматолог, кардіолог, терапевт, гастроентеролог, психолог
Для дітей – лікар дитячий дерматолог, дитячий ортопед, дитячий невролог, дитячий кардіолог, дитячий психолог, педіатр.

Онлайн консультації

Онлайн консультації лікаря для всіх, хто потребує допомоги

Задайте питання – Отримайте відповідь. 

Заповніть, будь ласка, форму, яка знаходиться нижче. 

Протягом 2-3 год. отримаєте відповідь.

За мінімальну оплату, всього 370 грн. Ви отримаєте:

 • Повноцінну консультацію лікаря в онлайн режимі на період карантину.
 •  Після закінчення карантину кожний клієнт додатково буде оглянутий в клініці відповідним спеціалістом та отримає суттєві знижки на інші послуги клініки.

Телефонуйте  +38(096)43−43−848

або пишіть [email protected]

Повноцінна консультація лікаря в онлайн режимі включає

 • Встановлення попереднього діагнозу, враховуючи скарги, розвиток захворювання
 • Допомога лікаря з поточними питаннями, якщо є діагноз
 • Рекомендації у виборі методу дообстеження
 • Корекція терапії при наявності обстежень

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


133 Відповідей

 1. Доброго вечора, турбує біль у правому підреберї, іноді в лівому немає апетиту, 3 дні тому був гіркий присмак у роті, іноді з’являється як то солодкий

  1. Добрий день, Тетяна.
   Такі симптоми появляються при порушенні роботи печінки, жовчного міхура та підшлункової залози.
   Необхідно зробити УЗД даних органів та пройти консультацію у гастроентеролога.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД та консультацію у гастроентеролога, лікарі експерти вищої категорії. Запис за тел 096 43 43 848.

  2. У сина в роті з’являються вавки після того як він царапнеться/примусить і це не стоматит. Що це і як його лікувати?

   1. Добрий день, Оксана.
    “Вавки” бувають різного характеру, в більшості випадків при попаданні різних умовно патогенних збудників на слизову рота через не миті руки, іграшки, тощо. Протирати можна масляним хлорофіліптом або настій ромашки чи кора дуба.
    Дані зміни можуть проявлятися при зниженому імунітеті, тому варто звернутися до педіатра імунолога.
    Також зробити УЗД органів черевної порожнини та нирок, лімфатичних вузлів.
    Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, лікар поставить діагноз. Запис за тел 096 43 43 848.

 2. Добрий вечір. Турбує біль у животі нижче пупка, що посилюється при нажиманні у ту точку, при напруженні м‘язів пресу, або при зміні положення тіла. Підвищеної температури, слабкості, нудоти чи діареї немає. Біль має швидше ниючий характер. Не зміщується нікуди в бік і не віддає в інші зони. Лише у точці під пупком

  1. Добрий день, Юрій.
   Так може починатися приступ апендициту, тому не зволікайте, зверніться до хірурга. Також необхідно пройти УЗД обстеження внутрішніх органів: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінк, нирок. Після огляду, лікар УЗД порекомендує до якого краще спеціаліста звернутися гастроентеролога чи уролога.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД та отримати допомогу гастроентеролога. Запис за тел 096 43 43 848.

 3. Доброго дня, необхідна консультація лору. Справа в тому, що я відчуваю присутність слизі неприємного запаху та присмаку в роті, яка збирається за мигдаликоми (або за одним із них). Зверталась до лікаря районної лікарні неодноразово, результату немає. Лікар нічого не бачить, каже що можливо на нервовій почві. Запалення відсутні, почервоніння немає, або несуттєве, насмарку немає. Моя думка така, що десь або за мигдаликами або трохи вище збирається слизь яка чомусь не опускається (не проковтується) і яка сворює цей дискомфорт. Є неприємний запах з роту.
  Мене цікавить чи можу я провести якісь маніпуляції типу полоскання чи закапування з носу для помивки та дезинфекції ?
  До лікаря немає сенсу йти ((((

  1. Добрий день, Юлія.
   До лікаря йти завжди є сенс, бо самолікування шкідливе.
   У Вашому випадку дуже часто такий симптом є проявом при збільшенні щитовидної залози, при подавленому психологічному настрої та патологія ЛОР органів, яку ви виключили оглядом у ЛОР лікаря.
   Спочатку зробіть УЗД щитовидної залози, якщо вона буде нормальних розмірів та структури, то тоді необхідна Вам допомога психолога або психотерапевта. У наш тривожний час таке дуже часто зустрічається.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД та отримати допомогу психолога. Запис за тел 096 43 43 848.

  2. Доброго дня. Вже декілька днів спостерігаю, що зранку після сну температура в нормі, 36.4-36.5, а от через годину вже піднімається і на протязі дня коливається 37-37.3, трохи болить горло, головний біль, зараз немає можливості зв’язатись із сімейним лікарем, тільки у понеділок, чи варто йти до неї з цими симптомами, чи краще не ризикувати та подзвонити, та в онлайн форматі проконсультуватися? Дякую!

   1. Доброго дні, Валерій.
    Звісно спочатку зателефонувати лікарю, який зорієнтує в діях. Також не йти на роботу, самоізолюватися вдома. Пити вітамін Д та вітамін С, багато води не менше 2 л.
    Раді допомогти, бережіть здоров’я.

 4. Мене турбує кропивянка , уже майже рік . Дотримувались дієти , також пила таблетки для очищення печінки та організму. Але не проходить . Я пю лоратадін або центрин через день поки знову не почне проявлятися. Також коли рано я просинаюсь , в мене починається схоже на нежить , чхання , закладення носа , але протягом дня проходить. І так постійно, кожного ранку , що це може бути?

  1. Добрий день, Вікторія.
   Звісно потрібно консультуватися з лікарем алергологом та пройти всі тести та аналізи на різні види алергії.
   Для початку, враховуючи, що у Вас кожний день після сну появляються дані симптоми, то потрібно негайно змінити повністю всі постільні речі (ковдри, білизна, подушка і т.д.) або місце де ви спите. Ви чітко описуєте симптоми, які появляються після сну та проподають протягом дня, тому і потрібно почати з даної поради.
   Обов’язково пройти всі алергопроби та звернутися до алерголога. Також обстежити внутрішні органи на УЗД та здати аналізи, які показують як працює печінка, жовчний міхур та підшлункова залоза ( призначає гастроентеролог після огляду).
   Якщо постійно приймати дані препарати від алергіії, то згодом формується так зване привикання і організм не реагує на лікування, а починається системні хронічні захворювання, які дуже важко лікуються.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД та отримати допомогу гастроентеролога. Запис за тел 096 43 43 848.

  1. Добрий день, Людмила.
   Потрібно звернутися до терапевта та здати аналізи: загальний аналіз крові, ревмопроби, сечова кислота. Ці показники показують рівень запального процесу.
   При необхідності проводять УЗД проблемних суглобів та консультація ревматолога.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД та консультацію у терапевта, лікарі вищої категорії, Запис за тел 096 43 43 848.

 5. Останнім часом дуже часто турбує головокружіння. П’ю дуже багато воли, а в туалет можу сходити 2-3 за день. Біль під лівою лопаткою, панічні атаки, що неможу нормально дихати.
  Сідала аналіз крові та сечі.
  І хотіла б дізнатись в чому причина

  1. Добрий день.
   Кількість випитої рідини практично повинна дорівнювати виділеній (сеча, потовиділення). Якщо показники неврівноважені, то йде накопичення зайвої рідини, тобто набряки, які усугубляють ваші скарги.
   Здайте загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові (це стандарт ) і зверніться або до сімейного лікаря, або можна зразу до невролога. Також зробіть Доплер судин голови та шиї (показує наявність атероскрерозу та кровопостачання головного мозку ).
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, володіє досконально методикою огляду судин при проблемах кровопостачання, поставить діагноз. Лікар невролог вищої категорії призначить ефективне лікування. Запис за тел 096 43 43 848.

 6. Доброго дня,
  Моє узд щитовидної залози показало кісту розміром 13.2х7.6х12.2 мм і загальний об’єм щитовитки 15.1 см куб. Паратгормон був високий, решта гормонів у нормі. Дефіцит вітаміну Д.
  Після приймання вітаміну Д(консультація і лікування ендокринолог) паратгормон показав норму. Щитовидна залоза 12.3 см куб. Кіста така само за розмірами.
  Симптоми як і були до цього: постійна втома, порушення сну, депресивність, роздратування, постійний голод, тягне на солодке, випадає волосся, стриї на животі, ожиріння І ст., головний біль, нездатність зосередитися, біль у спині і суглобах, дзвін у вухах.
  Кіста – це серйозно? Бо ще одну знайшли у верхньощелепній разу і 21х18х13 мм. Треба видаляти чи проблема в іншому?
  До якого лікаря-спеціаліста звертатися?

  1. Добрий день, Катерина. Такого розміру кіста в щитовидній залозі не впливає на Ваш стан.
   А ось Ваші симптоми – це вже ознака неврологічних захворювань. Рекомендуємо зробити УЗД судин голови та шиї та проконсультуатися в невролога.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, володіє досконально методикою огляду судин при проблемах кровопостачання, поставить діагноз. Лікар невролог вищої категорії призначить ефективне лікування. Запис за тел 096 43 43 848.

 7. Добрий день… Турбує таке питання, чи надається група інвалідності людям з синдромом Марфана, якщо людина вже доросла(35 років)?

  1. Добрий день,Євгеній.
   Потрібно звернутися до сімейного лікаря, обов’язково з медичною картою та усіма обстеженнями, консультаціями спеціалістів та аналізами. Сімейний лікар подає пакет документів до спеціальної комісії ( МСЕК ), яка призначає інвалідність. Призначення інвалідності залежить від ступеню прояву хвороби та порушень зі сторони органів та систем.
   Раді допомогти, бережіть здоров’я.

 8. Доброго дня! Мене турбує кровотеча з анального отвору. Вже 2 день при поході в туалет іде кров разов з фекаліями і трошки пекучий біль. Може це бути анальна тріщина ? І як підготуватися до візиту проктолога?

  1. Добрий день, Ліка.
   Це у Вас кровить або гемороїдальний вузол або дійсно тріщина. Після кожної дефекації добре помити анальний отвір від забруднення, приймайте аскорутін або дицинон в таб, обов’язково до хірурга на огляд. Перед оглядом можна зробити мікроклізму (продається в аптеці). Самостійно ніякі свічі не ставте, можете пошкодити більшу судину чи вузол і визвати сильну кровотечу. Тільки хірург після огляду призначить Вам необхідне лікування.
   Раді допомогти, бережіть здоров’я.

 9. Сину 22, служить в армії.Лице в гнойних прищиках,досить давно, користувався аптечними препаратами нічого не допомогло,порадьте щось недорого і дієво. Дякую.

  1. Добрий день, Інна.
   Фурункульоз шкіри, та щей тривалий, це ознака зниженого імунітету, тому місцеві препарати не діють.
   До обличчя не митими руками не торкатися, звичайні одноразові спиртові серветки, оброблювати навколо гнійника, видавлювати КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА.
   Для кращого дозрівання уже проявлюючогося гнійника, можна прикладати мазь Левоміколь.
   До дерматолога звернутися потрібно, бо більш дієве лікування призначається тільки після огляду лікаря.
   Раді допомогти, бережіть здоров’я.

 10. Вітаю, вже зараз місяць у мене з ранку температура 36, потім за день до вечора доходить до 37 і наніч падає знов. Окрім цього присутній рідко кашель , відхаркуваня, холонуть ноги і руки, коливання пульсу, інколи пітливість підчас сну, віддишка при навантаженнях. На пятий день звернувся до лікаря, вже третій тиждень пройшов, його поради не допомагають, симптоми то на день пропадуть, то зявляються знов, прошу фахової консультації, дякую

  1. Добрий день, Сергій.
   Такі симптоми характерні при захворюваннях серця, особливо якщо людина перехворіла на ковідну інфекцію.
   Вам потрібно звернутися до кардіолога, зробити УЗД серця, УЗД судин, ЕКГ. Пройти відповідний курс лікування, враховуючі дані огляду та обстеження.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД та пройти консультацію у лікаря кардіолога експерта вищої категорії, який володіє досконально методикою огляду серця, поставить діагноз. Лікар кардіолог вищої категорії призначить ефективне лікування. Запис за тел 096 43 43 848.

 11. Доброго дня! Моїй дитині 5 років воспалився лімфовузл під правою рукою,що робити?

  1. Добрий день, Юлія.
   Обов’язково потрібен огляд хірурга та ультразвукове обстеження лімфатичного вузла.
   Лікування призначається від стану, якщо сильно болить, є гарячка, слабість, то призначають антибіотики та місцеві примочки (призначення робить хірург після огляду).
   Якщо такі симптоми відсутні та є тільки збільшення вузла, призначається загальний аналіз крові та УЗД лімфовузла та ведуть спостереження.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, який володіє досконально методикою огляду, поставить діагноз. Запис за тел 096 43 43 848.

 12. Доброго дня! Мене звати Аліса, мені 25 років, моя вага 44 кг, я не маю шкідливих звичок. Не палю, не вживаю наркотичних речовин в не переїдаю. Я мабуть потребую допомоги лікаря пульмонолога.
  Справа в тому, що в мене сталася дихальна криза. Це відчуття схоже на те коли людина затримує дихання і доходить до крайньої точки після якої знову має почати дихати. Моя проблема це відчуття цієї “крайньої точки” незважаючи на те що фізично я дихаю. Це триває годинами. В грудях виникає відчуття експансії. Я намагаюсь вдихнути глибоко щоб відчути повітря, але вдихаючи все одно його не відчуваю. Глибокий вдих наче блокується в останню мить. В мене вже було таке, 3 роки тому і тривало тиждень, і ось зараз це повторилось.
  Я зробила спірометрію, але по результатам нічого поганого не було виявлено. Допоможіть мені, будь ласка, зрозуміти, що це може бути,та порадьте, будь ласка, які аналізи чи контролі мені варто пройти.
  Безмежно дякую!

  1. Добрий день, Аліса.
   Зробіть КТ органів грудної клітки. Якщо патології не виявлять, структура органів буде нормальна, Вам рекомендуємо поспілкуватися з психологом.
   Дані симптоми та відчуття можуть проявлятися при хронічному стресі. Також при проблемах з хребтом (сколіоз, остеохондроз, грижі і т.д.) порушується іннервація органів, що також може проявитися такими симптомами. Потрібно проконсультуватися у невролога.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете пройти консультацію у лікаря невролога експерта вищої категорії, який поставить діагноз та призначить ефективне лікування. Запис за тел 096 43 43 848.

 13. Здравствуйте. На правом верхнем веке с помощью радионожа удаляли 8 маленьких жировиков + 2 на переносице и невус тоже с правой стороны на ноздре (обезболивали уколом лидокаина). Потом в верхнее веко и нос один раз вкололи мою плазму крови (так как ещё в той же день была сделана плазмотерапия лица). Сначала был отек сильный, но буквально за два дня прошёл. Но теперь под правым глазом припухлость, не только утром, а весь день. Уже прошло 8 дней и меня беспокоит почему так долго. В силу наличия мешочка под глазом теперь и мимика отличается с левой и правой стороны при улыбке, потому что тот мешочек перекрывает все морщинки. Скажите, пожалуйста, какая сложность ситуации и что можно сделать? Мой дерматолог говорить с временем пройдет, но уже больше недели прошло и меня это очень беспокоит.

  1. Добрый день, Катя.
   Время действительно нужно для восстановления после такой процедуры. Более детально Вам сможет ответить тот специалист, который Вам делал процедуру. Что-то рекомендовать без осмотра мы, к сожалению, не можем.
   Беригите себя и будьте здоровы.

 14. Доброго дня.Було падіння на руку 2 роки тому,після чого виникла наче грижа на зап’ясті(текстура не тверда).Лікар сказав, що саме зникне, чого не відбулось.Якщо спиратись на долоню, то болить

  1. Добрий день, Олена.
   Вирогідно це утворення є гігрома. Таке дійсно буває після падіння, для підтверження потрібно зробити УЗД даного утворення, вияснити структуру, глубину, зв’язок з суглобом і т.д. Виходячи з результату огляду, лікар рекомендує, що потрібно робити далі.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, який володіє досконально методикою огляду, поставить діагноз. Запис за тел 096 43 43 848.