Онлайн консультації

Вельмишановні наші клієнти! Лікарі медичного центру “Євроклініка готові допомагати – проводити онлайн консультації для всіх, хто потребує допомоги безкоштовно та за мінімальну оплату.

Для дорослих  –  лікар дерматолог, кардіолог, терапевт, гастроентеролог, психолог
Для дітей – лікар дитячий дерматолог, дитячий ортопед, дитячий невролог, дитячий кардіолог, дитячий психолог, педіатр.

Онлайн консультації

Онлайн консультації лікаря для всіх, хто потребує допомоги

Задайте питання – Отримайте відповідь. 

Заповніть, будь ласка, форму, яка знаходиться нижче. 

Протягом 2-3 год. отримаєте відповідь.

За мінімальну оплату, всього 370 грн. Ви отримаєте:

 • Повноцінну консультацію лікаря в онлайн режимі на період карантину.
 •  Після закінчення карантину кожний клієнт додатково буде оглянутий в клініці відповідним спеціалістом та отримає суттєві знижки на інші послуги клініки.

Телефонуйте  +38(096)43−43−848

або пишіть [email protected]

Повноцінна консультація лікаря в онлайн режимі включає

 • Встановлення попереднього діагнозу, враховуючи скарги, розвиток захворювання
 • Допомога лікаря з поточними питаннями, якщо є діагноз
 • Рекомендації у виборі методу дообстеження
 • Корекція терапії при наявності обстежень

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


133 Відповідей

 1. Добрий вечір. Допоможіть встановити причину висипань чи укусів на тілі, які з’явилися тиждень тому.

  1. Добрий день, Ірина.
   Щоб допомогти Вам та поставити правильно діагноз, скиньте, будь ласка, фото зон висипання на вайбер клініки +38099 558 48 34.
   Якщо є можливість, то приходьте на консультацію до дерматолога, прийом веде лікар вищої категорії, професор Романенко Ірина Михайлівна.

  2. Доброго дня. Турбує біль у правому підреберї, інколи в лівому. Присутня тошнота, немає апетиту. 3 дні тому був гіркий присмак , зараз як то солодкий

   1. Доброго дня, Ірина.
    Дані симптоми характерні при порушенні роботи печінки, жовчного міхура та підшлункової залози, кишківника.
    Необхідно зробити УЗД даних органів та пройти консультацію у гастроентеролога, здати необхідні аналізи (печінкові проби, ліпідограма, загальний аналіз крові з формулою, кров на цукор, панкреатична амілаза).
    Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД та консультацію у гастроентеролога, Запис за тел 096 43 43 848.

 2. Як лікувати грибок нігтьової пластини великого пальця рук?

  1. Добрий день, Оксана.
   Вам необхідно проконсультуватися у дерматолога, який і визначить необхідний курс лікування. Противогрибкові препарати призначаються як назовні, так і внутрь. Інакше не буде ефекту. Також, в залежності від ступеню враження нігтя, приймається рішення про хірургічне видалення самої нігтьової пластини.
   Обов’язково слідкуйте, щоб враження не перейшло на інші пальці.
   Повноцінні рекомендації та схему лікування Ви отримаєте під час консультації лікаря дерматолога, у нас в клініці веде прийом професор Романенко Ірина Михайлівна, лікар вищої категорії, досвід роботи більше 30 років.
   Звертайтеся, раді допомогти.

  2. Доброго дня , є така проблема ..
   Коли лягаєш ввечері починає чутись в вухах шум , ніби десь недалеко хтось завів авто , і так до самого ранку , поки не проснусь і не почну рухатись , спілкуватись з кимось . Що це може бути ?

   1. Доброго дня. Такі симптоми можуть проявлятися при порушенні притоку крові до задньої частини головного мозку. Вам необхідно зробити УЗД судин голови та шиї та проконсультуватися з неврологом. В нашій клініці обстеження проводиться на апараті експерт класу лікарем вищої категорії, за один прихід також пройти консультацію невролога, запис за тел 096 43 43 848.

 3. Три місяці як почала турбувати печія горла,язика ,піднебіння.
  Перехворіла 2 міс тому ковітом.( При цьому ніяких препаратів не приймала .ні антибіотиків теж.- легка форма)
  Тепер печія посилилася і на стравохід в жолудку.
  Приймаю ліки від печії езолонг40.,ітомед ,гіалеру,креон.
  Але покращення не відчуваю.а навпаки ніби ще більше пече .
  В мене залізодефіцитна анемія .
  Що порадити пропити
  Робила різні аналізи.загальний,.з крові на
  Хелікобактер,анемію.узд шлунка та ковтала зонд .

  1. Добрий день, Світлана. Печія – це ознаки при закидуванні жовчі в шлунок та стрвохід. Також досить часто ця ознака проявлявляється при захворюванні серця, особливо у людей, які перенесли ковід, навіть легку форму. Вам необхідно перш за все огляд гастроентеролога з корекцією лікування та консультація кардіолога+УЗД серця.
   Звертайтеся, раді допомогти. В нашій клініці приймають лікарі вищої категорії, запис за тел 096 43 43 848.

 4. Добрый день. Подскажите пожалуйста ребёнку 1.8 начали облазить кожа на ладонях и пальчиках, и на одной ножке тоже.

  1. Добрый день, Лена. Данные проявления могут быть симптомом при скарлатине, обязательно надо осмотр педиатра или семейного врача. Если температура отсутствует то необходим осмотр дерматолога. Обращайтесь, у нас в клинике принимают специалисты эксперты, помогут вашему ребенку. Запись по тел. 096 43 43 848

 5. Добрий день.29.12.20р.здала ПЛР тест і одержала позитивний результат,перші симптоми з’явилися за 12 днів до здачі тесту,(відсутність нюху і смаку,37 температура була один день,головний біль).На даний момент знову температура 37-37,3 але інших симптомів не має.Скажіть,будь-ласка,я продовжую хворіти на ковід? І чи становлю небезпеку для інших?На самоізоляції знаходжусь вже 3-й тиждень.

  1. Добрий день, Оксана. Так, Ви продовжуєте хворіти. Небезпека для інших існує, краще бути на самоізоляції та підтримувати контакт з лікуючим сімейним лікарем. Людина не заразна при негативному тесті. Хворіти може 3-4 тижні. Вживайте велику кількість води (більше 2 л. в день), вітамін С та Д, цинк. Якщо температура піднімаєтьс явище 39 та появилась задишка, викликайте швидку. Бажаємо швидше одужати.

 6. Чому дитина 3 роки дуже нервова, не спить в ночі, часто істерить що робити?

  1. Добрий день, Юлія.
   Перш за все потрібен огляд лікаря педіатра. Такі ознаки можуть бути проявом болі в череві ( глисти, порушення роботи кишківника. підшлункової залози ), також неврологічні симптоми (підвищення внутрічеревного тиску, головні болі). Зробити УЗД органів черева та малого тазу.
   Звертайтеся, раді допомогти. В нашій клініці приймають лікарі вищої категорії, педіатр, дитячий неворолог, запис за тел 096 43 43 848.

 7. Добрий вечір! Місяць назад мені зробили операцію по видаленню пупкової грижі. Лікар назначив носити бандаж. Але проблема в тому, що коли я його ношу, то дуже свербить живіт, що не можу витримати цей зуд. Якщо я його не вдягаю декілька днів, зуд одразу зникає. Буду вдячна за пораду.

  1. Доброго дня, Галина. У Вас непереносимість тканини з якої виготовлений пояс, тому його потрібно змінити або одягати на хлопкову білизну, що знизить контакт шкіри з поясом.

 8. Добрий день, у мене вже протягом місяця їдкий неприємний запах поту та присмак у роті. Раніше такого не було. Дякую за відповідь )

  1. Добрий день, Юрій.
   Дані прояви можуть бути при порушенні роботи печінки, підшлункової залози, при анемії, та багатьох системних хворобах.
   Зверніться до терапевта або гастроентеролога, лікар визначить які необхідні обстеження та аналізи.
   Також рекомендовано УЗД органів черева (печінка, жовчний, підшлункова, кишківник ), загальний аналіз крові, сечі, кров на цукор, печінкові проби (це мінімальний пакет аналізів). В нашій клініці обстеження проводиться на апараті експерт класу лікарем вищої категорії, за один прихід також пройти консультацію терапевта чи гастроентеролога, запис за тел 096 43 43 848.

 9. Доброго дня. Що робити коли у людини температура тримається уже майже рік 37.4 зверталася до лікаря приписали колоти антибіотик і не допомагає? Що робити?

  1. Добрий день, Лідія.
   Така температура є ознакою хронічного запального процесу. Необхідно знайти причину, потім лікувати.
   Обов’язково зробити рентген органів грудної клітки, УЗД органів черевної порожнини та нирок, малий таз. Обстежити лімфатичні вузли. По аналізам крові: загальний аналіз крові з формулою, печінкові проби, імунограма.
   В нашій клініці обстеження проводиться на апараті експерт класу лікарем вищої категорії, за один прихід також пройти консультацію терапевта, який призначить алгоритм дообстежень, після визначення причини, призначить необхідне лікування, запис за тел 096 43 43 848.

 10. Доброго дня! Періодично турбує ломота в тілі, вже більше пів року. Може бути кілька днів, потім зникає. Інколи підвищується температура до 37. Інколи ні. При цьому жодних ознак простуди не має. Через кілька тижнів знову з’являється ломота. Лікарі казали, що я метеочутлива і так реагую на зміну погоди. Чи може це бути ознакою якоїсь хвороби? На ковід вже перехворіла

  1. Добрий день, Орися. Так, такі симптоми можуть бути дебютом системного хронічного захворювання.
   Обстежте свій організм, почніть з найбільш поширених показників аналізів: загальний аналіз крові та сечі – це обов’язковий стандарт, печінкові проби, ниркові проби, ревмопроби, Загальний білок, альбумін, глобуліни, альбумінглобуліновий коефіцієнт. Також УЗД всіх внутрішніх органів та малого тазу, щитовидної залози.
   Виходячи з результатів, далі лікарем визначається алгоритм дій дообстежень чи можливо вже можна буде поставити попередній діагноз та призначити лікування.
   Якщо Ви перехворіли на ковідну інфекцію, дані симптоми також можуть бути проявом ускладнень на органи та системи (серце, нирки, нервова система).
   Усі необхідні обстеження Ви можете пройти в зручний час в нашій клініці. УЗ-обстеження проводиться на апараті експерт класу лікарем вищої категорії, за один прихід також пройти консультацію лікаря, запис за тел 096 43 43 848.

 11. Доброго дня. У мого чоловіка спочатку був червоний висип по тілу, свербіж. Потім покрасніння зійшло, але на згинах рук, ніг біля попи на спині дуже суха шкіра червоного кольору тріскається і свербить. Йому приписали пити таблетки карбомізепін пожиттєво. Він їх п’є з жовтня. Але висип стався в кінці грудня. Порадьте, що робити

  1. Добрий день, Вікторія. Потрібен огляд дерматолога. Досить не типовий висип, без огляду важко дати суттєву пораду.
   Також необхідно пройти УЗД обстеження печінки, жовчного, підшлункової залози. лікування як зовнішнє (мазі, креми) так і внутрішнє (таблетки і т.д.).
   В нашій клініці приймає досвідчений дерматолог Романенко Ірина Михайлівна. Вона поставить діагноз та призначить необхідне лікуваня.
   Звертайтеся, раді допомогти. Запис за тел 096 43 43 848.

 12. Доброго дня. У мого чоловіка висип на шкірі і на згинах рук і ніг дуже суха шкіра і свербить. Він приймає таблетки карбомізепін з жовтня 2020року, який йому приписали на постійній основі. Але висип з’явився лише в грудні 2020 р. Суха шкіра свербить і місцями лущеться і навіть поьріскалась.

 13. доброго дня.після ковіду кількість тромбоцитів підвищилась до 736.Пю кардіомагніл на ніч 0.75.за призначенням лікаря але в грудях пече.можливо ви щось порекомендуєте.Дякую.

  1. Добрий день, Інна.
   Усім пацієнтам, які перенесли ковідну інфекцію, обов’язково потрібно пройти консультацію у кардіолога і пройти обстеження УЗД серця. Багато ускладнень також зі сторони нервової системи та нирок.
   Загальні рекомендації:
   1. Пити багато рідини ( до 2 л. в день ).
   2. Якщо призначені препарати для розрідження крові не ефетивні, потрібно звернутися до лікуючого лікаря, краще кардіолога та змінити препарат на більш ефективний.
   Звертайтеся, раді допомогти.

 14. Доброго вечора. Чотири дні тому була болісна овуляція (сильні болі у пояснити та по краям живота). Сьогодні сильні болі у низу живота, але більше зліва. Слизові виділення. Діарея. Сексу не маю близько року. Гінеколога відвідують регулярно.

  1. Добрий день, Ольга.
   Потрібно пройти УЗД органів малого тазу та вияснити причину болі, вирогідно частковий розрив фолікулярної кісти. Так буває часто, деколи проходить самостійно, в більшості випадків необхідний огляд гінеколога та призначення лікування.
   Діарея як супутній симтом зустрічається дуже рідко. В Вашому випадку співпало з порушенням роботи кишківника. Необхідно зробити УЗД печінки, жовчного міхура та підшлункової залози та звернутися до гастроентеролога. Поки можете прийняти обезболюючі та спазмолітики.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, володіє методикою огляду кишківника та диференціювання при гінекологічних проблемах, поставить діагноз. Запис за тел 096 43 43 848.

 15. Доброго дня! Підскажіть, що робити в даній ситуації: уже 5-ий день біль у правій стороні тіла постійний, біль збільшується при глибокому вдосі в не залежності в лежачому стані чи при ходьбі. Біль ніби від середини правої сторони живота та до правого плеча. Які заходи вживати та до якого лікаря звертатися?

  1. Добрий день, Ірина.
   Необхідно в першу чергу звернутися до хірурга у поліклініку чи приймальне відділення стаціонару, виключити апендицит та приступ виходу камінців ( права нирка ). Також таку подібну симптоматику може дати порушення віддоку жовчі при застої або вихід камінців.
   Обов’язково зробіть УЗД печінки, жовчного міхура, нирок, яєчників.
   Звертайтеся, раді допомогти. У нашій клініці Ви зможете зробити УЗД у лікаря експерта вищої категорії, володіє методикою огляду на предмет запалення апендиксу. Запис за тел 096 43 43 848.