УЗД серця

узд серця

УЗД серця

УЗД серця або ехокардіографія – це сучасне і безпечне дослідження серця за допомогою ультразвуку.  Мета якого показати будову серця, його стінок, шлуночків, клапанів і перевірити його роботу. УЗД серця в Києві ви можете зробити в будь-який зручний для вас час і день

Один раз на рік для профілактики УЗД серця (ехокардіографія) можна робити без призначення лікаря.

Переваги діагностики та лікування в медичному центрі «Євроклініка»

 • Професійність лікаря УЗД дозволяє виявити найдрібніші відхилення та патологічні зміни. УЗД серця в Києві проводять лікарі вищої категорії, з досвідом роботи понад 25 років. Великий досвід лікарів. Проходження стажування та практики у світових клініках.
 • Після діагностики, наші лікарі розшифрують показники про стан здоров’я і роботи серця.
 • Лікар обов’язково дасть свої коментарі та рекомендації.
 • Сучасне обладнання.  УЗД діагностика гарантує високоточні результати обстеження за рахунок новітніх цифрових вимірів та швидкої обробки інформації. У клініці УЗД діагностика проводиться на УЗД апараті E-CUBE преміум-класу з інноваційною технологією і новою цифровою розрахунковою програмою, що дозволяє провести якісне дослідження роботи серця.
 • Лабораторні дослідження проводяться в сертифікованих лабораторіях, які пропонують повний спектр сучасних досліджень понад 400 видів різних аналізів.
 • Безпека для здоров’я ультразвукового дослідження – відсутність шкідливого опромінення, яке властиво рентгенівським методам.
 • Не дає побічних ефектів. Дана методика не супроводжується жодними ускладненнями.  Тому ехокардіографія використовується в якості діагностичного методу для дітей та вагітних жінок.
 • На відміну від інших методів, УЗД серця (ехокардіографія) може застосовуватися з будь-якої необхідною частотою (наприклад, для моніторингу динаміки стану) і в будь-яких категоріях пацієнтів (вагітність, тяжка серцева недостатність, внутрішньоутробна діагностика і т.д.).
 • Накопичена величезна статистика клінічних досліджень, але до сих пір ніде в світі не повідомлялося про будь-яких побічних або віддалені наслідки УЗ-діагностики.

Що визначають за допомогою УЗД серця?

 • УЗД серця дає можливість візуалізувати всі необхідні структури – стан клапанів, патології, наприклад, пухлина або перенесений мікроінфаркт.
 • Швидкість кровотоку в серці.
 • Діаметр судин. Зміна товщини стінок шлуночків і передсердь. Зміни великих судин.
 • Чи є в околосердечной сумці рідина?

Ехокардіографія вивчає скорочення міокарда, виявляє зони ураження або зміни структури серцевого м’яза (тобто рубці), наявність або відсутність тромбів в судинах великих і порожнинах серця.

Як готуватись до УЗД серця?

Перед проведенням УЗД серця лікар повинен перевірити пульс та тиск. Особлива попередня підготовка не потрібна.

Як проводиться УЗД серця?

Процедура УЗД серця триватиме біля 20 хвилин. На область грудної клітини УЗД лікар нанесе гель і розташує вас напівлежачи на лівому боці. Далі фахівець встановить спеціальні датчики ехокардіографія в різних позиціях. Такий стан найбільш зручно для пацієнта і необхідно для точності діагностування, оскільки серце, яке перебуває у передньо-грудної стінки, в найменшій мірі прикрите тканиною легенів. Коли людина лежить на лівому боці, акустичне вікно розширюється, тому ультразвукові датчики можуть вловити будь-які шуми та коливання серцевих структур. В цей час ви можете розслабитися, оскільки процедура повністю безболісна.

Записатися на УЗД серця (ехокардіографію) можна затефонувавши +38(096)43−43−848 або використовуючи форму “Записатися на прийом”.

Експертність

У нас фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикували свої знання в клініках Європи та Ізраїлю, готові впроваджувати нові та досконалі методики лікування

Філософія здоров'я

Надати впевненість у здоров'ї – це призначення нашої організації. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

Health Education

Health Education – це новий рівень, який ми впроваджуємо в Євроклініці. Здоровий спосіб життя для кожної людини індивідуальний, і ми даємо рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

Здоров'я & Турбота

Піклуватися про наших клієнтів - одне з основних напрямків роботи Євроклініки. Спостерігати за розвитком дитини, щоб він ріс здоровим і щасливим на благо своїх батьків - ще одне наше призначення

Лікарі рекомендують

Профілактика прихованих форм захворювань серця.

 • Ехокардіографія ( ЕХО-КГ)
 • ЕКГ + розшифровка
 • УЗД щитоподібної залози
 • Консультація кардіолога

Вигідно разом!

Оцінка роботи серця-головного життєвого органу нашого організму. Чи правильно поступає кров до наших клітин і тканин, особливо до головного мозку – керівного центру всіх життєвих процесів. Оцінка чистоти стінок судин (профілактика атеросклерозу, інсульту, інфаркту).

 • Ехокардіографія ( ЕХО-КГ)
 • ЕКГ + розшифровка
 • УЗД соних артерій (судин голови та шії)
 • Консультація кардіолога 

Вигідно разом!

Запис на прийом

Лікар УЗД Експерт

Сличко Мар'яна Юріївна
УЗД Лікар Експерт
Артеменко Евгения Александровна

Задайте питання - отримайте відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


2 Відповідей

  1. Добрий день. УЗД серця дорослим 550 грн., дітям 520 грн. за попереднім записом. Проводить лікар кардіолог вищої категорії. Запишемо в зручний для Вас час та день. Ми знаходимося м.Київ, вул. Прорізна 10, зручна транспортна розв’язка (метро Хрещатик, Золоті Ворота). Для авто є парковка. https://evroklinika.com/kontakti/