Медична довідка в садок.Форма 026/0

 Кожна дитина при оформленні в дитячий колектив повинен пройти профілактичне обстеження і дослідження позначені документацією МОЗ України для оформлення довідки за формою 026/0

Обов’язкові фахівці при оформленні медичної довідки в дитячий сад:

 • Педіатр.
 • Дитячий невролог.
 • Дитячий офтальмолог.
 • Дитячий ортопед.

Дослідження:

 • загальний аналіз крові,
 • загальний аналіз сечі,
 • аналіз калу на яйця гельмінтів, зішкріб на ентеробіоз.
 • довідка форми 063 / о – зі щеплення форма.

Загальна мета профогляду для оформлення медичної довідки в садок 

Визначити ступінь адаптації дитини і дати оптимальні рекомендації по перебування малюка в нових для нього умовах. Оформлення документації в подарунок. 

Зміна звичного режиму, способу життя безумовно є для дитини стресом. Навіть якщо Ви вважаєте свою дитину здоровою, при оформлення медичної довідки в дитячий сад, при огляді фахівця можуть бути виявлені зміни, на які необхідно адекватно відреагувати, щоб попередити розвиток захворювання. У цьому віці важливо пройти обстеження за формою 026/0, адже діти рідко можуть поскаржитися, якщо щось їх турбує. При оформленні довідки за формою 026/0, лікарі допоможуть Вам визначити особливості Вашої дитини і дати рекомендації- що робити, щоб період адаптації пройшов спокійно.

Дитячий невролог – визначає ступінь зрілості нервової системи, психофізіологічний статус, Якщо була раніше пропущена яка-небудь патологія, дає лікувальні рекомендації, визначає, чи може дитина перебувати в дитячому колективі.

Дитячий ортопед – звертає увагу на порушення постави, наявність плоскостопості. Виявлення в ранньому віці цієї патології на ранніх стадіях і їх корекція допоможуть далі уникнути більш серйозних проблем.

Дитячий офтальмолог (дитячий окуліст) – його завдання – виявлення порушень зору і їх своєчасна корекція. Адже в садку навантаження на очі збільшиться. Навіть якщо немає зовнішніх проявів, можуть бути зміни в аналізах – знижений гемоглобін, зміни формули крові – можуть бути проявами анемії, наявності запальних або алергічних змін.

При дослідженні сечі – виключається патологія нирок, сольового обміну. Ну а дослідження калу і зішкріб дадуть можливість виключити наявність гельмінтів і найпростіших і вчасно їх позбутися.

Оформлення медичної довідки в дитячий сад, на заключному етапі дитину оглядає педіатр, який з урахуванням отриманої інформації визначає групу здоров’я дитини, дає рекомендації по дієті, фізичному навантаженні дитини, визначає готовність малюка для знаходження в дитячому колективі.

При наявності патології рекомендує лікування, рекомендує, при необхідності, консультації інших фахівців, рекомендує графік подальших профоглядів в зв’язку з виявленими змінами.

Запис на прийом

  Експертність

  У нас фахівці як з багаторічним досвідом, так і лікарі нового покоління, які практикували свої знання в клініках Європи та Ізраїлю, готові впроваджувати нові та досконалі методики лікування

  Філософія здоров'я

  Надати впевненість у здоров'ї – це призначення нашої організації. Робити все необхідне, що б ви одужали і продовжували бути здоровими

  Health Education

  Health Education - це новий рівень, який ми впроваджуємо в Євроклініка. Здоровий спосіб життя для кожної людини індивідуальний, і ми даємо рекомендації, як залишатися здоровим, які підходять саме для вас

  Здоров'я & Турбота

  Піклуватися про наших клієнтів - один з основних напрямків роботи Євроклініка. Спостерігати за розвитком дитини, щоб він ріс здоровим і щасливим на благо своїх батьків - ще одне наше призначення

  Лікарі експерти рекомендують

  • Ехокардіографія ( ЕХО-КГ)
  • ЕКГ+ розшифровка
  • Консультація кардіолога дитячого

  Вигідно разом!

  • Консультація педіатра 
  • Консультація невролога дитячого
  • Консультація ортопеда-травматолога дитячого

  Вигідно разом!

  Додаткові послуги

  Задайте питання - отримайте відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *